Close
Faqja 2 prej 52 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 1038
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Antarsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mirmbrema gjermania ju uroje nje mbremje sa me te kencme

 2. #22
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Abend Leute

  Ju uroj nje mbremje te kendshme sot :

  Yllit stern,busavata,Njoni_ch,jesy,chino,lisa12,Izadora, Tironcja_BLN,katunari,izabella, alemin,SystemA(edhe pse stafi i ka dhon pushime,prap ngelet i pershendetur )SS2008 dhe ne fund fare sheqeri drague(kur ta shikosh te kesh me vete nivelin)

  Pershendetje dhe per mysafiret qe vijn tek kjo teme :

  goldin,glorin, hapsin e temes IL_SANTO, maryp,elsaa, Mario,saura qe me ka hum fare me gjith suaden dhe patriotin Xhuxhumaku,qe dhe ktij me sa duket i paskan dhon pushime te gjata byroja e forumit : (  Me falni ne qoftese kam harru ndonjerin,por ma kujtoni ,qe te mos harroj heren tjeter ,se helbete po shkojm drejt plakjes : D

  du auch.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga jesy Lexo Postimin
  mirmbrema gjermania ju uroje nje mbremje sa me te kencme


  mirembrema jesy ....erdhe ti rrusho
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  pershendetje miq,a jeni ktu pari,apo keni dal me pi kafe,normal sot e premte eshte fillon fundjava-ju uroj nje fundjav te bukur,ndoshta pa shi do ishte me mire
  Jet e rnd.......!!!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Antarsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga lisa12 Lexo Postimin
  mirembrema jesy ....erdhe ti rrusho
  erdha rushi erdha
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  pershendetje Njoni -sh mbaroi turni i pare dhe i dyti, po ja leme stafeten turnit te tret hahahaaa
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 7. #27
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga lisa12 Lexo Postimin
  pershendetje Njoni -sh mbaroi turni i pare dhe i dyti, po ja leme stafeten turnit te tret hahahaaa

  Wer ist ky turn mi, thuama emrin

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga gloreta Lexo Postimin
  Wer ist ky turn mi, thuama emrin  hahahaah ju te turnit te trete se une sbej pjese te grupiiiii une kom qene gjithmone te te paradites por sot spo me ze gjumi
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 9. #29
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga lisa12 Lexo Postimin
  hahahaah ju te turnit te trete se une sbej pjese te grupiiiii une kom qene gjithmone te te paradites por sot spo me ze gjumi

  a do te te zere me nje bisht cigareje ne buze.

  Hajd pi nje kafe me siguri do te zere.

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga gloreta Lexo Postimin
  a do te te zere me nje bisht cigareje ne buze.

  Hajd pi nje kafe me siguri do te zere.


  meqe erdhe ti tani me doli fare gjumi po rri dhe pak me tyyyy
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 11. #31
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga lisa12 Lexo Postimin
  meqe erdhe ti tani me doli fare gjumi po rri dhe pak me tyyyy

  Epo le tia nisim muhabetit nga tia fillojme.

  A ke mace ne shtepi, a ka kapur ndonje mi ajo ?
  (vorsicht, heute bin ich schlecht gelaunt)

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Mirmengjes Deu

  Ju Pershendes
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 13. #33
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Mirmbrema Deu

  Pershendetje nga zemra Tironsja,drague, gloreta, izabella, izadora ,lisa, katunari, njoni-ch, chino, systema etj qe per momentin sme kujtohen
  Ne vecanti desha te falenderoja Linden per miresjelljen,Respektin dhe korektesin.Je e mbrekullueshme Linda,gjithashtu te me faleshpor keshtu eshte kur vjen me kompani
  hab dich sehr lieb
  Kalofshi nje mbremje sa me te kendeshme
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  linda dhe stern si ja kaluat ne takimin qe bete
  ju pershendes
  ku eshte ky system a dini gje
  JO SEKS PARA MARTESE

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Systema ka ik me pushime goldi
  te pershendes se te paskam haruar te lista
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  stern po ti ku do i kalosh pushimet
  ne austri?????????
  JO SEKS PARA MARTESE

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  Mirmbrema Deu

  Pershendetje nga zemra Tironsja,drague, gloreta, izabella, izadora ,lisa, katunari, njoni-ch, chino, systema etj qe per momentin sme kujtohen
  Ne vecanti desha te falenderoja Linden per miresjelljen,Respektin dhe korektesin.Je e mbrekullueshme Linda,gjithashtu te me faleshpor keshtu eshte kur vjen me kompani
  hab dich sehr lieb
  Kalofshi nje mbremje sa me te kendeshme: )

  Zemra mos u merzit ,kemi dite te tjera
  Te puccccccccccccccccccccc fort
  Pershendetje dhe listen

  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  linda dhe stern si ja kaluat ne takimin qe bete
  ju pershendes
  ku eshte ky system a dini gje
  E lam takimin, kur te vish dhe ti je dakort; )
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  Mirmbrema Deu

  Pershendetje nga zemra Tironsja,drague, gloreta, izabella, izadora ,lisa, katunari, njoni-ch, chino, systema etj qe per momentin sme kujtohen
  Ne vecanti desha te falenderoja Linden per miresjelljen,Respektin dhe korektesin.Je e mbrekullueshme Linda,gjithashtu te me faleshpor keshtu eshte kur vjen me kompani
  hab dich sehr lieb
  Kalofshi nje mbremje sa me te kendeshme


  Sterne dhe une te pershendes shume,gjithashtu pershendetje ne pergjithesi

  kalofshi nje mberemje te mrekullueshme
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  mos me thuaj dy here linda se e mora sternin e te erdhem ne fundjave ta zume deren
  JO SEKS PARA MARTESE

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Kurse kte e kam per Bahnhofin

  I uroj nje fillim jave te bukur ,dhe shpresoj te jete mire me shendet,dhe mos ta ken rrembyer schatzat ...hahahahahahahahahahahahahahahahahahah

  Linda..

  T falemnderit shum pr respektin dhe menyren se gjithmon mua m dallon nga t tjert ( m prshndet vecmas ) .. kjo pr mua sht dicka shum e mir sepse kam edhe antar q m respektojn n kt mnyr tek ForumiShqiptar.

  Duke lexuar nj postim m lart se ky q paske br pr mua thash me vete h prap s'm ka fut shtriga n listen e atyre por nj m posht me befasoi.

  Edhe njher sinqerisht t prshndesi shum shum shum .. un koh nuk po kam shum pr forum por at koh q e kisha nuk e paskam par q tema e re qenka hap pr neve shqiptarve n Gjermani q t'ja coji nji prshndetje Marienfelde .


  Nqs je online apo kudo q ndodhesh t uroj nj nat t qet dhe nj dit sa m t mir neser n pun.  Po ashtu prshndetje pr t gjith juve shqipove nga Gjermani pa dallim race/gjinie/feje!
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

Faqja 2 prej 52 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •