Close
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 1038
 1. #1
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Shqiptart n Gjermani

  Te nderuar shoke/shoqe/zonja/zoterinj edhe ata qe bejne pjese ne mes te ketyre dy gjinive ju uroj te kaloni sa me bukur ne pranine e njeri-tjetrit ne temen e re pasi e vjetra u mbyll sipas rregullores se Forumit.

  Pershendetje te gjitheve prej meje.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  santo wie gehts dir
  was machst heute
  JO SEKS PARA MARTESE

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Mire se ju gjeta
  Pershendes hapesin e temes
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Mirembrema Miq

  Ju Pershendes dhe Ju uroj nje mbremje te kendeshme
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Abend Leute

  Ju uroj nje mbremje te kendshme sot :

  Yllit stern,busavata,Njoni_ch,jesy,chino,lisa12,Izadora, Tironcja_BLN,katunari,izabella, alemin,SystemA(edhe pse stafi i ka dhon pushime,prap ngelet i pershendetur )SS2008 dhe ne fund fare sheqeri drague(kur ta shikosh te kesh me vete nivelin)

  Pershendetje dhe per mysafiret qe vijn tek kjo teme :

  goldin,glorin, hapsin e temes IL_SANTO, maryp,elsaa, Mario,saura qe me ka hum fare me gjith suaden dhe patriotin Xhuxhumaku,qe dhe ktij me sa duket i paskan dhon pushime te gjata byroja e forumit : (  Me falni ne qoftese kam harru ndonjerin,por ma kujtoni ,qe te mos harroj heren tjeter ,se helbete po shkojm drejt plakjes : D
  Ndryshuar pr her t fundit nga Linda5 : 10-05-2010 m 14:56
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Kurse kte e kam per Bahnhofin

  I uroj nje fillim jave te bukur ,dhe shpresoj te jete mire me shendet,dhe mos ta ken rrembyer schatzat ...hahahahahahahahahahahahahahahahahahah

  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Abend Leute

  Ju uroj nje mbremje te kendshme sot :

  Yllit stern,busavata,Njoni_ch,jesy,chino,lisa12,Izadora, Tironcja_BLN,katunari,izabella, alemin,SystemA(edhe pse stafi i ka dhon pushime,prap ngelet i pershendetur )SS2008 dhe ne fund fare sheqeri drague(kur ta shikosh te kesh me vete nivelin)

  Pershendetje dhe per mysafiret qe vijn tek kjo teme :

  goldin,glorin, hapsin e temes IL_SANTO, maryp,elsaa, Mario,saura qe me ka hum fare me gjith suaden dhe patriotin Xhuxhumaku,qe dhe ktij me sa duket i paskan dhon pushime te gjata byroja e forumit : (  Me falni ne qoftese kam harru ndonjerin,por ma kujtoni ,qe te mos harroj heren tjeter ,se helbete po shkojm drejt plakjes : D
  Faleminderit linda5 dhe une te pershendes ty kalofsh nje mbermje te kendshme.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ju prsh dhe ju uroj nje jave sa me te mire besoj e mire sepse e hena veq shkoi te enjten feste te premten koha me diell e per vikend dihet ..,

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Antarsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mirdita gjermania

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Antarsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Abend Leute

  Ju uroj nje mbremje te kendshme sot :

  Yllit stern,busavata,Njoni_ch,jesy,chino,lisa12,Izadora, Tironcja_BLN,katunari,izabella, alemin,SystemA(edhe pse stafi i ka dhon pushime,prap ngelet i pershendetur )SS2008 dhe ne fund fare sheqeri drague(kur ta shikosh te kesh me vete nivelin)

  Pershendetje dhe per mysafiret qe vijn tek kjo teme :

  goldin,glorin, hapsin e temes IL_SANTO, maryp,elsaa, Mario,saura qe me ka hum fare me gjith suaden dhe patriotin Xhuxhumaku,qe dhe ktij me sa duket i paskan dhon pushime te gjata byroja e forumit : (  Me falni ne qoftese kam harru ndonjerin,por ma kujtoni ,qe te mos harroj heren tjeter ,se helbete po shkojm drejt plakjes : D

  faleminderit linda5 edhe une te pershendes ty:

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Abend Leute

  Ju uroj nje mbremje te kendshme sot :

  Yllit stern,busavata,Njoni_ch,jesy,chino,lisa12,Izadora, Tironcja_BLN,katunari,izabella, alemin,SystemA(edhe pse stafi i ka dhon pushime,prap ngelet i pershendetur )SS2008 dhe ne fund fare sheqeri drague(kur ta shikosh te kesh me vete nivelin)

  Pershendetje dhe per mysafiret qe vijn tek kjo teme :

  goldin,glorin, hapsin e temes IL_SANTO, maryp,elsaa, Mario,saura qe me ka hum fare me gjith suaden dhe patriotin Xhuxhumaku,qe dhe ktij me sa duket i paskan dhon pushime te gjata byroja e forumit : (  Me falni ne qoftese kam harru ndonjerin,por ma kujtoni ,qe te mos harroj heren tjeter ,se helbete po shkojm drejt plakjes : D
  Linda

  Manchmal sind es die kleinen Dinge im leben die einem besonders viel freute bringen und glcklich machen.Eine einzelne Blume, oder ein liebes ehrliches Wort machen mir mehr Freude als alles andere
  Hab dich sehr lieb
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  mirmbrema njerez a jeni mire,edhe neser tani kemi nje dit te lire,siduket kjo jave iku shpejte

  ju pershendes dhe gjith te mirat se tash ika per mcDonalds se dica uni

  naten
  Jet e rnd.......!!!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e <katunari>
  Antarsuar
  05-08-2009
  Vendndodhja
  DE, me zemer ne trojet Iliriane
  Postime
  493
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Moin moin meine DEU Freunde,
  morgen ist Feiertag bei uns, Christi Himmelfahrt, fhrt jemand von euch zum Himmel auch ?
  , Ich nicht, bleibe lieber am Boden.
  Einen schnen Tag noch an alle
  Sot do t bj nj vepr t mir-edhe nuk do ti tregoj askujt

 14. #14
  el kafirun Maska e chino
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  5,240
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Juten Taaaaaach!

  Ich kam, um den jugfrulichen Thread "auszufllen".

  Pershendetjet me te mira qe i kam qendisur ndonjehere kam ardhur per t'i ndare me ju. Vazhdoni te zbukuroni forumin me shkrimet e juaja. Vlen per te gjithe ketu, vecantisht per gojemblat dhe miqte nga Gjermania. Qofshi te gjithe mire.

  Soll ich den Rechner stellvertretend fr Euch drcken?

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Ja das sollst du chino
  Du bist und bleibst eine guter mensch


  Pershendetje all

  Fundjava filloj sot per mua
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 16. #16
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Pershendetje te gjitheve ,sterne ke te drejte se dhe neve qysh neser na fillon fundjava...kalofshi ne fundjave te gjate dhe te kendshme

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  po ku jeni mer shoke e shoqe
  JO SEKS PARA MARTESE

 18. #18
  el kafirun Maska e chino
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  5,240
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  Ja das sollst du chino
  Du bist und bleibst eine guter mensch


  Pershendetje all

  Fundjava filloj sot per mua
  Hab ich jetzt ausgiebig getan, erst losgelassen als ich dessen Knochen knacken gehrt habe. Muss mich wohl lange danach gesehnt haben :-D

  Danke!

 19. #19
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  ein Hallo an alle
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  ein Hallo an alle


  Tironce ich grsse dich....

  Ich wnsche euch alle einen wunderschnes wochenende und ich hoffe das es sonnig wird

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •