Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
  Dhelpra kur nuk i arriti rrushte, tha jane te pabere. Edhe puna jote zoteri. Kush je ti te flasesh per moralin e amerikaneve ne pergjithesi, apo ke eksperience se ke ardhur nja 2 dite ketu apo se te ka folur zezaku me te cilin ke jetuar per moralin e Amerikes? Rasti i Janet Jackson u trajtua si skandal sepse kushedi se sa femije ishin duke e pare dhe nqs amerikanet ishin aq te pamoralshem sa thua ti, nuk do ju bente fare pershtypje. Megjithate keshtu eshte kur ke shoqeri apo njeh llumin e Amerikes dhe jo njerez qe kane vlera.

  Sa per kete pikturen, jam e sigurte qe mos-ekspozimi i saj per kaq kohe ka ndonje motiv krejt ndryshe nga c'e mendojne keta moralistet e FSH-se.
  hajde mendja hajde!!!
  nga e di ti se nese njoh llumin apo eliten e amerikes???????

  sa per te treguar ty, 90% e amerikaneve qe kam pasur te bej dhe kam te bej akoma kane mbaruar universitetin dhe jane doktore, inxheniere e ekonomiste.
  nuk eshte hera e pare qe zotrrote me citon dhe fillon e perdor fantazine duke thene qe une keshtu, e une ashtu!!!
  nuk di asgje rreth meje dhe jam i bindur qe nuk te intereson te dish, prandaj lidhi gishtat me trurin para se te shkruash dhe mos u merr me mua ashtu si une nuk merrem me ty...

  sa per moralin, amerika eshte prodhuesja me e madhe e pornografise boterore me duket. apo e kam gabim?
  Vasudhaiva Kutumbakam

 2. #22
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
  Vazhdoj te shokohem me qendrimet e tua!
  Te cilesos shokuese nudot e femrave obeze dhe te konsiderosh normal pozicionimin e relaksuar te nje 11 vjecari nderkohe qe nje grua madhore po konsumon seks oral me te..me vjen keq por kjo eshte nje mungese e theksuar humanizmi..)
  po kush te tha qe eshte 11 vjeēar???
  kete po e thua ti. nga e more kete informacion??????
  Vasudhaiva Kutumbakam

 3. #23
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  4,911
  Si perfundim... kjo piktura e Picassos leviz apo rri ashtu?

  (Qe te kuptoni ku qendron drama reale e saj)

 4. #24
  Kurre me,ne kete FORUM Maska e woodstock
  Anėtarėsuar
  13-04-2004
  Postime
  560
  Si quhet piktura ? a mos rastesisht "po i kreh floket me tarak" ?
  I vetmi hero i kombit Adem Jashari

 5. #25
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Si perfundim... kjo piktura e Picassos leviz apo rri ashtu?

  (Qe te kuptoni ku qendron drama reale e saj)
  Pse pak te duket fakti qe ka ndryshuar moshen ne menyre fiktive!

 6. #26
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-11-2011
  Postime
  47
  nje veper e mrekullueshme..persa i perket pornografise,ka vepra me te hershme me pornografi me te theksuar,me poshte do shikone nje veper te piktorit italian te shek.XIX Francesko Hayez te pikturuar ne vitin 1814 ne vaj,e cila quhet: Rinaldo dhe Armida,dhe gjendet ne venecia itali:
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga enis.bera : 12-12-2011 mė 11:53

 7. #27
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  32
  Postime
  1,449
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  lol ... i paarritshem eshte kujt piktori i ka shkuar ne mendje dicka kaq origjinale ...
  Schiele-s..

  Klimt...edhe me pare se picasso-s..

  Te gjithe kane bere vizatime erotike apo piktura "porno"..thjesht ishte e ndaluar te ekspozoheshin dhe tani na i shesin si gjera te sapo zbuluara..keto piktura kane vite qe dihen qe ekzistojne..
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  https://www.behance.net/robberysk1100

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •