Close
Faqja 1 prej 25 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 488
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime

  Argtohu dhe mso

  Meqense tema sht mbydhur nga moderatori, besoj se nu do m hidhrohet miku im BIBIU, ta hapi un temn, meqense sht mjaft trheqse, argtuese dhe didaktike...

  - Ma mir dreqi (djalli) jem (im)...

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,554
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  Meqense tema sht mbydhur nga moderatori, besoj se nu do m hidhrohet miku im BIBIU, ta hapi un temn, meqense sht mjaft trheqse, argtuese dhe didaktike...

  - Ma mir dreqi (djalli) jem (im)...

  Se melaqja e huaj.

  Te pershendes!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Prshndeje Djaja Goni...
  Ecim m tej:


  - M leht sht me fitu...

 4. #4
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  Prshndeje Djaja Goni...
  Ecim m tej:


  - M leht sht me fitu...
  ...m vshtir me hargju. :d

  P.s. jo bre bac, mua m ndodh e kundrta m leht hargjoj se sa fitoj lool
  Prshndetje t przemrta baci Agim
  Love has no limits

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Citim Postuar m par nga SinFoni@ Lexo Postimin
  ...m vshtir me hargju. :d

  P.s. jo bre bac, mua m ndodh e kundrta m leht hargjoj se sa fitoj lool
  Prshndetje t przemrta baci Agim

  E nderuar z. SinFoni@, prshndetje dhe falemnderit pr respekt...
  Mir keni thn:- Un m leht i hargjoj!
  Pra, edhe fjala e urt thot ashtu:


  - M leht sht me fitu, se sa me rujt!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  - Ma mir nji dit sokol...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  - Kush sht i zoti...

 8. #8
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  shkon te porta

  Pershendetje, dhe pse e kam gabim te pershendes Z. Metbala.

 9. #9
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  - Ma mir nji dit sokol...
  ...se sa nj vit sorr. (kshtu ishte m duket lol)
  Love has no limits

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Si-hanA
  Antarsuar
  17-02-2010
  Vendndodhja
  N bukurin e hns dhe mrekullin e diellit!
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  - Ma mir nji dit sokol...
  ....sesa sorre nje vite!

  Pershendetje

 11. #11
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  - Kush sht i zoti...
  Tek ne dikur lasht thoshin: Kush sht i zoti lopn e kulloti ;-D
  Love has no limits

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Citim Postuar m par nga gloreta Lexo Postimin
  shkon te porta

  Pershendetje, dhe pse e kam gabim te pershendes Z. Metbala.

  Prshndetje z. Gloreta, mendim i bukur logjik...

  Kjo fjal e urt, prdoret kshtu:


  - Kush sht i zoti, mos t'i koft i zi moti!

  Prandaj tema sht tutulluar - "Argtohu e mso"!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Citim Postuar m par nga SinFoni@ Lexo Postimin
  ...se sa nj vit sorr. (kshtu ishte m duket lol)

  Sakt z.SinFoni@...
  Prshndetje!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  - Kush nuk ka mend n krye (kok)...

 15. #15
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  - Kush nuk ka mend n krye (kok)...
  ...ka tek kmbt Lol
  Love has no limits

 16. #16
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Pershendetje te gjithve.Kam nje pyetje keta gjus fjalit qe po i plotsoni a jane fjale te urta?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 17. #17
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Sueda Lexo Postimin
  Pershendetje te gjithve.Kam nje pyetje keta gjus fjalit qe po i plotsoni a jane fjale te urta?
  Po Sueda, duhet t`i plotsojm fjalit e urta nga t cilat njkohsisht edhe msojm.
  Prshndetje edhe pr ty dhe argtim t kndshm n vazhdim. (:
  Love has no limits

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  - Mikun mbaje pr mik...

 19. #19
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  - Mikun mbaje pr mik...
  ...armikun pr armik.

  Mikun mbaje afr, armikun...
  Love has no limits

 20. #20
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Citim Postuar m par nga SinFoni@ Lexo Postimin
  ...armikun pr armik.

  Mikun mbaje afr, armikun...
  (Vraje)Armikun sa me larg!
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

Faqja 1 prej 25 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •