Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 31

Tema: Prshndetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2010
  Postime
  10

  Talking Prshndetje

  Pershendetje Miq ( nese me lejoni tu drejtohem ne kete menyre )
  Me quajn Engjell ...23 Vjec..dhe studioj per Shkenca Politike .
  Me vjen mire qe do jem ne shoqerin tuaj dhe shpresoj se do ja kalojm mire
  Ju pershendes te gjitheve !!

 2. #2
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Mire se me erdhe vellacko.Qendrim te kendshem , nuk do pendohesh te siguroj.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2010
  Postime
  10
  Citim Postuar m par nga Ksanthi Lexo Postimin
  Mire se me erdhe vellacko.Qendrim te kendshem , nuk do pendohesh te siguroj.
  Hajd per hair ishallah !!..po zotrote me prite duar boshe ..ste vjen zor ste vjen
  Beje shaka ...... do vish te pim kafe se jam me TANEN po shikoj filxhanin se me duket na ka ngel Marigoja me Barre !!

 4. #4
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Citim Postuar m par nga engjell.H Lexo Postimin
  Hajd per hair ishallah !!..po zotrote me prite duar boshe ..ste vjen zor ste vjen
  Beje shaka ...... do vish te pim kafe se jam me TANEN po shikoj filxhanin se me duket na ka ngel Marigoja me Barre !!
  Haha jepi te fala tanes nga une po tani svi dot se kam vesh bizhamet pastaj te rrini cik vetem bre burre se e thote mire filxhanin ashtu.
  Mos ke vene gje dore tek marigoja ti?????????????

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,365
  Mire se erdhe shpresoj te kalosh mire ktu ! Ndoshta hapet nj teme pr Shikimin e Filxhanit e???
  Me respekt,

  Valdet Shala

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2010
  Postime
  10
  Citim Postuar m par nga Ksanthi Lexo Postimin
  Haha jepi te fala tanes nga une po tani svi dot se kam vesh bizhamet pastaj te rrini cik vetem bre burre se e thote mire filxhanin ashtu.
  Mos ke vene gje dore tek marigoja ti?????????????
  S'di gje vallahi kam qene me robdeshaper ..para 2 muajsh kur me vizitoje Marigoja ne Burg !!

  Thua te ma kete bere borxh ?!! hahahahhaha

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2010
  Postime
  10
  Citim Postuar m par nga valdetshala Lexo Postimin
  Mire se erdhe shpresoj te kalosh mire ktu ! Ndoshta hapet nj teme pr Shikimin e Filxhanit e???
  Mire se te gjeje ty ..... !!

  Tani per tani nji Marigo kemi edhe nje here do ja shofim filxhanin ( sdo hapim teme per 1 lexim filxhani )...kur te na shtohen Marigote je i lutur ta hapesh ti kete Teme !!

  Edhe ky duar boshe me Priti ....... Sikur e kam hap temen te Sofra Gjirokastrote mer burr !! hahhahahahahahahahhahahaha

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Mire se na erdhe Engjell,kalofshe mire me ne.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1
  Mire se erdhe Engjell!Ketu eshte shume bukur!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,624
  mire se erdhe ketu mes nesh, kalofsh bukur

 11. #11
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  ................

  Mire se erdhe Engjull.H kafen me sheqer Zotria juaj?Ja edhe per teta veren dhe kush te done tjeter,ju beft mire.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 12. #12
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  40
  Postime
  3,266
  mire se erdhe ne forum.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 13. #13
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338
  Mire se erdhe Engjell , qendrim te kendshem

 14. #14
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  mir se erdhe engjell...
  kalofsh bukure ne mesin tone...
  c'do te mire...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,411
  mire se erdhe ne forumin shqiptar !!!

 16. #16
  Mire se na erdhe mo shoku...
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

 17. #17
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  52
  Postime
  5,430

  mire se vjen
  ja nje kafe per ty

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e PeterPan
  Antarsuar
  07-03-2010
  Vendndodhja
  NEVERLAND
  Postime
  413
  Mire se erdhe Engjell,kalosh sa ma bukur.
  Rrespekte.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2010
  Postime
  10
  -F.L.M

  -alem_de.....PeterPan-USA NR1-HELEN OF TROY-King_Arthur-tetovarja87-BaNeSaXhIe-toni007-Sueda-lisa12-pranvera bica

  Gjithashtu flm edhe per kafet .......jam i sigurt qe do kaloj mire !!

 20. #20
  engjelli na paske bere dhe cifte lol
  qendrim te kendshem
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •