Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17

Tema: Prshndetje!

 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-08-2005
  Postime
  3

  Prshndetje!

  Me quajn Fidaim,forumoj nga Kosova,fshatar i komuns se Sknderajit.
  Mire se u gjeta,te gjithe ata qe me urojn mire se ardhje!

 2. #2
  Jam Ai Maska e RockStar
  Antarsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nn hijen e qerpikut tnd...!!!
  Postime
  1,956
  Mire se erdhe Fidaim . Edhe nje fshatar tjeter ne forum
  Kalo sa me bukur ne F/SH.
  Mendo dhe Pasurohu

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  368
  ka ki po de po mir se ke ardhe
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-08-2005
  Postime
  3
  Mire se t'kom gjet,ti ke ardhe 2009,mirepo une jam ketu qe prej 2005 . ka ki ti se ? :P

  Flm RockStar
  Tufn vjerr,e prapanicn shtjerr.

 5. #5
  Jam Ai Maska e RockStar
  Antarsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nn hijen e qerpikut tnd...!!!
  Postime
  1,956
  Citim Postuar m par nga fidaimi Lexo Postimin
  Mire se t'kom gjet,ti ke ardhe 2009,mirepo une jam ketu qe prej 2005 . ka ki ti se ? :P

  Flm RockStar
  hahahha une kam ardh ne 2009 po e pash se spate komente e te urova mire se ardhje ....!!1
  Mendo dhe Pasurohu

 6. #6
  tHeKtHi MaMa :P
  Antarsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  45
  Postime
  1,708
  mir se paske ardh ne boten e qudirave drenicak uroj te kalosh mir

 7. #7
  Mir se erdhe ,kalofsh bukur n F.SH.

  Prshendetje Fidaim

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Citim Postuar m par nga fidaimi Lexo Postimin
  Mire se t'kom gjet,ti ke ardhe 2009,mirepo une jam ketu qe prej 2005 . ka ki ti se ? :P

  Flm RockStar
  a pi 2005 vetemse 3 postime a!???
  mir se erdhe edhe mir qe e ke krye burgun

 9. #9
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Mire se erdhe, qendrim te kendshem.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Mire se na erdhe Fidaim,kalofsh mire me ne se qenke i Drenices.( me mire vone se kurre )
  Ndryshuar pr her t fundit nga alem_de : 31-03-2010 m 03:34

 11. #11
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  52
  Postime
  5,430
  Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin
  a pi 2005 vetemse 3 postime a!???
  mir se erdhe edhe mir qe e ke krye burgun
  hahaha lool

 12. #12
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  52
  Postime
  5,430

  mire se vjen

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-03-2010
  Mosha
  31
  Postime
  3

  Me ndihmonii ......

  ma kan thy pasvordin e msn dhe te facbookit ... poe qka eshte me e keqja ma kan ndrruar adresen e fb-s ... a mund te me tregoi dikush ... a mund ta rregulloi disi ... ??

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e [MaRiO]
  Antarsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Asaj Qe Dua :)
  Postime
  1,127
  Fidaim Mire Se Erdhe Ne Fsh
  Kur e ke kmbn jasht gremines sht e leht t japsh kshilla

 15. #15
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Citim Postuar m par nga Gona-Gona Lexo Postimin
  ma kan thy pasvordin e msn dhe te facbookit ... poe qka eshte me e keqja ma kan ndrruar adresen e fb-s ... a mund te me tregoi dikush ... a mund ta rregulloi disi ... ??
  Bonja hallall...


  Hajde fidaim, a mujte?

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-03-2010
  Mosha
  31
  Postime
  3
  a di te me ndihmon kuhs aa joo ...???

 17. #17

  Pershendetje fidaim

  Pershendetje dhe faleminderit per mesazhin. Edhe une jam me origjine nga Goriqi i komunes se Malisheves. Tani jam ne ShBA ku sapo kam perfunduar magjistraturen ne administrate publike.

  Momentalisht po bej fushate fushate ne internet per kandidaturen e Joe DioGuardit ne shtetin e Nju Jorkut.

  Ju lutem na bashkohuni dhe ftoni te tjeret: http://www.albaniansfordioguardi.com

  Ndegjohemi,

  Luan Mazreku  Citim Postuar m par nga fidaimi Lexo Postimin
  Me quajn Fidaim,forumoj nga Kosova,fshatar i komuns se Sknderajit.
  Mire se u gjeta,te gjithe ata qe me urojn mire se ardhje!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •