Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime

  A mund t rikthehen n forum ata q prjashtohen nga forumi?

  Doja te dija dicka nga Stafi i forumit.

  Sa here duhen perjashtuar anetaret, dhe sa kohe nuk lejohen me te hyjne ne forum?

  Se kam pare plot anetare te perjashtuar, rrine psh 1 muaj ose 2 jave pastaj kane te drejte te hyjne prape.

  Ka edhe anetare qe sapo jane perjashtuar, regjistrohen me nicke te rinj dhe nuk kane problem te hyjne.

  Te perjashtuarit a kane te drejta te hyjne serish ne forum, apo nuk kane me te drejta?

  Ka edhe nga ata qe nuk kane me te drejta te hyjne, mund te thuhet se jane pergjithmone te perjashtuar.

  Flm.

 2. #2
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Antarsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Jo kjo eshte keshtu , kur perjashtohet dikush i caktohet data e perjashtimit edhe data kurr personi hyn ne forum

  Perjashtimi mvarret se cfare rregulla ka thy

  Shiko gloreta ky eshte forum edhe admini nuk mundet me e lujt rolin e xhaxhit polic edhe mi analizu veq e veq antart ,nese antari verrehet nga stafi qe thyen rregulla perjashtohet por nese prap hyne keshtu me radh ,sa here qe thyen rregulla merren masa....

 3. #3
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Me falni akoma nuk keni kthyer pergjigje.
  Megjithate flm

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,134
  Faleminderit
  81
  788 falenderime n 645 postime
  Procesi i perjashtimit:

  1. Paralajmerohesh nga moderatoret
  2. Perjashtohesh perkohesisht me te drejte rikthimi ne forum
  3. Perjashtohesh ne menyre permanente pa te drejte rikthimi ne forum

  Ata qe nuk respektojne rregullat e forumit perjashtohen nga forumi. Eshte kaq e thjeshte si rregull. Ata qe perjashtohen e rikthehen duke respektuar rregullat e forumit, nuk kane me probleme me perjashtimin. Por ka edhe nga ata qe perjashtohen e kur rikthehen vazhdojne te shkelin rregullat e forumit. Keta te fundit perjashtohen ne menyre permanente nga forumi.

  Ata qe behen te zgjuar e mundohen te regjistrojne emra te tjere ne forum, u dyfishohet e trefishohet koha e perjashtimit, ose perjashtohen ne menyre permanente nga forumi.

  Albo

 5. #5
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Faleminderit per mundimin dhe pergjigjen tende Albo.

  Kalofsh mire.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •