Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  161

  Krkoj kontakt me shqiptar n Dubai

  Se pari i pershendes te gjithe shqiptaret qe gjenden ne Dubai...Une kam ndermend qe mbrenda 2,3 javeve te shkoj ne dubai por nuk kam asnje mbeshtetje atje nuk kam asnje njeri qe njoh asnje shok nuk kam as kush te me pret atje.. prandaj ju lutesha nese ka ndonje ketu qe eshte atje barem sa te me orienton pakes mjafton nja 2 jave te jem me at te me tregoj dicka. A ka dikush ketu ne forum qe mund te kontaktoj me mua me shkruani ketu ose ne MP..
  FLM

 2. #2
  Citim Postuar m par nga number Lexo Postimin
  Se pari i pershendes te gjithe shqiptaret qe gjenden ne Dubai...Une kam ndermend qe mbrenda 2,3 javeve te shkoj ne dubai por nuk kam asnje mbeshtetje atje nuk kam asnje njeri qe njoh asnje shok nuk kam as kush te me pret atje.. prandaj ju lutesha nese ka ndonje ketu qe eshte atje barem sa te me orienton pakes mjafton nja 2 jave te jem me at te me tregoj dicka. A ka dikush ketu ne forum qe mund te kontaktoj me mua me shkruani ketu ose ne MP..
  FLM
  Paske hall te modh,si eshte problemi;nuk zgjedh dot hotelin...

  Sma ha mendja te kete ndonje nga Dubai.(Ata qe ishin u kthyen nga pushimet)

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  161
  hehehe cfar hotel be eshte shum shtrenjt.. sa per dhoma i rezervoj prej ne internet kam pare ketu,, por ndryshe kur ke ndonje njeri atje sa tet orienton pak besoj kam ndermend te ri nja 6 muaj ose 1 vjet e kam llafin per Adu Dabi

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  161
  oooooo popull a ka dikush ketuu......
  o nuk u behet vone njerezvee.. une ham hall

 5. #5
  faraone Maska e tutankamon
  Antarsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,009
  Paske Ra N Hall T Madh Ti....nese Ke Ber Ndermend Te Shkosh Shko Dhe Mos Mendo Per Sa Lek Do Harxhosh..shko E Bo Qef....vetem Se Hap Syte Se Mos Na Vjen I Dobesuar Knej...pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  161
  Ok mbasi nuk paska asnje njeri ketu desha tju pyes juve drejtperdrejt..
  une kam ndermend qe mbrenda muajit te iki per Dubai por puna eshte se une nuk shkoj me vize pune por me vize si turist per biznes qe shkojne tregtaret e dini pas dhe a mund te gjej ndonje pune une atje si mendoni juve a mund te bej dicka,, se nuk kam vize pune?! e kam llafin per cfaredo pune si fillim 2 muaj e para? dhe pastaj me u punsu diku normal qe ma japin atje vizen e punes ata.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •