Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: film indian

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-03-2010
  Postime
  9

  film indian

  Mirembrema. Mbaj mend kur kam qene i vogel, jepte televizori nje film indian bardh e zi, ne te cilin tregonjte jeten e nje femije varfanjak qe bridhte ne rruge dhe kendonjte nje kenge te bukur. A ka ndo nje ketu qe e mban mend titullin e filmit ?

  falemenderit.

 2. #2
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  ke pare ndonje film ti indian i cili s'kendohet ne te?


  raxh kapurin mbaj mend une , por ai sishte femije kur bridhte neper rruge , nqs nuk gabohem.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-03-2010
  Postime
  9
  e vertete eshte ajo, zor te gjesh film indian pa kenge

  raxh kapuri me duket se ishte emri i aktorit. Kam idene se ishte femije, 10-15 vjec, dhe ishte nje kenge qe te ngelte, melodike, kind of a hit you know ?

  Me sa mbaj mend, sepse kam qene dhe shume i vogel atehere, ishte varfanjak kai bridhte neper rruget dhe bente pune te ndryshme.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-03-2010
  Postime
  9
  e gjeta. eshte zoteria 420. gjeta dhe kengen ne youtube. .

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  34
  Postime
  2,169
  shume filma indian kam pre, por kte nuk e kam pare, mendoj qe jo sepse ato qe kam pare jane me ngjyra
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •