Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 32
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Tentojnë ta eliminojnë Albin Kurtin

    qeveria edhe EULEXI- TENTON QE ALBIN KURTIN TA ELIMINOJ NGA SKENA POLITIKE ARSYA SHUM E THJESHT SE PSE GJASTA PER TRAZIRA JAN SHUM TE MDHA DHE NESE ALBINI ESHT I LIR AJ MUND TE MARR MASEN ME VETE PRA MEMIR EDHE PER EULEXIN QE TA ARRESTOJ QE EVEUANTUALISHT TRAZIRAT TE MARRIN KAHJE SIQ ISHIN ATO V TE 2004 PA ADRES DHE PA ORGANIZATOR ATY ESHT QELLIMI

  2. #2
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    qeveria edhe EULEXI- TENTON QE ALBIN KURTIN TA ELIMINOJ NGA SKENA POLITIKE ARSYA SHUM E THJESHT SE PSE GJASTA PER TRAZIRA JAN SHUM TE MDHA DHE NESE ALBINI ESHT I LIR AJ MUND TE MARR MASEN ME VETE PRA MEMIR EDHE PER EULEXIN QE TA ARRESTOJ QE EVEUANTUALISHT TRAZIRAT TE MARRIN KAHJE SIQ ISHIN ATO V TE 2004 PA ADRES DHE PA ORGANIZATOR ATY ESHT QELLIMI



    ti nuk po dishe me shkru ma spari e po jep konkluzione,mos je prej nishi najkah

  3. #3
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    30-11-2009
    Postime
    113
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    qeveria edhe EULEXI- TENTON QE ALBIN KURTIN TA ELIMINOJ NGA SKENA POLITIKE ARSYA SHUM E THJESHT SE PSE GJASTA PER TRAZIRA JAN SHUM TE MDHA DHE NESE ALBINI ESHT I LIR AJ MUND TE MARR MASEN ME VETE PRA MEMIR EDHE PER EULEXIN QE TA ARRESTOJ QE EVEUANTUALISHT TRAZIRAT TE MARRIN KAHJE SIQ ISHIN ATO V TE 2004 PA ADRES DHE PA ORGANIZATOR ATY ESHT QELLIMI
    po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
    albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
    albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.

  4. #4
    Pasioni për shkencën Maska e KILI MERTURI
    Anëtarësuar
    23-01-2008
    Vendndodhja
    evropë
    Postime
    1,838
    Alibinin nuk munden ta mposhtin as qeveria e rrenes me përkrahëist e saj e as ndonjë mision ndërkombëtarë!

    A sa hajvana ka qasje në rrjetin e internetit!
    Pi livadhit lidhen e kishe po thojm dicka!

    Kili
    SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
    BAC , U KRYMB, E TASH PO DON MI ARRESTU ALBININ PRAP , SE E DIN QE AI NUK I DURON RRENAT!
    Në dreq të mallkuar të gjithë antishqiptarët dhe tradhtarët e kombit!

  5. #5
    Ylli i mëngjesit Maska e edona
    Anëtarësuar
    26-10-2002
    Vendndodhja
    diku larg, shume larg,
    Postime
    200
    ALBIN KURTI ka kurajo dhe guxim te thote shume gjera qe ne i mendojme po nuk guxojme ti themi,,,, gjerat qe i thote Albini haptas shume nga ne i mendojme mirpo ne frigohemi edhe ti mendojme se nuk kemi guxim per te vepru,,, guximi
    ylli i mëngjesit

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Disa
    Anëtarësuar
    16-12-2009
    Postime
    2,304
    Adem Demaci dhe Albin Kurtin munde ta nxjerrin Kosoven prej germine,keta dy lider lume na qe i kem por per fat keq nuk po ja dim vleren.
    1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
    po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
    albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
    albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.
    Ti mos u merr me Albanin Kurti.shiko Mladicin qe i bene vizite forcat speciale SERBE ne shtepi(Beograd).
    Dhe keshtu hyhet ne EU-meso nga armiku.
    E ke te fresket....
    Lere Albinin se eshte tjeter kaliber ai.
    tung.

  8. #8
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    paske harru qosiqin...

    Citim Postuar më parë nga Disa Lexo Postimin
    Adem Demaci dhe Albin Kurtin munde ta nxjerrin Kosoven prej germine,keta dy lider lume na qe i kem por per fat keq nuk po ja dim vleren.
    paske harru qosiqin

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Disa
    Anëtarësuar
    16-12-2009
    Postime
    2,304
    Citim Postuar më parë nga Kaprosi Lexo Postimin
    paske harru qosiqin
    Kush eshte ky?
    1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Prej kur u be Albini aq kombetar dhe i rrezikshem sa me nderhy krejt bota per me e ndal?

    ncncncncncnc

    Leni bre keto pseudopatriotizma falso.

  11. #11
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Citim Postuar më parë nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
    po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
    albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
    albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.

    o shyt nuk i vrau Albin Kurti po i vrau UNMÜTI, pse spo shkojn serbet ne mitrovic mi arrestu qe jo vetem qe bajn protesta po edhe sa polic plagosen gjat demostratave para ca muajve
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga Kaprosi Lexo Postimin
    paske harru qosiqin
    http://www.euronews.net/2010/02/23/s...e-in-belgrade/
    Me kete merru ti,dhe jo me Albin Kurtin.

  13. #13
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar më parë nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
    po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
    albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
    albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.
    Albini rrugaq a?

    Ku ke qen ti ne oren e gjuhes shqipe?...Me siguri neper rruge

    Cili ma rrugaq tash?

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    clown

    Citim Postuar më parë nga The Clown Lexo Postimin
    ti nuk po dishe me shkru ma spari e po jep konkluzione,mos je prej nishi najkah
    ti ja rrush kralit te zazi varit

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    tasjani-ferizaj

    Citim Postuar më parë nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
    po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
    albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
    albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.
    sa huMAN qe qenke ti shum potu dhimsen dy teshmoret e shkurtit qe i vrau unmiku icili nuk e nje as sot as dje shtetin e kosoves mos harro pra edhe nje organizat anti kosove siq esht EULEXI- SA E DI UN NUK E NJEH SHTETIN E KOSOVES MOS ME THUAJ QE TASH SE SESHT E VERTET AS SERBIA NUK E NJEH KOSOVEN SI SHTET ALBIN KURTI NUK KA KUR FAR PERGJESIJE SIQ MENDONI JU PRA 100MIJE NENSHKRIME NUK DUHET NEN QMUAR ATA JAN SHQIPTAR KUJTOJ UN QE NENSHKRUAN KUNDER GJYGJIT TE ALBIN TRIMIT

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    edona

    Citim Postuar më parë nga edona Lexo Postimin
    ALBIN KURTI ka kurajo dhe guxim te thote shume gjera qe ne i mendojme po nuk guxojme ti themi,,,, gjerat qe i thote Albini haptas shume nga ne i mendojme mirpo ne frigohemi edhe ti mendojme se nuk kemi guxim per te vepru,,, guximi
    edona mos fol me tutje ke dhen nje mendim shum te qelluar ashtu esht albin kurti esht fat qe e kemi tung

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    serbia kunder eu-s edhe ju heken vizat sa ironi kurse ne europianet pra shqiptaret shum poro europian jemi ne kafaz si ne kopsht zologjik sa ironi e kohes europa e kah kuptuar mir ket popull buajr veq nje vizit nga ndonje nderkombetar dsa fjal ship te gjysmuar kosova e bekoft sota ahahaah edhe shqiptart i deshin dhembet po na don europa e albin kurti nuk kerkon as gje te veqant veq drejtsi ne kosove dhe e arrestojn e malltertojn por disave ka fi llu ti leviz temeli si duket

  18. #18
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    eshte....

    Citim Postuar më parë nga Disa Lexo Postimin
    Kush eshte ky?
    ...'' babai i kombit '' rexhep qosja.....

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    kam vu re qe te gjith ata qe jan kunder albin kurtit kan nostalgji per ich regjimin e beligradit albin kurti esht nje njeri i guzimshem dhe i vendosur qe i thot gjerat troq dhe hapur ska frig as perkulje aj esht njeri i kompletuar dhe i vendosur lum ne qe e kemi mjer ata qe nuk e kuptojne

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    paramendone per nje varr te nje meqke plak te serbis qe kinse ja kishin hap dikush qeveri 2 dit me rradh lomotiti pa argumente du ke aluaduar ne qytetar shqiptar kinse kta e demtuan at far varri te nje meqke shkin kurse per albin kurtin as edhe je fjal te pakten ti dalin ne mbrojtje se pse albini ka qellime gjith kombetare turpp

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •