Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 32
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233

  Tentojn ta eliminojn Albin Kurtin

  qeveria edhe EULEXI- TENTON QE ALBIN KURTIN TA ELIMINOJ NGA SKENA POLITIKE ARSYA SHUM E THJESHT SE PSE GJASTA PER TRAZIRA JAN SHUM TE MDHA DHE NESE ALBINI ESHT I LIR AJ MUND TE MARR MASEN ME VETE PRA MEMIR EDHE PER EULEXIN QE TA ARRESTOJ QE EVEUANTUALISHT TRAZIRAT TE MARRIN KAHJE SIQ ISHIN ATO V TE 2004 PA ADRES DHE PA ORGANIZATOR ATY ESHT QELLIMI

 2. #2
  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  qeveria edhe EULEXI- TENTON QE ALBIN KURTIN TA ELIMINOJ NGA SKENA POLITIKE ARSYA SHUM E THJESHT SE PSE GJASTA PER TRAZIRA JAN SHUM TE MDHA DHE NESE ALBINI ESHT I LIR AJ MUND TE MARR MASEN ME VETE PRA MEMIR EDHE PER EULEXIN QE TA ARRESTOJ QE EVEUANTUALISHT TRAZIRAT TE MARRIN KAHJE SIQ ISHIN ATO V TE 2004 PA ADRES DHE PA ORGANIZATOR ATY ESHT QELLIMI  ti nuk po dishe me shkru ma spari e po jep konkluzione,mos je prej nishi najkah

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  30-11-2009
  Postime
  113
  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  qeveria edhe EULEXI- TENTON QE ALBIN KURTIN TA ELIMINOJ NGA SKENA POLITIKE ARSYA SHUM E THJESHT SE PSE GJASTA PER TRAZIRA JAN SHUM TE MDHA DHE NESE ALBINI ESHT I LIR AJ MUND TE MARR MASEN ME VETE PRA MEMIR EDHE PER EULEXIN QE TA ARRESTOJ QE EVEUANTUALISHT TRAZIRAT TE MARRIN KAHJE SIQ ISHIN ATO V TE 2004 PA ADRES DHE PA ORGANIZATOR ATY ESHT QELLIMI
  po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
  albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
  albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.

 4. #4
  Pasioni pr shkencn Maska e KILI MERTURI
  Antarsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evrop
  Postime
  1,838
  Alibinin nuk munden ta mposhtin as qeveria e rrenes me prkrahist e saj e as ndonj mision ndrkombtar!

  A sa hajvana ka qasje n rrjetin e internetit!
  Pi livadhit lidhen e kishe po thojm dicka!

  Kili
  SHQIPRIA ETNIKE SHT GJAKU IM Q NUK FALET!
  BAC , U KRYMB, E TASH PO DON MI ARRESTU ALBININ PRAP , SE E DIN QE AI NUK I DURON RRENAT!
  N dreq t mallkuar t gjith antishqiptart dhe tradhtart e kombit!

 5. #5
  Ylli i mngjesit Maska e edona
  Antarsuar
  26-10-2002
  Vendndodhja
  diku larg, shume larg,
  Mosha
  38
  Postime
  200
  ALBIN KURTI ka kurajo dhe guxim te thote shume gjera qe ne i mendojme po nuk guxojme ti themi,,,, gjerat qe i thote Albini haptas shume nga ne i mendojme mirpo ne frigohemi edhe ti mendojme se nuk kemi guxim per te vepru,,, guximi
  ylli i mngjesit

 6. #6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Adem Demaci dhe Albin Kurtin munde ta nxjerrin Kosoven prej germine,keta dy lider lume na qe i kem por per fat keq nuk po ja dim vleren.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Citim Postuar m par nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
  po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
  albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
  albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.
  Ti mos u merr me Albanin Kurti.shiko Mladicin qe i bene vizite forcat speciale SERBE ne shtepi(Beograd).
  Dhe keshtu hyhet ne EU-meso nga armiku.
  E ke te fresket....
  Lere Albinin se eshte tjeter kaliber ai.
  tung.

 8. #8
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  paske harru qosiqin...

  Citim Postuar m par nga Disa Lexo Postimin
  Adem Demaci dhe Albin Kurtin munde ta nxjerrin Kosoven prej germine,keta dy lider lume na qe i kem por per fat keq nuk po ja dim vleren.
  paske harru qosiqin

 9. #9
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Citim Postuar m par nga Kaprosi Lexo Postimin
  paske harru qosiqin
  Kush eshte ky?

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Antarsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,412
  Prej kur u be Albini aq kombetar dhe i rrezikshem sa me nderhy krejt bota per me e ndal?

  ncncncncncnc

  Leni bre keto pseudopatriotizma falso.

 11. #11
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar m par nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
  po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
  albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
  albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.

  o shyt nuk i vrau Albin Kurti po i vrau UNMTI, pse spo shkojn serbet ne mitrovic mi arrestu qe jo vetem qe bajn protesta po edhe sa polic plagosen gjat demostratave para ca muajve
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Citim Postuar m par nga Kaprosi Lexo Postimin
  paske harru qosiqin
  http://www.euronews.net/2010/02/23/s...e-in-belgrade/
  Me kete merru ti,dhe jo me Albin Kurtin.

 13. #13
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Citim Postuar m par nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
  po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
  albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
  albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.
  Albini rrugaq a?

  Ku ke qen ti ne oren e gjuhes shqipe?...Me siguri neper rruge

  Cili ma rrugaq tash?

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233

  clown

  Citim Postuar m par nga The Clown Lexo Postimin
  ti nuk po dishe me shkru ma spari e po jep konkluzione,mos je prej nishi najkah
  ti ja rrush kralit te zazi varit

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233

  tasjani-ferizaj

  Citim Postuar m par nga tasjani-ferizaj Lexo Postimin
  po qka i ha leshi eulexit per albin minin.
  albini ka me dhan pergjegjje per t vramit. eulekxi do me e ruejt popllit mos mi qit n rrug tyrlifar rrugaqi.
  albini e shajke edhe unmikun e n anen tjeter familjart e tina tuj punue ne unmik. runu pej ktyne rrugaqave.
  sa huMAN qe qenke ti shum potu dhimsen dy teshmoret e shkurtit qe i vrau unmiku icili nuk e nje as sot as dje shtetin e kosoves mos harro pra edhe nje organizat anti kosove siq esht EULEXI- SA E DI UN NUK E NJEH SHTETIN E KOSOVES MOS ME THUAJ QE TASH SE SESHT E VERTET AS SERBIA NUK E NJEH KOSOVEN SI SHTET ALBIN KURTI NUK KA KUR FAR PERGJESIJE SIQ MENDONI JU PRA 100MIJE NENSHKRIME NUK DUHET NEN QMUAR ATA JAN SHQIPTAR KUJTOJ UN QE NENSHKRUAN KUNDER GJYGJIT TE ALBIN TRIMIT

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233

  edona

  Citim Postuar m par nga edona Lexo Postimin
  ALBIN KURTI ka kurajo dhe guxim te thote shume gjera qe ne i mendojme po nuk guxojme ti themi,,,, gjerat qe i thote Albini haptas shume nga ne i mendojme mirpo ne frigohemi edhe ti mendojme se nuk kemi guxim per te vepru,,, guximi
  edona mos fol me tutje ke dhen nje mendim shum te qelluar ashtu esht albin kurti esht fat qe e kemi tung

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  serbia kunder eu-s edhe ju heken vizat sa ironi kurse ne europianet pra shqiptaret shum poro europian jemi ne kafaz si ne kopsht zologjik sa ironi e kohes europa e kah kuptuar mir ket popull buajr veq nje vizit nga ndonje nderkombetar dsa fjal ship te gjysmuar kosova e bekoft sota ahahaah edhe shqiptart i deshin dhembet po na don europa e albin kurti nuk kerkon as gje te veqant veq drejtsi ne kosove dhe e arrestojn e malltertojn por disave ka fi llu ti leviz temeli si duket

 18. #18
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  eshte....

  Citim Postuar m par nga Disa Lexo Postimin
  Kush eshte ky?
  ...'' babai i kombit '' rexhep qosja.....

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  kam vu re qe te gjith ata qe jan kunder albin kurtit kan nostalgji per ich regjimin e beligradit albin kurti esht nje njeri i guzimshem dhe i vendosur qe i thot gjerat troq dhe hapur ska frig as perkulje aj esht njeri i kompletuar dhe i vendosur lum ne qe e kemi mjer ata qe nuk e kuptojne

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  paramendone per nje varr te nje meqke plak te serbis qe kinse ja kishin hap dikush qeveri 2 dit me rradh lomotiti pa argumente du ke aluaduar ne qytetar shqiptar kinse kta e demtuan at far varri te nje meqke shkin kurse per albin kurtin as edhe je fjal te pakten ti dalin ne mbrojtje se pse albini ka qellime gjith kombetare turpp

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •