Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  3,002
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Ide e mrekullueshme

  Kodi PHP:
  http://www.youtube.com/watch?v=hBG1faXhNMs 

 2. #2
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Auuu,po tregona me fjale se kam nje problem me youtube-n per momentin.Pastaj per kete eshte forumi !

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  3,002
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Ca ttregoj, eshte e bukur te shifet!

  Eshte nje lloj kafshe ne nje shtrat e shtrire, te ciles kafshe i shihet vetem trupi dhe kembet (fytyra jo) ndersa tek fytyra kane vendosur nje maske (hollowyni) dhe ate mask dikush qe eshte perfundi shtratit e komandon me doren e vet. Kjo ide mjafton qe muslimanet ta quajne "Gruaja Djall" 0lol0

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Po edhe rating i kishte vetem 8.

  Thjeshte nje trik

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Arrow Pėr: Ide e mrekullueshme

  Ne perspektive per te apasionuarit e sporteve dimerore...

  Cmimet jane te kripura.
  Akoma ne Rusi ka klase te mesme.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Deni_Boy : 02-01-2016 mė 11:32 Arsyeja: fjalor jo i duhur!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •