Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 52
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
  Urime per kete teme,kam pas lexuar per kete ngjarje pak,nje tragjedi nder dragjedit me te veshtira qe ndodhen ne Kosove.
  Faleminderit Sueda,zakonisht per shumicen e tmerreve ne Kosove kemi degjuar vetem se jane vrare aq ose kaq njerez dhe kemi pasur dhimbje .Po mundohem ti postoj keto nga nje kendveshtrim me i aferte dhe i qarte.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Fotot qe i shihni lidhur me kete ngjarje nuk mund ti shihni askund ne internet,por vetem ne Forumin Shqiptar

  Keshtuqe e drejta e autorsise mbetet e imja ne veqanti dhe e Forumit SHqiptar

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Vazhdon neser me fotot e atyre qe u vrane te familjes Berisha.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Disa nga femijet e vrare ate dite me 26 mars,:

  http://img148.imageshack.us/img148/7...kurberisha.jpg

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ju lutem qe ti shihni fotografite me te mdhaja klikoni mbi to

  Familjaret e Shyhretes qe u vrane nga serbet me 26 mars:

  http://img205.imageshack.us/img205/2...isha7vjeqa.png

  http://img43.imageshack.us/img43/517...rberisha4v.png

  http://img294.imageshack.us/img294/7...isha2vjeqa.png

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Anėtarėsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pejė-Republika e Kosovės
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga fattlumi Lexo Postimin
  Disa nga femijet e vrare ate dite me 26 mars,:


  Zot dėnoj te gjithė ata qe bėjnė gabime qe nuk falen.. ē'faj patėn kėta fėmije kaq te bukur kaq te pafajshėm,, ruaja mėndėt familjareve te tyre.
  Me respekt,

  Valdet Shala

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 8. #28

 9. #29
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-05-2009
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga valdetshala Lexo Postimin

  Zot dėnoj te gjithė ata qe bėjnė gabime qe nuk falen.. ē'faj patėn kėta fėmije kaq te bukur kaq te pafajshėm,, ruaja mėndėt familjareve te tyre.
  Vetem se i ka denuar, prej momentit qe ua ka hequr ndjenjat nga trupi i tyre.
  Ata jane me te keqinje se kafshet.
  Jana satane te personifikuar ne njeri.
  Falenderojme Zotin qe na i heqi qafe dhe ua humbi surratin nga Kosova njehere e pergjithmone.

 10. #30

 11. #31

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Keta ishin femijet qe u vrane ate dite ne piceri

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  zoti i shperblefte me te mira keta femije dhe familjet e tyre edhe juve i nderuari zot. Fattlumi per kontributin qe po jepni ,vertet nje person qe i thot vetes shqiptar nuk mund ti ndalon lotet dhe te ndaj dhimbjen me te afermit e tyre

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 17. #37

 18. #38

 19. #39

 20. #40

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •