Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Antarsuar
  18-08-2004
  Postime
  511

  Nnshtetsia e dyfisht!

  per te gjithe ata qe kane informacion ne lidhje me marrjen e dyshtetesise ne angli,
  a egziston nje marveshje midis shqiperise dhe anglise qe i jep te drejten atij qe aplikon per shtetesine angleze te mbaj dhe ate shqiptare
  nese po kush jane procedurat qe duhet te ndiqen?
  failure is not an option!

 2. #2
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Informacioni me te plote mund ta marresh aty ku do aplikosh per nenshtetesin Angleze.
  Shqiperia let it be
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  838
  nuk e kuptoje per cfare procedurash po flet d m th per te marre nenshtetesin angleze apo ate shqipetare
  po ti ke te drejte ti mbash te dyja nenshtetesit shqipetare dhe angleze nuk je i detyruare ta dorzosh njeren apo tjetren
  kame shoke qe hyjne ne shqiperi me pashaporten shqipetare dhe vijne ne UK me angleze qete mos paguajne 10 eurot

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Anesti_55
  Antarsuar
  22-10-2005
  Postime
  2,647
  Citim Postuar m par nga DEA27 Lexo Postimin
  per te gjithe ata qe kane informacion ne lidhje me marrjen e dyshtetesise ne angli,
  a egziston nje marveshje midis shqiperise dhe anglise qe i jep te drejten atij qe aplikon per shtetesine angleze te mbaj dhe ate shqiptare
  nese po kush jane procedurat qe duhet te ndiqen?
  Besoj se nje njeri qe ka dy gram men , merr pa u ni ate qe i mungon pastaj, avash, avash, mendon per ate qe ka!Po ta hoqen shtetesine shqipetare shko e mbytu ne dete, asnje psuri tjeter nuk e zevendeson ate!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Antarsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Citim Postuar m par nga Anesti_55 Lexo Postimin
  Besoj se nje njeri qe ka dy gram men , merr pa u ni ate qe i mungon pastaj, avash, avash, mendon per ate qe ka!Po ta hoqen shtetesine shqipetare shko e mbytu ne dete, asnje psuri tjeter nuk e zevendeson ate!
  Kerkova informacion jo chit chate pa vlere.
  failure is not an option!

 6. #6
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Antarsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perndin
  Mosha
  45
  Postime
  1,258
  Gjja m e sakt q mund t bsh sht t shkosh n nj zyr dhe t pyessh. Vrtet nprmjet Forumit mund t marrsh informacione por nuk mund t krahasohet me t shkuarit n nj zyr emigracioni ku informacioni sht i plot dhe konkret.


  Kalofsh mir.
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjt I Shenjt...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Antarsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,664
  Citim Postuar m par nga DEA27 Lexo Postimin
  per te gjithe ata qe kane informacion ne lidhje me marrjen e dyshtetesise ne angli,
  a egziston nje marveshje midis shqiperise dhe anglise qe i jep te drejten atij qe aplikon per shtetesine angleze te mbaj dhe ate shqiptare
  nese po kush jane procedurat qe duhet te ndiqen?

  Hyr ke faqja e emigracionit dhe gjej ligjet!.Mos kerko ligjet rrugeve!Meqe ne ne USA e kemi kete te drejt duhet ta keni dhe ju.Une e di qe shteti shqiptar vendos jo ai Angles.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Elonaa : 13-02-2010 m 21:26
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •