Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 34
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304

  Tre Vjet Nga Demonstrata E Pergjakshme E 10 Shkurtit  Neser behen 3 vjet nga demonstrata e pergjakshme e 10 shkurtit,ku gjeten vdekjen dy heronjet Mon Balj dhe Arben Xheladini,dhe me qindra demonstrus te palgosur.
  Edhe pse i shtyre ne moshe ne kete demonstrat morri pjes edhe simboli i rezistences Adem Demaci.
  Edhe pas 3 vite ende nuk u denuan autoret e krimit,qe shtin mbi demonstrusit paqesor, bene terro mbi demonstrus dhe vran dy prej tyre dhe plagosen me qindera demonstrus tjere.
  Kurse ne anen tjeter Eulex per ti mbuluar krimet e Unmikut e fajson Albin Kurtin se kinse ky paska prish paqen ne Kosove.

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Programi i aktiviteteve qe do te zhvillohet me 10 shkurt 2011
  Per me hollesisht shikojeni linkun:http://www.vetevendosje.org/?cid=1,2,2743

  p,s kete tem e kam hapur ni vitin 2010,pra mos t'ju habit titulli i temes.
  Flm per Mirkuptim

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304


  Kush ka vuj se harron kush su prek se mendon.

 4. #4
  Perjashtuar Maska e Loti-99
  Anėtarėsuar
  21-11-2009
  Postime
  216
  Citim Postuar mė parė nga Disa Lexo Postimin


  Neser behen 3 vjet nga demonstrata e pergjakshme e 10 shkurtit,ku gjeten vdekjen dy heronjet Mon Balj dhe Arben Xheladini,dhe me qindra demonstrus te palgosur.
  Edhe pse i shtyre ne moshe ne kete demonstrat morri pjes edhe simboli i rezistences Adem Demaci.
  Edhe pas 3 vite ende nuk u denuan autoret e krimit,qe shtin mbi demonstrusit paqesor, bene terro mbi demonstrus dhe vran dy prej tyre dhe plagosen me qindera demonstrus tjere.
  Kurse ne anen tjeter Eulex per ti mbuluar krimet e Unmikut e fajson Albin Kurtin se kinse ky paska prish paqen ne Kosove.
  e keta idiota rrugaqet e albin-trajkoviq-daqiqit
  i qiten njerzit ne rrug e i vran e i plagosen
  per mos ta njoft shtetin himnin kushtetuten e ahtisarit
  ndersa sot shiqoi idiotat se ku do te betohen:

  Aliu: Vetėvendosje nuk rrezikon mandatet me betimin

  Publikuar: Sot, mė 10 shkurt 2011

  Prishtinė, 10 shkurt - Sė paku nė ditėn e parė tė punės nė Kuvend, deputetėt e Vetėvendosjes do tė sillen njėjtė, si krejt tė tjerėt. Ata pritet tė betohen para Kushtetutės aktuale tė Republikės sė Kosovės dhe flamurit me 6 yjet. Kėtė e ka lėnė tė kuptohet deputeti i kėsaj lėvizjeje, Liburn Aliu, qė ka thėnė se “procedurat teknike” nuk do tė bėjnė qė ata tė humbasin mandatet. “Janė thjesht procedura teknike, qė i kemi kryer edhe mė herėt, kur jemi certifikuar e kur kemi marrė vendim pėr tė hyrė nė zgjedhje. Nė asnjė mėnyrė nuk do tė rrezikojmė mandatet nė Parlament, sepse hyrja nė tė ėshtė njė mjet tjetėr pėr tė realizuar qėllimin tonė”, ka thėnė Aliu nė emisionin Interaktiv tė KTV-sė.

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304


  Ndegjojeni se kush eshte Albin Kurti.

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304

 7. #7
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,669
  I mori ne qaf djemt e ri Albin Kurti, ky eshte pergjegjesi per vrasjen e ketyre djmeve.

 8. #8
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,753
  Faji eshte jetim,mos pafsha kurr me gjera te tilla!
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-12-2010
  Vendndodhja
  ....Europe...
  Postime
  1,155
  Citim Postuar mė parė nga Loti-99 Lexo Postimin
  e keta idiota rrugaqet e albin-trajkoviq-daqiqit
  i qiten njerzit ne rrug e i vran e i plagosen
  per mos ta njoft shtetin himnin kushtetuten e ahtisarit
  ndersa sot shiqoi idiotat se ku do te betohen:

  Aliu: Vetėvendosje nuk rrezikon mandatet me betimin

  Publikuar: Sot, mė 10 shkurt 2011

  Prishtinė, 10 shkurt - Sė paku nė ditėn e parė tė punės nė Kuvend, deputetėt e Vetėvendosjes do tė sillen njėjtė, si krejt tė tjerėt. Ata pritet tė betohen para Kushtetutės aktuale tė Republikės sė Kosovės dhe flamurit me 6 yjet. Kėtė e ka lėnė tė kuptohet deputeti i kėsaj lėvizjeje, Liburn Aliu, qė ka thėnė se “procedurat teknike” nuk do tė bėjnė qė ata tė humbasin mandatet. “Janė thjesht procedura teknike, qė i kemi kryer edhe mė herėt, kur jemi certifikuar e kur kemi marrė vendim pėr tė hyrė nė zgjedhje. Nė asnjė mėnyrė nuk do tė rrezikojmė mandatet nė Parlament, sepse hyrja nė tė ėshtė njė mjet tjetėr pėr tė realizuar qėllimin tonė”, ka thėnė Aliu nė emisionin Interaktiv tė KTV-sė.
  ...ja qe kush shkel mbi gjakun e atyre qe dulen krah per krah ne portest , ata gjeten vdekjen , albin k.ur.v.a neser betohet para flamurit te ahtisarit edhe i pranon te gjitha nga ajo pako, qe qka osht tradhtari , qen bir qeni....kriminel rrugaq , pis , hajdut , huligan , i pa ftyr ....e shishme karrika a? a qent nonen ta ladrofshin ....

 10. #10
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,669
  Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
  ...ja qe kush shkel mbi gjakun e atyre qe dulen krah per krah ne portest , ata gjeten vdekjen , albin k.ur.v.a neser betohet para flamurit te ahtisarit edhe i pranon te gjitha nga ajo pako, qe qka osht tradhtari , qen bir qeni....kriminel rrugaq , pis , hajdut , huligan , i pa ftyr ....e shishme karrika a? a qent nonen ta ladrofshin ....
  E dhimbshme mirepo plotesisht e vertet!

 11. #11
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Anėtarėsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,008
  Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
  ...ja qe kush shkel mbi gjakun e atyre qe dulen krah per krah ne portest , ata gjeten vdekjen , albin k.ur.v.a neser betohet para flamurit te ahtisarit edhe i pranon te gjitha nga ajo pako, qe qka osht tradhtari , qen bir qeni....kriminel rrugaq , pis , hajdut , huligan , i pa ftyr ....e shishme karrika a? a qent nonen ta ladrofshin ....
  Po Harde nese para 2 muji jo,tashte duhete see dyftyrsia ka fitu nje pjese te votave,te japim munsi me tregu veten e me kqyre qysh nje kohe shume gjera me rensi te Kosoves kane kendershtu tashte ma dy fjale pa i kersy po i perkrahine.
  2011*Pse tė pėshtyjmė rrugės, kur ka njerėz qė e meritojnė fytyrės ...

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Me vjen keq te ju them juve te gjithve larte qe keni postuar,por Ju dhe politika jeni shum...larg..

 13. #13
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Anėtarėsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,008
  Citim Postuar mė parė nga Disa Lexo Postimin
  Me vjen keq te ju them juve te gjithve larte qe keni postuar,por Ju dhe politika jeni shum...larg..
  Shyqyre ti je afer
  2011*Pse tė pėshtyjmė rrugės, kur ka njerėz qė e meritojnė fytyrės ...

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-12-2010
  Vendndodhja
  ....Europe...
  Postime
  1,155
  Citim Postuar mė parė nga ardiana luzha Lexo Postimin
  Po Harde nese para 2 muji jo,tashte duhete see dyftyrsia ka fitu nje pjese te votave,te japim munsi me tregu veten e me kqyre qysh nje kohe shume gjera me rensi te Kosoves kane kendershtu tashte ma dy fjale pa i kersy po i perkrahine.
  ...Ardiana , ket pun keta menzi e kan prit mu bo , se prej rruges me u ul ne fotele ,,, shum diqka e arritshme ....edhe pse ju ka dok e pa realizushme , e kan bo men me vo e me gur tu gjujt na kurr vot skemi me mar ....po qe zari e ka rrok ikan marr do vota me ndihem qe ju bashkangjitje t'jera parti ....

  P.s , kur te hyn keta ne parlament kan mu dath.....

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  Citim Postuar mė parė nga ardiana luzha Lexo Postimin
  Po Harde nese para 2 muji jo,tashte duhete see dyftyrsia ka fitu nje pjese te votave,te japim munsi me tregu veten e me kqyre qysh nje kohe shume gjera me rensi te Kosoves kane kendershtu tashte ma dy fjale pa i kersy po i perkrahine.
  kush ka munsi me e shpjegue ket shkrim

  100 euro i ka lol

  ku ku kush nuk po merret me politik prej baresh politikanesh lol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Citim Postuar mė parė nga Gogi Lexo Postimin
  I mori ne qaf djemt e ri Albin Kurti, ky eshte pergjegjesi per vrasjen e ketyre djmeve.
  Si Adem Jashari beri edhe Albini,nuk e deshen kta jeten e vdekur...por duan te jetojn pa vdekur kurr te lir siq jeton bota e perparuar Nji jet ku drejtsi dhe ligji sundojn e jo shpijunat e serbis e te rusis.

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-12-2010
  Vendndodhja
  ....Europe...
  Postime
  1,155
  Citim Postuar mė parė nga Gogi Lexo Postimin
  I mori ne qaf djemt e ri Albin Kurti, ky eshte pergjegjesi per vrasjen e ketyre djmeve.
  ...albin k.u.q.k.a ka me dhan pergjegjesi per keto dy vrasje .....edhe per vrasjen ne malishev ....

  e meriton burgin ....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Hard : 10-02-2011 mė 16:11

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  kush ka munsi me e shpjegue ket shkrim

  100 euro i ka lol

  ku ku kush nuk po merret me politik prej baresh politikanesh lol
  kush i mer vesh kta ore ,se njeri esht qytetar rus e tjetri nga beogradi. mbase mbiemrat s'po ua di, mi ipni vetem 50euro

 19. #19
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Anėtarėsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,008
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  kush ka munsi me e shpjegue ket shkrim

  100 euro i ka lol

  ku ku kush nuk po merret me politik prej baresh politikanesh lol
  Ta tregoje une i nderum......... Jeni NJE HIQ.
  2011*Pse tė pėshtyjmė rrugės, kur ka njerėz qė e meritojnė fytyrės ...

 20. #20
  Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
  Anėtarėsuar
  19-11-2007
  Vendndodhja
  Ne mendjen tende!
  Postime
  1,008
  Citim Postuar mė parė nga ganimet Lexo Postimin
  kush i mer vesh kta ore ,se njeri esht qytetar rus e tjetri nga beogradi. mbase mbiemrat s'po ua di, mi ipni vetem 50euro
  papaaa
  2011*Pse tė pėshtyjmė rrugės, kur ka njerėz qė e meritojnė fytyrės ...

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •