Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 393
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime

  Cila sht pija e juaj e preferuar?


 2. #2
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime n 16 postime
  nga kto qe ke nxjer ti ktu i bie te zgjedh ujin
  por te preferuar si pije kam veren dhe pikerisht veren roze
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  24-02-2009
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  29
  Postime
  3,723
  Faleminderit
  0
  23 falenderime n 23 postime
  Pa dyshim Coca Cola

 4. #4
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Antarsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  28
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Sipas kesaj,nje 'orange juice' !


 5. #5
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Antarsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Albela Lexo Postimin
  nga kto qe ke nxjer ti ktu i bie te zgjedh ujin
  por te preferuar si pije kam veren dhe pikerisht veren roze
  Po rakine e skraparit kur e paske lene?
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 6. #6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Coca Cola dhe Fanta

 7. #7
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Po rakine e skraparit kur e paske lene?
  epo do te lija dhe ty me zgjedh ri
  ndryshe u pa do ngeleshe that ti
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Zakonishte alkoolon nuk preferoj por nje Averna si koktel ose aperitiv nuk e rrefuzoj.


 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Infinite
  Antarsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  diku
  Postime
  275
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Uje

  Dikur ka pas qene Vecchia Romagna po ahaaaaa, long time ago )
  Nese ti nuk e kontrollon mendjen tende dikush tjeter do ta beje...

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Infinite
  Antarsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  diku
  Postime
  275
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime  ja ku e keni dhe me figure
  Nese ti nuk e kontrollon mendjen tende dikush tjeter do ta beje...

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e ujkus
  Antarsuar
  17-10-2006
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me ate konjakun jame dhe une dhe ponc me qumesht

 12. #12
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime n 112 postime
  Uji Qumshti dhe ice tea.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Infinite Lexo Postimin  ja ku e keni dhe me figure
  Ehhh shume e kam pire dikur ket viran!!!
  Me respekt,

  Valdet Shala

 14. #14
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime n 9 postime
  I kam tre pije te preferuara...
  Birrat, birrat dhe.......birrat

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e [MaRiO]
  Antarsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Asaj Qe Dua :)
  Postime
  1,133
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kur e ke kmbn jasht gremines sht e leht t japsh kshilla

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime


  Cila eshte pija e juaj e preferuar?

  Vera e kuqe
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 17. #17
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin


  Cila eshte pija e juaj e preferuar?

  Vera e kuqe
  jo keq un du rozen me shum
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  U me i nxjerr me foto un ktu se far pij,duhen 3 faqe te forumit
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  U me i nxjerr me foto un ktu se far pij,duhen 3 faqe te forumit
  aman mi aman
  pa he njehere shpirti ta shohim se cfare shije ke?
  Puc zemra
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  aman mi aman
  pa he njehere shpirti ta shohim se cfare shije ke?
  Puc zemra
  Whisky....gute qualitt


  Weinbrand....gute qualitt  Vere te kuqe ....gute qualitt(trocken)  Rakin dhe birren nuk para i pelqej ,por nganjiher e pij vetem nji gote

  Do me per Belulin : D

  Puc edhe un zemra : )
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •