Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 27
 1. #1
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Anėtarėsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Kualifikimet pėr EURO 2012

  Nė Varshavė ėshtė tėrhequr shorti pėr Kampionatin Evropian tė futbollit- Euro 2012, me ē’rast Shqipėria do tė bėjė gara nė Grupin D, qė nga kundėrhstarėt e fortė ka Francėn dhe Rumaninė.
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 2. #2
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Grupi A
  Gjermania, Turqia, Austria, Belgjika, Kazakistani, Azerbajxhani

  Grupi B
  Rusia, Sllovakia, Irlanda, Maqedonia, Armenia, Andorra

  Grupi C
  Italia, Serbia, Irlanda Veriore, Sllovenia, Estonia, Ishujt Faro

  Grupi D
  Franca, Rumania, Bosnje-Hercegovina, Bjellorusia, Shqipėria, Luksemburgu

  Grupi E
  Holanda, Suedia, Finlanda, Hungaria, Moldavia, San Marino

  Grupi F
  Kroacia, Greqia, Izraeli, Letonia, Gjeorgjia, Malta

  Grupi G
  Anglia, Zvicra, Bullgaria, Uellsi, Mali i Zi

  Grupi H
  Portugalia, Danimarka, Norvegjia, Qiproja, Islanda

  Grupi I
  Spanja, Republika Ēeke, Skocia, Lituania, Lihtenshtajni
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga strange : 07-02-2010 mė 08:05
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 3. #3
  ReaLmadriD
  Anėtarėsuar
  15-02-2009
  Vendndodhja
  Madrid
  Postime
  627
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nga Shqipria me duket edhe ne Euro 2012 nuk dot ket asgje sa po e shof grupin un nese luan kshtu siē luajti per Botrorin 2010...

  ndersa grupi me interesant me duket Grupi E.

  Holanda, Suedia, Finlanda dhe Hungaria
  “La filosofķa del Real Madrid es tener a los mejores del mundo”

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  obobo me kete grup qe paskemi rene nuk do ditkam me ke do bej tifozllik

 5. #5
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Anėtarėsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  28
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Une nuk e shoh fort grup qe do na bente neve direkt outseider.Kam shprese

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  840
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  e kam nje pyetje se nuk kam njohuri per ket
  Pse Kazakistani dhe Azerbejgjani luajn ne Europ

 7. #7
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Uff qfare fati per kombetaren

 8. #8
  VETEVENDOSJE! Maska e Endri_UCK
  Anėtarėsuar
  11-12-2009
  Vendndodhja
  Me Shqiponjat.
  Postime
  381
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Hec se ka mundime ta kaloj kombetarja keten grup...
  Shqipetaret jan me ju ...

  RROFSHIN :

  Shqipėri, o jetėgjatė, ty tė kemi mėmė e atė dhe pėr ty do tė luftojmė gjersa tė tė trashėgojmė.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  obobo me kete grup qe paskemi rene nuk do ditkam me ke do bej tifozllik
  bej tifozllek me ke te duash, por shqiperia e ka te montum vendin e 4,5 ose 6
  1 FRANCA
  2 RUMANIA
  3 BJELLORUSIA

  Le te shpresojme te fitojme ndaj bosnje hercegovines dhe luksemburgut
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  hahaha
  e solle koken ti

 11. #11
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Franca nuk eshte ajo qe ka qene, Rumunet jane te forte, Boshnjaket vitin e kaluar kane tregu forme te larte, Bjellorusia e perafert me ne, Luxemburgu shume te dobet.
  Besoj se nuk do te dalim keq.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Franca nuk eshte ajo qe ka qene, Rumunet jane te forte, Boshnjaket vitin e kaluar kane tregu forme te larte, Bjellorusia e perafert me ne, Luxemburgu shume te dobet.
  Besoj se nuk do te dalim keq.
  ore francen e gdhendim ne
  vetem me kusht qe te mos kete shqiptare te bejne tifo per francen
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 13. #13
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  ore francen e gdhendim ne
  vetem me kusht qe te mos kete shqiptare te bejne tifo per francen
  Edhe pse me pelqen me se shumti Franca , besoj se ska shqiptar qe sdo perkrahte kombetaren tone

 14. #14
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Vendin e peste e kemi te garantuar... te pakten
  Welt Meister 2014

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Mexhi
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Aty ku bukės i thonė bukė, e ujit - ujė
  Postime
  843
  Faleminderit
  2
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Franca nuk eshte ajo qe ka qene, Rumunet jane te forte, Boshnjaket vitin e kaluar kane tregu forme te larte, Bjellorusia e perafert me ne, Luxemburgu shume te dobet.
  Besoj se nuk do te dalim keq.
  Pajtohem me kete! Une i shofe boshnjaket kryesues te ketij grupi nese vazhdojne te tregojne formen e vitit te kaluar. Sa i perket Shqiperis , mendoj se gjasat per kualifikim nuk jane edhe aq te keqia, por na duhet nje trajner si Otto Baric.


  "SHQIPĖRIA ėshtė GJAKU im qė nuk falet!"

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 17. #17
  Trepca&Chelsea
  Anėtarėsuar
  08-03-2009
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nga luxemburgu mund te bej kombetarja 6 pike. Por per tjere e kipe shume veshtire me be te pakten nje gol. Rumanet na ka shkatru 6-0 ne kualifikim per kampionatin evropian ne vitin 2008, dhe s'besoj se ka me pas diqka ndryshim rezultati kunder rumanis.

  Bjellorusia ka qen gjithmone e veshtire shqiperise, dhe keshtu qe shume nuk besoj qe ka me pas shume sukses shqiperia as ketij viti, shume fat te keq ka pas shqiperia me keto grupe gjithmone nje grup e veshtire.

 18. #18
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Anėtarėsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  28
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ma merr mendja qe dalim ne fund me 11 pike !


 19. #19
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Ndoshta eshte shume heret por mendoj se do te ishte interesant sikur te prognozonim te gjitha lojerat e kombetares. Une shpresoj se do te dalin keshtu.
  Shqiperi - Luxemburg - 3 pike
  Luxemburg - Shqiperia - 3 pike
  Shqiperia - Franca - 1 pike
  Franca - Shqiperia - 0 pike
  Bosnja - Shqiperia - 0 pike
  Shqiperia - Bosnja - 3 pike
  Bjellorusia - Shqiperia - 1 pike
  Shqiperia - Bjellorusia 3 pike
  Rumania - Shqiparia 0 pike
  Shqiperia - Rumania 3 pike
  Ndoshta eshte e tepruar, por me keto rezultate shqiperia do ti fitonte 17 pike, qe do te ishte rekordi i kombetares ne kualifikime.

 20. #20
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Anėtarėsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  28
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Ndoshta eshte shume heret por mendoj se do te ishte interesant sikur te prognozonim te gjitha lojerat e kombetares. Une shpresoj se do te dalin keshtu.
  Shqiperi - Luxemburg - 3 pike
  Luxemburg - Shqiperia - 3 pike
  Shqiperia - Franca - 1 pike
  Franca - Shqiperia - 0 pike
  Bosnja - Shqiperia - 0 pike
  Shqiperia - Bosnja - 3 pike
  Bjellorusia - Shqiperia - 1 pike
  Shqiperia - Bjellorusia 3 pike
  Rumania - Shqiparia 0 pike
  Shqiperia - Rumania 3 pike
  Ndoshta eshte e tepruar, por me keto rezultate shqiperia do ti fitonte 17 pike, qe do te ishte rekordi i kombetares ne kualifikime.
  Shqiperi - Luxemburg - 3 pike
  Luxemburg - Shqiperia - 3 pike
  Shqiperia - Franca - 1 pike
  Franca - Shqiperia - 0 pike
  Bosnja - Shqiperia - 0 pike
  Shqiperia - Bosnja - 3 pike
  Bjellorusia - Shqiperia - 1 pike
  Shqiperia - Bjellorusia 3 pike
  Rumania - Shqiparia 0 pike
  Shqiperia - Rumania 3 pike


Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •