Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  D.m.th pajtohesh apo nuk pajtohesh?
  Ndoshta e kam tepru pak...por siq thone shpresa vdes e fundit.
  Nese je tifoz i manchesterit edhe ty te nevojitet shpresa, sepse chealse ik me 2 pike.

 2. #22
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Anėtarėsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  28
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  D.m.th pajtohesh apo nuk pajtohesh?
  Ndoshta e kam tepru pak...por siq thone shpresa vdes e fundit.
  Nese je tifoz i manchesterit edhe ty te nevojitet shpresa, sepse chealse ik me 2 pike.
  Gjithesi shpresa vdes e fundit.Nuk di,u mundova me te kuqe te bej aty ku e mendoj une si gabim,e me te kalter pajtohem.

  Ne Angli,nuk ma merr mendja se keto 2 pike do bejne diferencen.Arsenali nuk e beri,por shpresoj shume qe kete here Everton do e nxjerr X me Chelsean.Pastaj barazohemi,dhe besoj qe ne do kemi perparesi atehere !

 3. #23
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Anėtarėsuar
  29-08-2009
  Mosha
  31
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Sa grup i keq .

  Jemi pafat .
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e malo666
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  565
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  besoj se do dalim te parafundit si gjithmone

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do ishte nje arritje per kombetaren shqiptare nese do te zinim vendin e 4.Kjo do te na conte nje vazo me lart gje e cila do te na mundesonte nje short me te mire ne eliminatoret e kampionatit te ardhshem boteror ne Brazil 2014.

 6. #26
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Eleminatoret e Euro 2012

  Xhovani Trapatoni duke se ka qenė me fat nė shortin e hedhur pėr plotėsimin e vendeve tė fundit pėr Euro 2012. Irlanda e drejtuar prej tij do tė pėrballet me Estonin. Tani le tė shpresojmė qė Trapatoni i ėshtė larguar fati i zi qė prej eliminimit nga njė gol me dorė i Tieri Henri nė pėrballjen Irlandė-Francė pėr eliminatorėt e botėrorit tė kaluar.

  Shorti ka pėrcaktuar qė Portugalia tė luajė me Bosnje-Hercegovinėn, Kroacia me Turqinė dhe Ēekia me Malin e Zi. Pėrballja Turqi-Kroaci rikujton gjysmėfinalen e Euro 2008, ku turqit eliminuar kroatėt me penallti.

  Nga kėto pėrballje do tė dalin katėr fituese qė do tė plotėsojnė numrin e skuadrave pjesėmarrėse nė Euro 2012 qė do tė zhvillohet nė Poloni dhe Ukrainė.

  Ndeshjet e para do tė luhen me 11 dhe 12 nėntor ndėrsa tė kthimit do tė jenė me 15 nėntor.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #27
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Pėrveē dy vendeve organizatore pėr Euro 2012 janė kualifikuar: Spanjė, Gjermani, Rusi, Itali, Francė, Hollandė, Greqi, Angli, Danimarkė dhe Suedi.

  Shorti pėr ndeshjet e finaleve Euro 2012 qė do tė luhet nga 8 qershori deri me 1 korrik do tė hidhet me 2 dhjetor.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •