Close

Rezultati i Sondazhit: Besoni ne egzistencen e botes tjeter ?

Votues
129. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Besoj

  82 63.57%
 • Nuk besoj

  23 17.83%
 • Neutral

  24 18.60%
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 110
 1. #1
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  A besoni ne boten tjeter ?

  A besoni ne boten tjeter ?

 2. #2
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  48
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime
  te pershendes per temen

  shkurt:besoj

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-02-2009
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  28
  Postime
  3,723
  Faleminderit
  0
  23 falenderime nė 23 postime
  Po! besoj.

 4. #4
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mund te na jepni argumente perse besoni ?

 5. #5
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Une sjam tu besu kte boten ketu qe jam tu e pa perdit leme ma tjetren .

  Nuk besoj ...

  Pse ???

  Ma mbush mendjen ti qe ekziston ...
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 6. #6
  E larguar pergjithmone Maska e izabella
  Anėtarėsuar
  12-07-2009
  Vendndodhja
  Ne nje cep te kesaj bote...
  Postime
  1,792
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Se di por eshte e veshtire per te besuar.....

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Kur e shof kėtė video gjithmon mė bėn me besu se ekziston njė bot tjetėr.

  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 8. #8
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  E kam tė vėshtirė ta besoj se ka botė tė pėrtejme, thjesht s'mė mbushet dot mendja. Besoj se bota e pėrtejme (kėshtu siē propogandohet tė paktėn) ėshtė projektim i njė botė qė ėndėrron njeriu, qė nuk e ka nė tė sotmen. Njeriu nė botėn tjetėr kėrkon bollėk, qejf pa fund, liri, dashuri, paqe, sex lol, mirėsi etj etj qė po ta vini re nuk gjenden nė botėn e sotme (le tė themi se janė vetėm pėr sundimtarėt dhe pasanikėt, pra pėr 0.001% tė njerėzve). Kshuqė mendoj se bota e pėrtejme ėshtė thjesht fantazi njerėzore.
  Life's too short to remove USB safely.

 9. #9
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Pooooo besoj,mbasi ketu po perjetoj ferrin? shpresoj kompensim me Parajs.AMIN
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
  Pooooo besoj,mbasi ketu po perjetoj ferrin? shpresoj kompensim me Parajs.AMIN
  O Sueda,mos beso me mire, se me ato barcaletat qe tregon ti ,nuk shkohet ne Parajse.Atje shkoj vec une ,Hahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-02-2009
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  28
  Postime
  3,723
  Faleminderit
  0
  23 falenderime nė 23 postime
  Citim Postuar mė parė nga вlαck'swαn Lexo Postimin
  Mund te na jepni argumente perse besoni ?
  1. Nese nuk ka botė tjetėr cili ėshtė qėllimi i ardhjes sonė nė kėtė botė?
  2. Ashtu si ēdo ditė njeriu flen dhe zgjohet ashtu edhe vdes dhe ringjallet

  Ēdo tė mirė

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-05-2009
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nese etja per uje na deshmon ne ekzistencen e tij, gjithashtu edhe etja per drejtesi medoemos deshmon ekzistencen e saj. Dhe pasi qe drejtesi ideale ne kete bote nuk ka, kjo eshte deshmi ne ekzistimin e botes tjeter ne te cilen ajo do te realizohet”

  Eshte vetem nje nga shume argumentet e ekzistimit te Botes Tjeter- Botes Reale.

 13. #13
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime nė 16 postime
  nuk besoj ,se ska ardh ndonji i vdekur deri me sot te me thoj qe andej me pret bot tjeter
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Archicad
  Anėtarėsuar
  31-03-2008
  Vendndodhja
  Ne boten tridimensionale
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Derisa eshte kjo bote, eshte edhe bota tjeter.

 15. #15
  ShkOdrAne ForEver Maska e Adaes
  Anėtarėsuar
  06-01-2009
  Vendndodhja
  HeRe... TheRe... NoWheRe...
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ncuq nuk besoj, sepse e vetmja arsye qe jan "shpikur" ato bote, jane per ti mbajtur njerzit nenkontroll ne kte bote, dmth qepe llapen e mos bej gjera qe si dum ne ktu, se do shkosh ne parajse andej...Pfffffffff Idiotsiraaaa...
  Really Dude... Get A Life!!!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ujkus
  Anėtarėsuar
  17-10-2006
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tani ca rendesie ka per ne ne ka bote tjetre apo jo dhe qe ne duam te jetojme me mire atje .

  me duken si endrra te ushqyera nga shpresat per nje jete me te mire .

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Archicad
  Anėtarėsuar
  31-03-2008
  Vendndodhja
  Ne boten tridimensionale
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albela Lexo Postimin
  nuk besoj ,se ska ardh ndonji i vdekur deri me sot te me thoj qe andej me pret bot tjeter

  Edhe po te kthehej ndonje i vdekur dhe te me thoshte se nuk ka bote tjeter, une nuk do ti besoja.

  Por do ti besoja te Gjallit, te Perjetshmit i cili e ka krijuar kete bote dhe thote se ēka do te pergatisni ne kete bote ate do ta gjeni. ( ne boten tjeter).

 18. #18
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga Archicad Lexo Postimin
  Edhe po te kthehej ndonje i vdekur dhe te me thoshte se nuk ka bote tjeter, une nuk do ti besoja.

  Por do ti besoja te Gjallit, te Perjetshmit i cili e ka krijuar kete bote dhe thote se ēka do te pergatisni ne kete bote ate do ta gjeni. ( ne boten tjeter).
  njef ndonji te perjetshem ti , po qe ma prezanto dhe mua mos te vdes injorante
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Archicad
  Anėtarėsuar
  31-03-2008
  Vendndodhja
  Ne boten tridimensionale
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albela Lexo Postimin
  njef ndonji te perjetshem ti , po qe ma prezanto dhe mua mos te vdes injorante
  I Perjetshmi, (me P - te madhe) tu ka prezantuar vete ne te gjitha bukurite, ne te gjitha ngjyrat dhe format qe te sheh syri yt. Ishalla te pastrohen dhe te kthjellohen lentat e zemres, ti pergjigjesh pozitivisht prezentimit. Dhe. Kisha uru qe asnje femer te mos vdiste injorante.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Archicad : 01-02-2010 mė 15:26

 20. #20
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Kshuqė mendoj se bota e pėrtejme ėshtė thjesht fantazi njerėzore.

  Me mire besoj se ekziston ajo bote , sesa te mendoje qe jam ushqim per krimbat

  A besoni ne boten tjeter ?
  Jop!
  Jeto sot se neser nuk i dihet

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •