Close

Rezultati i Sondazhit: Besoni ne egzistencen e botes tjeter ?

Votues
129. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Besoj

  82 63.57%
 • Nuk besoj

  23 17.83%
 • Neutral

  24 18.60%
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 110
 1. #41
  heretic Crusoe Maska e darwin
  Anėtarėsuar
  25-08-2004
  Vendndodhja
  under the microscope
  Postime
  1,927
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  flini flini.. pafshi nė ėndrra gjellėra pasanikėsh
  Prektora

 2. #42
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Anėtarėsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kush eshte kjo bota tjeter mer jahu?
  Perchč er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-10-2009
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Besoj Ju qe Nuk Besoni Lexoni Per Fe

 4. #44
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-05-2010
  Vendndodhja
  Milano (Itali)
  Postime
  40
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga вlαck'swαn Lexo Postimin
  A besoni ne boten tjeter ?
  Une nuk besoj ne boten ne te cilen ndodhem le me ne tjetren..

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  370
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po keshtu te jeni te kujdesshem ne ket bote.

 6. #46
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2008
  Vendndodhja
  itejdukshem, gjithka
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga вlαck'swαn Lexo Postimin
  Mund te na jepni argumente perse besoni ?
  A ke ti argumente pse te mos besojm ?

  per besi shihen disa krijesa , njeriu toka , hana dielli,

  per mos besim duhet argument.

 7. #47
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  po besoj......
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 8. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,687
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
  Une sjam tu besu kte boten ketu qe jam tu e pa perdit leme ma tjetren .

  Nuk besoj ...

  Pse ???

  Ma mbush mendjen ti qe ekziston ...

  ma mbush mendjen se shikon endrra ?

 9. #49
  .
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  255
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk e kam te qarte per ke bote e keni fjalen.Per ate te metejshmen,apo per ate paralele?

 10. #50
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Nuk ka dit qe mos ta mendoj, ah sikur te kisha me shku ne parajs, nuk ka lumturi me te madhe per mua. I lutem ZOTI-t te ma pranoj kete lutje, shpresoj qe te gjith njerzit te futen ne Parajs ( XHENNET) Amin

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  ehh une sediii,, tashi ndonjeher mendoj pooo ,, ndonjeher joo -- them kush ka vdekur dhe eshte ngjallur perseri qe te tregoj se a ka a ska dhe si eshte,, poo ndonjher them poo - p.sh, kur lexoj ndonje liber feje , kur shoh video si kjo me lart e te ngjajshme qe e ka venduar Nice Boy,,

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  tashi a ka bot tjeter a nuk ka , kete gje e di vetem allauhu, keshtu qe une besoj se ka vetem nje zot , i cili e di cfar do te ndodhe

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Cili vdiq nje her dhe prap ka ardhe?
  Keto jan spekulime te feve qe askush nuk do duhej te ju besoi,por ja qe ka njerz qe ju besoin dhe kjo eshte shume individuale.
  Une per veti deshiroi ta jetoi kete jet,ate tjetren ua le juve qe i besoin,por nuk e kuptoi perse nuk nguteni te kaloni ne ate jeteen tjeter por po na pengoni ne ne kete jete

 14. #54
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga drenicaku Lexo Postimin
  Cili vdiq nje her dhe prap ka ardhe?
  Keto jan spekulime te feve qe askush nuk do duhej te ju besoi,por ja qe ka njerz qe ju besoin dhe kjo eshte shume individuale.
  Une per veti deshiroi ta jetoi kete jet,ate tjetren ua le juve qe i besoin,por nuk e kuptoi perse nuk nguteni te kaloni ne ate jeteen tjeter por po na pengoni ne ne kete jete
  Cili vdiq,dhe u kthey e na tregoje qe atje nuk egziston bote tjeter?!

 15. #55
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  Nuk kthehen te vijn ne kete bote te ndyer,sigurisht qe eshte shum me mire andej!
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 16. #56
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Alex Komneni Lexo Postimin
  Une nuk besoj ne boten ne te cilen ndodhem le me ne tjetren..
  E ti pra paske,probleme serioze

 17. #57
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  ZOTI me te derguarin e din me mire

 18. #58
  .
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  255
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Aspak!Kur te vdes,mund te nderroj mendje.

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime
  Citim Postuar mė parė nga _Magnolia_ Lexo Postimin
  Aspak!Kur te vdes,mund te nderroj mendje.
  Kur vdes ndron jet,jo menje.

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  ZOTI me te derguarin e din me mire
  Po Zoti ta tha ta mbaje sekret...

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •