Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 30
 1. #1
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Postime
  1,560

  Kush sht mbrojtsi m i mir i t gjith kohrave!?

  Kush mendoni ju se ka qen Mbrojtsi me i Fort Ne Te Gjitha Kohrat
  Un Per Vete mendoi se Ka Qen Ky
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,363
  Me duket qe nuk ka qene TIPIK mbrojtes, nese me kupton ??
  Me respekt,

  Valdet Shala

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,363
  Me respekt,

  Valdet Shala

 4. #4
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Postime
  1,560
  Citim Postuar m par nga valdetshala Lexo Postimin
  Me duket qe nuk ka qene TIPIK mbrojtes, nese me kupton ??
  Ka Qen Dhe Mesfushor Po Dhe Rolin e Mbrojsit e bente shum mir
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 5. #5
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Paolo Maldini , mendoj qe hapat e tij po i ndjek John Terry.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 6. #6
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,589
  Maldini eshte legjende, e njeh nje bote e tere.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 7. #7


  per momentin ky me duket po shkon me mire se terry

 8. #8
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  me i forti ka qene Gentile , me i miri ka qene i madhi Franz Beckenbauer

 9. #9
  Po ca lesh Maldini mer ? Baresi ka shkrujt historine e mbrojtjes ! Keto kane pare 2 ndeshje edhe thone Maldini , shikoni vete trajtimin qe i bene Milanistet E VERTETE ne stadium "Kapiten ka vetem 1 , edhe ai eshte Baresi" .

  Po ka edhe mbrojtsa te tjera qe kane qene te mire , po ky Baresi me ka bere gjithmon pershtypje .
  (Natyralisht ky koment vjen sepse e konsideroj Zanetti-n mesfushor )
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,007
  KAISERI mendoj une
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #11
  Ribery Maska e bavarezi5
  Antarsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  1,444
  Citim Postuar m par nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Kush mendoni ju se ka qen Mbrojtsi me i Fort Ne Te Gjitha Kohrat
  Un Per Vete mendoi se Ka Qen Ky
  Mos harro qe Matheus ka luajtur si mbrojtes ne vitet fundin te karieres se tij, por gjithesesi eshte mendimi yt.
  Kur njeriu e kupton q nuk sht i ditur, ai ka hedhur nj hap drejt dituris.
  (Mark Tuain)

 12. #12
  kaizer Franko Baresi pas tij maldini !!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga SaS : 29-01-2010 m 08:07
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 13. #13
  ►ⓣⓘⓞɳ◄ Maska e [PaRTiZoNi]
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,531
  1.Bekenbauer , 2.Baresi 3. Maldini
  Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


 14. #14
  3 me te miret jane keta qe tha fk-partizoni siper

 15. #15
  Per mbrojtje pa dyshim... qe me kombtaren e italis nuk ka... MALDINI dhe Canavaro jan legjenda

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,546
  Citim Postuar m par nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Kush mendoni ju se ka qen Mbrojtsi me i Fort Ne Te Gjitha Kohrat
  Un Per Vete mendoi se Ka Qen Ky
  Lothar Matus eshte bere mbrojtes vetem nga fundi i karrieres, perndrysh ka qene sulmues shume i mire. Ndersa si mbrojtes, nuk ka qene i keq, por kurrenjehre me i miri.

 17. #17
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  1,376
  I Madhi PAOLO MALDINI.

 18. #18
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Postime
  3,266
  ne listen po ve tre emrat me te medhenje qe meritojne podiumin si mbrojtesi me i mire i te gjitha korave.

  1 Scirea
  2 Baresi
  3 Maldini
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 19. #19
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Postime
  3,266
  si mbrojtesi me i mire i te gjitha kohrave

  e miritojne podoumin keto tre emra

  1 Scirea

  2 Baresi

  2 Maldini
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 20. #20
  Pa asnje dyshim Franz Beckenbauer, me i madhi, i pa arritshem.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •