Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 162
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Jam njeriu me i qete ne kete bote

  Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete
  hahha ti zgjith une te gjitha ty se te kam si flori hii
  kur ske nerva pse duhet te behesh me nerva mo djale
  njerzit po ikin per lesh dhe ti thua cfare semudje eshte
  nje mir degjom mua

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  hahha ti zgjith une te gjitha ty se te kam si flori hii
  kur ske nerva pse duhet te behesh me nerva mo djale
  njerzit po ikin per lesh dhe ti thua cfare semudje eshte
  nje mir degjom mua
  Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be

 4. #4
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  39
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be
  Nese simptoma te caktuara jane shqetesuese per ju e per me teper ju pengojne ne funksionimin normal te jetes dhe ne nderveprimin me te tjeret, nese "elemente te shtremberuara te sjelljes" ju shoqerojne per nje kohe relativisht te gjate si dhe behen pengese dhe shqetesuese ne marredheniet shoqerore/nderpersonale, atehere mund te themi se kemi te bejme me nje problem.
  Ne te kundert nese indiferenca apo apatia juaj nuk ju pengon ne funksionimin normal te proceseve sociale e jetesore, mund te themi se nuk ka asgje per tu shqetesuar. Thjesht nese e shikoni se nuk ju pelqen diēka te vetja duhet te mundoheni te jeni vetekorigjues.

  J@mes
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be
  oh sa ta kom lakmi or Skender_beu .Aben te ti jap gjusmen e nervave te mia, nese prano te garantoj se kan me te thirr shoket o Hitler.

 6. #6
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Nqs eshte semundje, do doja ta kisha edhe une
  La vita č bella...

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2010
  Vendndodhja
  @
  Postime
  395
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjakftofte me qene aq sa jeni ju nuk eshte edhe mire,edhe pa ndjenja,e per qe je vetem sma merr mendja se ka te tille perplot, p.sh politikanet jane pa ndjenja apo karrieristet,te cilet per te arritur qellimin jan ne gjendje te bejne gjithqka.
  Ti i njejti i temes se hoteleve qe ste intereson sa eshte qmimi,me siguri i paske senet FULL dhe se qan koken per asgje,per kete mire edhe pse je i tille,por per nje te aferm nese te vdes e nuk ki ndjenja ktu duhesh me qene nje qik i krisun.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Nuk ka mundesi te jesh ti njeriu me i qete ne bote. Ty te thuash shendet per plac e merr. Jo me kot brenda javes qe u fute ne forum te perjashtuan. Ti je i qete kur nuk te ngacmojne se po te ngacmuan merr flake si shkrepse. Shiko kur te vish tani e te fillosh ofendimet ndaj meje si gjithmone.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 17-01-2010 mė 11:20

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga llapmuhaxheri Lexo Postimin
  Gjakftofte me qene aq sa jeni ju nuk eshte edhe mire,edhe pa ndjenja,e per qe je vetem sma merr mendja se ka te tille perplot, p.sh politikanet jane pa ndjenja apo karrieristet,te cilet per te arritur qellimin jan ne gjendje te bejne gjithqka.
  Ti i njejti i temes se hoteleve qe ste intereson sa eshte qmimi,me siguri i paske senet FULL dhe se qan koken per asgje,per kete mire edhe pse je i tille,por per nje te aferm nese te vdes e nuk ki ndjenja ktu duhesh me qene nje qik i krisun.
  Keshtu mendoj edhe une ,jo vetem nje cike i krisur por nuk eshte normal,mua me vjen keq per te tjeret kur kane probleme ose vdesin ,por nuk me pengojne ne jeten normale ,pra mendimi im ne kete drejtim eshte qe pse ka vdeke nuk eshte problem ,perkundrazi ai ose ajo ka ikur ne vendin ma te mire ,pra me nje fjale nuk e kam problem edhe sikur te vdes edhe une ,heret apo vone nje dite te gjithe duhet te shkojme kurse psh ne qofte se nje njeri eshte i semure ,unenuk shqetesohem sepse keshtu eshte jeta e krijuar ,i uroj sherim te shpejte por jo qe shqetesohem,e tjera e tjera

 10. #10
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  nje test bera te shava,nuk paske nerva me vertet ti

 11. #11
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  kakakakikikikukuuu

  Skender beu nuk je i vetmi jo...e kam edhe une nje mik qe eshte i operuar prej ndjenjave...ama ai tymos shume.
  Stay cool...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga J@mes : 17-01-2010 mė 16:17

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BANISHED_ Lexo Postimin
  nje test bera te shava,nuk paske nerva me vertet ti
  hahaahahahahahaha jeni te mire te gjithe ,une jam i lumtur qe kam gjete kete forum te bukur me gjithe se perdorin diktaturen e te parve te tyre qe une e urrej

 13. #13
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  hahaahahahahahaha jeni te mire te gjithe ,une jam i lumtur qe kam gjete kete forum te bukur me gjithe se perdorin diktaturen e te parve te tyre qe une e urrej
  Ahhhh, n.q.se je edhe i lumtur, n'rregull e ke....
  Ku rrin me pavion ti? Ups, banes desha me than
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga skender76 : 17-01-2010 mė 12:38
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Ahhhh, n.q.se je edhe i lumtur, n'rregull e ke....
  Ku rrin me pavion ti? Ups, banes desha me than
  Ketu ne Amerik nuk i kan me pavjovne,por flm per vlersimin

 15. #15
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Por faktikisht nuk eshte normale ,te jene njeriu si une ,te gjitha ndjenjat njerzore tjera i kam ,vetem as nje gje nuk me shqeteson ,edhe kur vdes ndo nje njeri i aferm ,une as qe nuk merzitem ,perkundrazi thom te gjithe do te vdesim ,pra nuk eshte problem,kur bej ndo nje gabim tek puna ,as nuk e caj koken fare ,jam shume i qete ,u be u be ,su be su be
  Ndoshta ke krijuar nje lloje muri, per te mbrojtur vetveten.

  Nqs ndjenjat e tjera funksionojne rregullisht edhe ndjenja dhimbje funksionon , thjesht nuk e ke aktivizuar.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Ndoshta ke krijuar nje lloje muri, per te mbrojtur vetveten.

  Nqs ndjenjat e tjera funksionojne rregullisht edhe ndjenja dhimbje funksionon , thjesht nuk e ke aktivizuar.
  Truri i njeriu eshte shume i komplikuar,cdo njeri dine gjithcka ne jete,pra aty ne tru i ka te gjitha ,por presin deri qe ti aktivizohen,prandaj eshte ne shkolle nuk shkojme per te mesuar ,por per te aktivizuar trurin,eshte si puna e ketij kompjutrit qe kurr nuk ke per ta gjetur nje gje po nuk e krkove,pra ndoshta ti ke te drejte

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete
  "Si strategji me pelqen"...po eshte e kote qe justifikohesh..."asnje nuk mendon te fusi ne spital per cmenduri"

 18. #18
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Jam njeriu ma i qete ne kete bote ,kurr nuk bahem me nerva ,as nje gje nuk me shqeteson ,nuk jam normal ,nuk di cfare semundjet eshte kjo ,ju lutem a mundet kush te ma shpjegoje ,jam munduar te lexoj per kete semundje por me thone qe nuk existon ndoshta jam i vetmi njeri qe e kam kete


  Lumi ti per veten, ooo mos kerko te ndryshosh se do shkatrosh shendetin

 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
  Lumi ti per veten, ooo mos kerko te ndryshosh se do shkatrosh shendetin
  Jo nuk po kerkoj qe te ndryshoj ,por vetem me vjen keq per njerzit qe dua ,sepse te gjitha gezimet i ndajme bashke ,por problemet dhe hillerimet une as qe nuk marre pjese,dhe keshtu nga nje here me duket vetja i tepert ne mesin e tyre

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Ti nuk je i qete me keto qe thua, por njeri i ftohte, i mbyllur ne vetvete. Mua me dukesh tip i merzitshem. Njerezit kane deshire ti ndajne me te tjeret gezimet dhe hidherimet, por me ty nuk ke ca ndan se ti je i ftohte ndaj ketyre ndjenjave. Duhet te ndryshosh, ndryshe njerezit do te te largohen.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 17-01-2010 mė 14:18

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •