Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  306

  Artistja ma e preferuara

  Cila artiste ju pelqen nga bukurija dhe interpretimi

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Mexhi
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Aty ku bukės i thonė bukė, e ujit - ujė
  Postime
  838  Pershendetje

  Ka shume por une do te rendisja si ne vazhdim:

  1. Jennifer Connelly,
  2. Catherine Zeta-Jones,
  3. Charlize Theron
  4. Nicole Kidman
  5. Scarlett Johansson

  "SHQIPĖRIA ėshtė GJAKU im qė nuk falet!"

 3. #3
  1.Angelina Jolie
  2.Jessica Alba
  3.Nicole Kidman
  4.Kate Winslet
  5.Penelope Cruz
  6.Kyra Sedgwick
  7.Sandra Bullock
  8.Halle Berry
  9.Julia Roberts
  10.Charlize theron
  ...

 4. #4
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  1.Sandra Bullock (jo per gje po i kane hap thashetheme qe eshte me origjine shqiptare )
  2.Angelina Jolie
  3.Nicole Kidman
  4.kristen kreuk
  5.evangeline lilly

  boll jane keto se po ti radhitesh te tera nuk mbarojne .
  Gjergj Kastrioti org

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Nicole Kidman,eshte artistja ime me e perferuar.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038
  Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
  Cila artiste ju pelqen nga bukurija dhe interpretimi
  Salma Hayek
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2010
  Vendndodhja
  @
  Postime
  383
  Drew Barrymore

 8. #8
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266
  sharon stone
  meryl streep
  sandra bullock
  Jodie Foster

  jame ca emra te aktoreve me te mira per mendimin time!!!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •