Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 119 prej 119
  1. #101
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anėtarėsuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
    Strategjia me e mire...mmmm
    Nese ne vitin 2010 i ke humb 500 euro ne skedina, ne vitin 2011 mos e luaj asnje skedine...dhe ne fund te vitit do te jesh fitues i 500 eurove.

    edhe une garantoj

  2. #102
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    a do fitojme nej gjo a jo
    ku je mer thekthi
    goldi, per fundjave keto ndeshje do ti luaj une.
    Hudhi nje sy

    Mallorca - Sporting Gijon ( 1 )
    Club Brugge - Ger. Beerschot ( 1 )
    Panathinaikos - Ergotelis ( 1 )
    Hercules - Barcelona ( 2 )
    Inter - Palermo ( 1 )
    #VamosArgentina

  3. #103
    Citim Postuar mė parė nga thekthi Lexo Postimin
    goldi, per fundjave keto ndeshje do ti luaj une.
    Hudhi nje sy

    Mallorca - Sporting Gijon ( 1 )
    Club Brugge - Ger. Beerschot ( 1 )
    Panathinaikos - Ergotelis ( 1 )
    Hercules - Barcelona ( 2 )
    Inter - Palermo ( 1 )
    Sa lekė do ti hedhėsh ti kėtyre ? Ja e zėmė se i hodha unė 20 euro,po ma humbi ndonjėra,do tė mar 50 ty.More vesh ?

    : D
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #104
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Sa lekė do ti hedhėsh ti kėtyre ? Ja e zėmė se i hodha unė 20 euro,po ma humbi ndonjėra,do tė mar 50 ty.More vesh ?
    Po u nise me kete mendje me mire mos e luaj hic. :D
    Une ia tregova goldit ndeshjet qe do i luaj vet, tani nqs ti ke dyshime tek ndonjera prej atyre lojerave, hiqe vendo ndonje tjeter lol, bej kombinimet e tua. :)
    E kam nje parandjenje qe do dalin keto ndeshje, nuk e di pse. :D

    1000 denar do e paguaj, aty afer 20 euro.


    P.S; Ik tek tema tjeter posto parashikimet e tua per skedinen e javes (#4). :P
    #VamosArgentina

  5. #105
    Citim Postuar mė parė nga thekthi Lexo Postimin
    Po u nise me kete mendje me mire mos e luaj hic.
    Une ia tregova goldit ndeshjet qe do i luaj vet, tani nqs ti ke dyshime tek ndonjera prej atyre lojerave, hiqe vendo ndonje tjeter lol, bej kombinimet e tua.
    E kam nje parandjenje qe do dalin keto ndeshje, nuk e di pse.

    1000 denar do e paguaj, aty afer 20 euro.


    P.S; Ik tek tema tjeter posto parashikimet e tua per skedinen e javes (#4). :P


    Jo se mė vjedh fatin.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  6. #106
    thektho luan skedina ti kumarxhi?
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  7. #107
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Ti thuaj kush nuk luan se lol, ne fundjave kur ka shume ndeshje i bej nja 2 skedina.
    Njeren qe e paguaj me shume, i zgjedhi nja 5 ndeshje goja me te sigurta me koeficiente me te vogla.
    Kurse tjetren e paguaj pak, vendoj me shume ndeshje dhe me koeficiente te medhaja, qe po pata fatin ta kapi, te fitoj goxha pare.
    #VamosArgentina

  8. #108
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anėtarėsuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    Citim Postuar mė parė nga thekthi Lexo Postimin
    Ti thuaj kush nuk luan se lol, ne fundjave kur ka shume ndeshje i bej nja 2 skedina.
    Njeren qe e paguaj me shume, i zgjedhi nja 5 ndeshje goja me te sigurta me koeficiente me te vogla.
    Kurse tjetren e paguaj pak, vendoj me shume ndeshje dhe me koeficiente te medhaja, qe po pata fatin ta kapi, te fitoj goxha pare.
    une nuk luaj thekthi lol

  9. #109
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-04-2007
    Vendndodhja
    KUDO DHE ASGJEKUND
    Postime
    837
    Citim Postuar mė parė nga thekthi Lexo Postimin
    Ti thuaj kush nuk luan se lol, ne fundjave kur ka shume ndeshje i bej nja 2 skedina.
    Njeren qe e paguaj me shume, i zgjedhi nja 5 ndeshje goja me te sigurta me koeficiente me te vogla.
    Kurse tjetren e paguaj pak, vendoj me shume ndeshje dhe me koeficiente te medhaja, qe po pata fatin ta kapi, te fitoj goxha pare.




    mire e ke ti si ide dhe e kame bere kete por e keqja eshte se te le nje ekip qe e ke 110% qe do fitoje dhe nje sedin te tille po humbe ti do te fitosh 5 e me shume skedina per mbrapa qe te fitosh leket tende
    llogarite pak te futesh cdo jave RANGERS DHE CELLTIC cdo jave ku keto ekipe humbin maksimumin 2 ndeshje dhe barazojne2-3 cdo sezon por kane kofiecente 1.1-1.4 max
    pra del me humbje

    skedinat eshte thjeshte rastesi luaj me pak ose shume pak leke dhe me teper ekipe

    pastaj si do fitosh ti e une leke kur gjysma e ekipeve sponsorizohen nga kompanit e basteve

    une kame 3 vjet pa fituare asnje skedine dhe basti max eshte £4 ne jave d m th e kame kthyer ne hobi ,e ndjek pak me me interes fotballin ne kete mynyre

  10. #110
    Citim Postuar mė parė nga thekthi Lexo Postimin
    Po u nise me kete mendje me mire mos e luaj hic.
    Une ia tregova goldit ndeshjet qe do i luaj vet, tani nqs ti ke dyshime tek ndonjera prej atyre lojerave, hiqe vendo ndonje tjeter lol, bej kombinimet e tua.
    E kam nje parandjenje qe do dalin keto ndeshje, nuk e di pse.

    1000 denar do e paguaj, aty afer 20 euro.


    P.S; Ik tek tema tjeter posto parashikimet e tua per skedinen e javes (#4). :P
    Ik mėr, Mallorca-n tėnde.Ikėn 20.000 lek pėr lesh bubi lol.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 29-01-2011 mė 23:06
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  11. #111
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-06-2006
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    230
    Me terhoqi vemendjen kjo teme dhe bera ca kerkime ne internet rreth strategjive te ndryshme per te fituar me skedina. Midis te tjerave me terhoqi vemendjen kjo strategji:

    Duke nisur psh me nga 3 euro ose dhe 2€ te vendosesh cdo jave te njejtin ekip duke e parashikuar gjithmone qe del x ( gjithmone koeficienti eshte mbi 3). E mira eshte te vendosesh nje ekip mesatar qe merr shume barazime, por mund te vendosesh edhe ndonje ekip qe del rralle barazim si kjo ne tabela me poshte ku eshte marre Brescia. Nese merr ndonje ekip qe del shume rradhe barazim psh Everton ose Birmingham mund te fitosh me pak se ne rastin e Brescias por nga ana tjeter nuk riskon shume leke. Ne kete rast rreziku per te humbur besoj se eshte shume i vogel, pasi nuk mendoj se ka ekip qe te mos dale te pakten njehere barazim ne kampionat.


    Ps: Personalisht vendos shume rralle skedina.......
    Mund ta studioje ndonjeri kete metode?
    Ky eshte linku ku e gjeta: http://www.ascoltauncretino.com/inde...omment-page-1/
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga floreentin : 10-02-2011 mė 08:40

  12. #112
    Nuk eshte nai gjo e vecante, quhet teknika martingale dhe normalisht perdoret nga lojtaret e ruletes. Pra rrit gjithmone shumen deri sa te kapesh nje dore. Por nuk keshillohet se ne krahasim midis shumave te luajtura dhe fitimit te mundshem, rrezikon shume per te fituar pak.

  13. #113
    iperbianco18
    Anėtarėsuar
    19-02-2011
    Vendndodhja
    itali
    Postime
    5

    nuk ka strategji te sigurte

    Nuk egziston nje strategji fituese e sigurte 100%....Me e mira qe mund te beni eshte te bazoheni ne statistika...Dua t'ju tregoj nje, qe un vet e kam testuar dhe vazhdoj te luaj dhe funksionon..Po ju them qe ne fillim qe fitimi nuk eshte i madh,por ne te shumten e rasteve fitimi eshte 2-3 fish shumen e investuar..Sic po thoja ne fillim kjo strategji eshte e bazuar ne statistika...Sekreti???Ne 96% te rasteve ,skuadra qe ndeshjen perpara ka humbur me te pakten 3 gola diference(p.sh 3-0 ,4-1, 5-2 etj),ndeshjen e radhes e fiton ose e barazon...Ju nuk duhet te luani me dopio shans ku koeficienti mund te jete shum i ulet...Keshilla ime eshte te gjeni 2-3 skuadra dhe te beni kombinime me te 2 rezultatet e mundshme....Por ka ca kritere qe kjo strategji te funksjonoje..1) eshte ajo qe ju thash perpara:skuadra duhet te kete humbur me te pakten me 3 gola diference..2)Ndeshja e meperparshme nuk duhet te jete 1 derby 3) Skuadra qe ploteson 2 kriteret e mesiperme nuk duhet te jete ne 5 vendet e fundit te klasifikimit ne kampionatin e vet......Ju garantoj qe cdo dite ka qindra ndeshje ne te gjithe boten...Duhet vetem te kerkoni pak... P.sh merrni nje skuader qe ndeshjen perpara e ka humbur 4-1,dhe ndeshjen e radhes e ka me Barcelonen ose Real Madritin..Imagjinoni koeficientin e barazimit ose ose ate te fitores...Duhet vetem te kerkoni dhe te beni kombinime...Nuk duhet shume kohe..P.sh une tani ne 2 min gjetarankfurt-Stuttgart=1X ;Bordeaux - Auxerre =1x;Espanyol - Mallorca =1x...Beni ca kombinime dhe prisni.. Probabiliteti qe te fitoni = 96%....Per cdo sqarim mund te me kontaktoni me mesazh privat.. Kaloni nje here edhe nga http://www.albanianpassion.altervista.org/.. Te gjitha ndeshjet live ne streaming, kanale tv shqiptare,mp3 falas ,lojra,filma e shume te tjera....Ciao ju pres te shumte....

  14. #114
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-04-2007
    Vendndodhja
    KUDO DHE ASGJEKUND
    Postime
    837
    Zs C Sxc




    B B

  15. #115
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Nuk ka formule fikse.
    Shikohet forma e ekipit.problemet ne klub,kur mabarojne kontratat etj.
    Psh: Tottenham sot fiton,2.25 kuota aktuale.
    Lazio-Roma 1.

  16. #116
    iperbianco18
    Anėtarėsuar
    19-02-2011
    Vendndodhja
    itali
    Postime
    5
    n.lajthia te garantoj une qe lazio -roma nuk del 1 sikurnuk fitoi tottenham.....fiton ose barazon roma me 96 %.....thjesht statistika .....hajde flasim pas ndeshjes.......hajde merr pjes te kjo loja e basteve http://www.albanianpassion.altervist...on-league.html ....Eshte me pike....tung.....

  17. #117
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar mė parė nga iperbianco18 Lexo Postimin
    n.lajthia te garantoj une qe lazio -roma nuk del 1 sikurnuk fitoi tottenham.....fiton ose barazon roma me 96 %.....thjesht statistika .....hajde flasim pas ndeshjes.......hajde merr pjes te kjo loja e basteve http://www.albanianpassion.altervist...on-league.html ....Eshte me pike....tung.....
    Doli gabim tipi im,hajde se te garantoj une ty po pate deshire.
    ME FAKTE.
    Shnet.

  18. #118
    iperbianco18
    Anėtarėsuar
    19-02-2011
    Vendndodhja
    itali
    Postime
    5
    Citim Postuar mė parė nga N.Lajthia Lexo Postimin
    Doli gabim tipi im,hajde se te garantoj une ty po pate deshire.
    ME FAKTE.
    Shnet.
    Bosi...Fitoi Roma me Lazion 2 me 0 sic thashe un...dhe jo si the ti.....ka ca kohe qe e provoj kyt strategjine time dhe funksionon...dhe po te dish te besh sisteme edhe fitimi eshte i mire...me nje ore kohe qe kaloj duke kerkuar ne internet ,cdo fundjave un arrij mesatarisht 150-180 euro fitim.....provoje dhe pastaj flasim perseri....SHNET..

  19. #119
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anėtarėsuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahēen time
    Postime
    3,882
    Citim Postuar mė parė nga SKENDER_BEU Lexo Postimin
    Une kam nje strategji shume te bukur per te fituar sketinat ,por don kohe ta shpjegoj me formule,100% e sigurte
    E vertete ka nje strategji: MOS LUAJ KUMAR

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •