Close
Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718
Duke shfaqur rezultatin 341 deri 348 prej 348
 1. #341
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  ...sepse nuk eshte e vertete, sepse deshira fshihet pas saj dhe nderlikimet apo deshirat e tjera jane kaotike dhe nuk ndjekin ndonje rregull konsekuent gjate ndertimit te ndjenjes perfundimtare.

 2. #342
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Antarsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Sepse njerzit ndryshojne, ndjenja konsumohet, ne ngopemi e nuk mjaftohemi me ato gjera qe dikur na dukeshin aq te bukura, natyra njeriut kerkon me teper e shyn deri ne limit, me pas e hedh si nje limon te shtrydhur tutje dhe shumicen e rasteve mbaron. Por jo gjithmone, per mendimin tim dashuria mund te jetoje perjetesisht. Per te jetuar nje dashuri duhet te gjesh njeriun e duhur, ate qe ti ke te perbashketa, ose jo interesa materiale, thjesht bashkim shpirtrash.
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 3. #343
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime n 86 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  ska pse te jetoje perjetesisht te jetoje sa te mundemi te merrremi vesh kur te perfundon vjen tjetraa

 4. #344
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-12-2014
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  152
  Faleminderit
  7
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Citim Postuar m par nga Linda-uk Lexo Postimin
  Sepse njerzit ndryshojne, ndjenja konsumohet, ne ngopemi e nuk mjaftohemi me ato gjera qe dikur na dukeshin aq te bukura, natyra njeriut kerkon me teper e shyn deri ne limit, me pas e hedh si nje limon te shtrydhur tutje dhe shumicen e rasteve mbaron. Por jo gjithmone, per mendimin tim dashuria mund te jetoje perjetesisht. Per te jetuar nje dashuri duhet te gjesh njeriun e duhur, ate qe ti ke te perbashketa, ose jo interesa materiale, thjesht bashkim shpirtrash.
  Waw me ka bere teper pershtypje mendimi juaj.. 100% te njejtat gjerat si ju mendoj edhe une... SA KEQ QE SBESOJ SE MUND TE EKZISTOJE ME DIKUSH QE TE MENDOJE DHE TA VLERESOJE DASHURINE KESHTU SI PO THUA TI; dhe nese ekzistojne jane aq shume te rralle sa po kemi frike dhe se me ke mund te perfundojme...

 5. #345
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime n 36 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  E tille eshte vete jeta - kalimtare, sikurse edhe dashuria - perkohesisht.

 6. #346
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-07-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Citim Postuar m par nga maryp Lexo Postimin
  dikush me ka thene '' dashuria eshte dhe vuajtje''
  Prinderit kane thene "Droga eshte e keqe,largohu sa me shume nga droga,ato te shkatrrojne jeten",ama harruan dicka... Dashuria eshte droga me e keqe nga te gjitha nuk mund te kontrollos ke do ose me ke bie ne dashuri ajo eshte lule me xhemba...

 7. #347
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-10-2019
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Hargjohet de sikur sapuni!

 8. #348
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-07-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Prse dashuria nuk jeton "Prjetsisht"?!

  Sepse asnjeri nuk eshte me i disponueshem per sakrifica.Sot sakrifica me e madhe eshte te shkosh ne pune.

Faqja 18 prej 18 FillimFillim ... 8161718

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •