Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-09-2009
  Postime
  1

  Krkoj ZANA BERISHA e cila banon (ka banuar n Stockholm)

  N qoftse ky person e sheh ket mesazh, e kisha lut me mu lajmru n PM.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-01-2012
  Postime
  73
  Citim Postuar m par nga bujars Lexo Postimin
  N qoftse ky person e sheh ket mesazh, e kisha lut me mu lajmru n PM.
  Pse more djal kerkon dikend qe nuk don ajo vet te gjindet,po te kishe dashur ajo ta gjejsh ti,s'do te kishe shenu ti ketu.

  Ju te tjeret kujdes mos jepni inffo po edhe nqf se dini diqka per persona qe kerkojne ,sepse behen manipulime apo prishin edhe familje ne kete menyre ,me vemendje lexoni personat tani jepni ndihme.
  '' Duaji t gjith, beso vetm disa. Askujt mos i bj keq''

 3. #3
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919
  Di nje me kete emer, por nuk di kush je dhe pse e kerkon?
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 4. #4
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,686
  Ore nuk e shifni qe postimi eshte bere para 2 vjet e ca.... do e ket gjet deri tani
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •