Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 149 prej 149

Tema: Agim Dedej

 1. #141
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  Njerezit e forte vriten me pambuk,njerezit rival munden me rezultate,njerezit e dobet fitohen me dashamiresi.


  Hekuran(Agim)Dedej

 2. #142
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  Ne veprime per te drejtat e tija,cdo popull mer frutet e mundit te tij,ne bashkepunime me popujt e tjere,sipas kontributeve u dallojne standartet.

  Hekuran(Agim)Dedej

 3. #143
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  I dua njerezit,por edukatat e keqia jane pengese e kufi per tu afruar me te gjithe.

  Hekuran(Agim)Dedej

 4. #144
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  Prej njerezve te bute dalin njerez te mencur,nga njerezit e ligjeve dalin njerez te pushtetshem,nga njerezit e eger dalin njerez te forte.

  Hekuran(Agim)Dedej

 5. #145
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  Njerezit e artit duke u mbeshtetur ne vlerat e artit,duhet te formojne ura lidhese per kundreshtaret ne cdo front kundershtish.

  Hekuran(Agim)Dedej

 6. #146
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  Suksesin me perfundim te mire per te qene i shpetuar,nuk ta japin datat historike,por puna me dobi dhe sjellja me moral.


  Hekuran(Agim)Dedej

 7. #147
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  GOSA


  Kam lindur
  E jetoj ne ty,
  E mira Gosa ime.

  Ballkon shqipesh
  Ne fluturime,

  Ne lindjet e perendimet
  E diellit e te henes,
  Dritesohemi pe reshtur
  Ne formesimet e kohes.

  Drite e tyre
  Ndjenja mekojn
  Paqe nga Zoti
  Ne perjetojm.

  Shqiperia lartesohet
  Ne fronte fitoresh
  Bekimi i Zotit
  Ne te promovohet.

 8. #148
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  Nese miresia e pavetedijshme qe ndjen dhe shpreh cdokush per njerezit,pa i dalluar dashamiresit apo dashakeqet prej efektit te saj,shoqerohet me kenaqesine e vesit,atehere rreziku i demshem eshte i pranishem kudo dhe per cilin do.


  Hekuran(Agim)Dedej
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AGIMDEDEJ : 06-10-2021 mė 05:59

 9. #149
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-12-2009
  Postime
  176

  Pėr: Agim Dedej

  MESHIRA E ZOTIT


  Paragjykimi
  Parandjenjes
  Ndjesise
  Perthithjes.
  Mbare e mrapsht,
  Fillim e fund.
  Rober te Zotit
  Meshiren vleresojm
  Meshire kerkojm.
  AMIN.

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •