Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16

Tema: Andi Hila

 1. #1
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810

  andi hila

  pa titull
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 2. #2
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810

  trendafili blu

  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 3. #3
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810

  zogu mbi dritare

  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 4. #4
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810

  kujtimet e femijerise

  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 5. #5
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810

  shpriti i shenjte

  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 6. #6
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810

  lajmerimi

  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 7. #7
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810

  flutura dhe femija-

  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 8. #8
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810
  tek Alba Center pata hasur kohe me pare ne disa punime te Andit por sot kur pash ne keto qe kam vendosur me lart nuk mu duken si pune e tija. dhe menjehere hapa albacenter dhe fillova ti krahasoj qe te shoh nese eshte i njejti. disa nga elementet dhe stili i tij eshte evident ne punet qe kam vendosur po me duket se ka evoluar nga me pare. (nese keto jane punime me te reja) me pelqyen dhe mendova ti ndaj me ju.
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 9. #9
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323
  shume piktura te bukura...
  LuM i RrEmByEr

 10. #10
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  40
  Postime
  1,585
  Katana Ju lumtė!
  Kam vėnė re se jeni nė djeni tė njė liste tė madhe artistėsh shqiptarė. A jeni edhe ju tė dhėnė pas ndonjė lloji arti? Unė jam studentė pėr arkitekturė dhe kėtu ku jetoj (Los Angeles) s'ka gati fare shqiptarė.
  Shumė Nderime
  drini.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2003
  Vendndodhja
  shqiperi
  Mosha
  52
  Postime
  1
  ME BERI PERSHTYPJE INTERSIMI I KATANES .
  andi

 12. #12
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  and, me sa vura re "duket" se ti je autori i pikturave me lart. Ne qofte se po...

  Nuk do te ishte me interesante te thoje cfare ishte vertet qe te beri pershtypje (pervec faktit se pikturat e tua jane permendur ne nje forum Shqiptar) tek ky interesim i katanes??!!

  Si dhe ne lidhje me kete mbikqyrje te saj :

  ...disa nga elementet dhe stili i tij eshte evident ne punet qe kam vendosur po me duket se ka evoluar nga me pare.
  Cfare mund te na thuash ti si autori i veprave ne lidhje me zhvillimin tend si piktor?!


  Dua te te uroj mireseardhjen ne forumin tone - gjithsesi me beri pershtypje "thatesia" me te cilen u paraqite.


  Pershendetje!

 13. #13
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810
  cfare ishte vertet qe te beri pershtypje (pervec faktit se pikturat e tua jane permendur ne nje forum Shqiptar) tek ky interesim i katanes??!!

  and(i) po me ben pershtypje pse interesimi im te paska lene ty pershtypje?

  sidoqoft gezohem qe je i pranishem dhe te na thuash dicka me shume per veten sec kam thene une neper mjet puneve tua. megjithese dhe ato thone plot.

  kata
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 14. #14
  Andi Maska e AlametCuni
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  35
  Postime
  34
  Katana punimet e tuaja me pelqyen shume. Te uroj fat te mbare ne karrieren tende si piktor :))

  Dhe have fun ne forum :)
  Andi

 15. #15
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  40
  Postime
  1,585
  AlametCuni lexo titullin e temės. Ėshtė ai autori i veprave, jo Katana :)

  Pėrshėndetje,
  Drini.

 16. #16
  Andi Maska e AlametCuni
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  35
  Postime
  34
  ok sorry :)
  Hallall Andi ( Te them te drejten paske emrin tim :( ) lol jk
  Andi

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •