Close

Rezultati i Sondazhit: Cila fotografi meriton cmimin 'Syri i Arte 2009' ?

Votues
47. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • sam1r - Meditim nen perendimin diellit..!!

  20 42.55%
 • sam1r - Natyre e Qete: Zonjusha fotografe..!

  1 2.13%
 • Fittox - Pamje e Bukur ne Alpbach (Austri)

  4 8.51%
 • sam1r - Gjurmėt e fundit tė njė tirani

  5 10.64%
 • sam1r - Fillim pranvere pėrgjat lumit

  1 2.13%
 • Renea - Parku i Pasqyruar

  15 31.91%
 • sam1r - Mikro Bota

  1 2.13%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga ajzberg Lexo Postimin
  Edhe mua me pelqen fotografia dhe voten tima ja dhashe fotos fituese.Urime sam1r, me te vertet jane pune artistike..
  Shume falemnderit si per voten ashtu edhe per vlersimin tend ajzberg.
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 2. #42
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Eshte edhe nje gje e fundit qe duhet ta bej, pra per hir te transparences se plote te kesaj gare, dhe per te evituar keqkuptimet qe ne start rreth qmimit te ndare, une do te postoj dokumentin qe deshmon per terheqjen e parave te derguara nga BVizion.
  E falemnderoj shume Bvizionin(Bardhin), dhe gjithe staffin e forumitshqiptar.com .

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sam1r : 10-02-2010 mė 06:32
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 3. #43
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Urime samir ..!! te shpall luft garen e ardhshme hahahah
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 4. #44
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Fittox Lexo Postimin
  Urime samir ..!! te shpall luft garen e ardhshme hahahah
  Nese do t'mbahet, je i mirseardhun .
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 5. #45
  hej jeta eshte si e krijo Maska e dianausa
  Anėtarėsuar
  08-09-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ku jane fotot e 2011?
  hej jeta eshte si e krijojme

 6. #46
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga dianausa Lexo Postimin
  ku jane fotot e 2011?
  Nuk ka, sepse gara nuk do te mbahet ne 2011.. te pakten kshtu osht niher per niher!
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga sam1r Lexo Postimin
  Nuk ka, sepse gara nuk do te mbahet ne 2011.. te pakten kshtu osht niher per niher!
  Sduhet pale cfar organizimi per me e ber nje gar fotografish , mjafton me i mbledh disa foto , me i nxjerr ktu dhe le te votojn antaret , as nuk ka nevoj te jipen shperblime.
  Shqiperi eshte edhe Cameria

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •