Close

Rezultati i Sondazhit: Cili mendoni se eshte lojtari me i kompletuar?

Votues
96. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • C.Ronaldo

  18 18.75%
 • L.Messi

  32 33.33%
 • Z.Ibrahimoviq

  5 5.21%
 • Lampard

  1 1.04%
 • Maicon

  4 4.17%
 • Kaka

  13 13.54%
 • Ribery

  8 8.33%
 • Runi

  12 12.50%
 • Drogba

  2 2.08%
 • Eto

  1 1.04%
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 112
 1. #-19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  40

  Cili sht futbollisti m i kompletuar?

  Cili mendoni se eshte lojtari me i kompletuar?

 2. #-18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  40
  Citim Postuar m par nga L.M.1 Lexo Postimin
  Cili mendoni se eshte lojtari me i kompletuar?
  Sipas mendimit tim C.Ronaldo eshte lojtari me i kompletuar ai eshte per momentin i shpallur si lojtari me ishpejt ne bot dhe eshte nder mete rrezikshim nga gjuajtjet elira eshte i rrezikshem me koke me 2 kembe dhe met vertet meriton epitetin e lojtarit me te kompletuar mos e shikoni formen e lojtarve se ajo per 2009 i ka takuar mesi por sa i perket te kompletuar un mendoj qe eshte C.Ronaldo

 3. #-17
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Antarsuar
  29-08-2009
  Mosha
  31
  Postime
  1,159
  Maicon , nuk ka te bej puna e Interit sepse e di qe Maicon ska deshire te rri tek inter , por e them sinqeristh sepse ai eshte shum i fort .
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 4. #-16
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Antarsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  28
  Postime
  734
  Une do thoja Runi !

 5. #-15
  Cristiano.Ronaldo

 6. #-14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  363
  Kaka esht univerzal....

  Kurse messi esht i pa arritshem......

 7. #-13
  P dyshim qe lojtari me i kompletuar eshte Lionel Mesi, kete e deshmojn edhe dy titujt qe i fitoj kte vit nga FIFA,,, edhe pse sht pak shtat shkurter , ai ka karakteristikat te cilat e bejn t pakonkurrenc, ka shpejtesin, shkathtesin, goditjet e forta, organizimin per mrekulli te sulmeve, asistimet , golat e bukur etj...http://[AME]http://www.youtube.com/w...eature=related

  Din t bj gola edhe me dor haha
  Ndryshuar pr her t fundit nga Falco115 : 02-01-2010 m 07:55

 8. #-12
  Rooney
  Shenon shume, perdor te majten, te djathten, i forte ne lojen ne ajer, i forte fizikisht, driblon.
  Lojtare qe e shef ne te gjitha zonat e fushes. Ben edhe mbrojtesin kur ka nevoje ekipi.

 9. #-11
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,178
  lionel messi eshte i shpejte,ka mendime shume te shpejta,nuk bie kollaj, ka nje te mire trefishte ..dhe shume te tjera

 10. #-10
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Me duket teme e kote kjo... Sepse cfare do te thuhet me te kompletuar ?!!! Futbolli nuk eshte nje shkence ekzakte, dhe s'ka lidhje, sa i kompletuar eshte nje lojtar.

  Gjithesesi voton time e jap per LIONEL MESSI-n. Sepse ka dicka qe s'e ka pasur asnje lojtar deri me sote, ka mbajten e topit shume prane me kemben ne vrap e siper, mendoj qe ne futboll eshte gjesti me i veshtire per t'u realizuar dhe arma me e mire per nje lojtar.... Pastaj ka nje fantazi te madhe ne loje, eshte i shpjet ne mendimet qe kane lidhje momente te caktuara, eshte nje golshenues, perpunimin e topit e ka perfekt, kontrollin e topit poashtu, eshte lojtar qe leviz shume dhe krijon shume volum loje, eshte mbi te gjithe....

  Eshte lojtari me klasin me te madh qe ka pare historia e futbollit, MBRETI i futbollit.

  LIONEL MESSI = MREKUALLIA E 8 E BOTES !
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 11. #-9
  ...... Maska e Rreja
  Antarsuar
  09-11-2009
  Vendndodhja
  Prison
  Postime
  378
  Definitivisht C.Ronaldo kam mar nqef futballin duke e par ate
  Deffiniton Of Emotional People:Crying for things They never had..

 12. #-8
  i/e regjistruar Maska e gangstapac2
  Antarsuar
  14-08-2009
  Vendndodhja
  Spain {Cadiz}
  Postime
  13
  e ti nalt c.ronaldo , si lezbajk :P

  Eto 1sh osht
  Rap Underground Se Di A ke Ni
  RAP-i Jem Me Gishta N'goj T'Len

 13. #-7
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Arsene Venger per Leo Messin ka thene "kur e merr topin ne kembe, shendrrohet ne nje ferrari". Mendoj se mjafton me kaq...

 14. #-6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,178
  Citim Postuar m par nga AIRON^BOY Lexo Postimin
  Me duket teme e kote kjo... Sepse cfare do te thuhet me te kompletuar ?!!! Futbolli nuk eshte nje shkence ekzakte, dhe s'ka lidhje, sa i kompletuar eshte nje lojtar.

  Gjithesesi voton time e jap per LIONEL MESSI-n. Sepse ka dicka qe s'e ka pasur asnje lojtar deri me sote, ka mbajten e topit shume prane me kemben ne vrap e siper, mendoj qe ne futboll eshte gjesti me i veshtire per t'u realizuar dhe arma me e mire per nje lojtar.... Pastaj ka nje fantazi te madhe ne loje, eshte i shpjet ne mendimet qe kane lidhje momente te caktuara, eshte nje golshenues, perpunimin e topit e ka perfekt, kontrollin e topit poashtu, eshte lojtar qe leviz shume dhe krijon shume volum loje, eshte mbi te gjithe....

  Eshte lojtari me klasin me te madh qe ka pare historia e futbollit, MBRETI i futbollit.

  LIONEL MESSI = MREKUALLIA E 8 E BOTES !
  ah ke shume te drejte keto desha te thesha po gjuha ime eshte pak e varfer me falni.....

 15. #-5
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  me i kompletuari eshte c.ronaldo..

  edhe se messi sa fitoi topin e arte dhe vertet e meriton cmimin ,por c.ronaldo eshte gje tjeret.

  C.R edhte me i kompletuari dhe me i forti sote me sote !!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 16. #-4
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar m par nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  lionel messi eshte i shpejte,ka mendime shume te shpejta,nuk bie kollaj, ka nje te mire trefishte ..dhe shume te tjera
  E te lumt goja tyy ....Arion +1 per Leon :@p

  Mendimi im eshte Leo Messi

 17. #-3
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  per mua ngelet IBRAKADABRA
  vari leshte

 18. #-2
  C.Ronaldo eshte 1
  sepse eshte i fort nga krahu , nga goditjet e lira ,Driblimi, golshenues edhe me kok. pra keto i vyn nje lojtari si Kristiano Ronaldo

 19. #-1
  Asnjeri, te gjthe kane nje dobesi.
  Welt Meister 2014

 20. #0
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Antarsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  28
  Postime
  734
  Citim Postuar m par nga Altin1 Lexo Postimin
  Asnjeri, te gjthe kane nje dobesi.
  Njeri duhet te jete patjeter mbi te tjeret ketu!

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •