Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24

Tema: Olen ezari

 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,959

  Pr: Olen ezari  DONIKA GRVALLA & OLEN EZARI ( Durres Albania 1984 ) Symphonic Poem
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 11-05-2021 m 09:44

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,959

  Pr: Olen ezari  Rrugtimi i Kombit - Koncert me rastin e 100 VJET PAVARESI ( Live - Nntor 2012 )


  UNE BIRI YT KOSOV - INVA MULA & OLEN EZARI

  Kompozimi: FEIM IBRAHIMI - Poezia: ALI PODRIMJA
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 11-05-2021 m 09:46

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,959

  Pr: Olen ezari  'Porto Palermo Festival 2021', 16 korrik n Himar ! BUCCI: Shqipria e Italia marrdhnie t veanta

  Festivali pron tek pushuesit e Jugut tingujt e muziks bashkkohore. Ky projekt ide e OLEN EZARI bn bashk artist t huaj dhe vendas n Kalan e Porto Palermos.
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 22-07-2021 m 14:09

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,959

  Pr: Olen ezari  "Pasditja ime e gjelbr" - Porto Palermo Festival, Olen ezari

  Korrik 2021

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •