Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 69
 1. #1
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Arrow Mė i miri stafit

  Kush mendoni qe eshte @aopi me i mire ne stafin Albasoul.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ToNi-R_B-BoY : 27-12-2009 mė 10:33
  Every time I find the meaning of life, they change it

 2. #2
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  29
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pse Ka Opeator Kanali Shqiperia ??? uuuu Shi je Ti Tono
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Tono ke qen mo i miri kur ne staf ishin t`gjith te mire , Tani S`ka Staf

  Tani mendoj se mo i miri ne Staf osht Albaguard dhe Blendi_Kosovar qe te ve ban se i fol me notice qe per me teper nuk di as me bo ignore

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  333
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ai rupashi qe fshin postimet ,ja harrova emrin

 5. #5
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  29
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tani eshte me Ja bo na Ishte nje Stafi.... hahahahah Nuk ka mer Jo Stafi eshte Cop cop u ka mush me Spiuna e me Kaleca pranej nuk ecin perpara keto Dine vetem me vone ca bane e Kaq eshte puna e Atyre. Nuk dine me dhone i here ndihme Vl po he se mo mire do bohet.....

  Mire qe eshte ToNi-R_B-BoY Qe di me Majte i Cik rregull se te jete per tjeret Pfffffffffffffff
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga L3nD1 : 27-12-2009 mė 11:15
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 6. #6
  JuVeNtIn Maska e Burrels4ever
  Anėtarėsuar
  24-09-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ku ndodhet ky staf ! Qe se ditkam un e.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Burrels4ever : 27-12-2009 mė 11:35 Arsyeja: NJe gabim ortografik
  I Mbyturi Te Mbyt

 7. #7
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  aman mos beni sikur ka me aop se te gjith jeni cop cop ...sa kam pa asnjerin sja ndjen me se cfare behet me ne server.......posht spiunat e albasoulit .
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 8. #8
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  mire qe e ke hapur temen po te pakten e kishe bere me zondazh qe te shikonim dhe emrat e te gjithe @op me thene te dretjen si di te gjithe por kur kam qene une mbaj mend blendi_kosovar dhe bim_bum_bam
  Gjergj Kastrioti org

 9. #9
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  King Arthur, nuk e ka vene sondazhin kastile, se nuk ka nji person qe ta mbaj @ me shume se 2 dite. Jo bere kte e do hiqesh 1 muaj, pastaj ky eshte shtuar pa miratimin tim e do hiqet 3 muaj, kte do e shtojme se eshte shoku im, ate tjetrin per hatrin e atij Sopit, po prape do i heqim se nuk kane pyetur shefin, kte tjetrin do e heqim se ka pire kafe me filanin dhe mere me mend vete ti ēfare stafi ka.

  Tashi, i vetmi qe nuk ndryshon asnjeher dhe qe eshte me i miri i te gjitha koherave, eshte Albaguard. Vota ime shkon per te
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  MaDaBeR: "Peshku Qelbet Nga Koka" HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa


  Me i Miri Stafit: ToNi-R_B-BoY

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga CERIKSI-CHICAGO Lexo Postimin
  aman mos beni sikur ka me aop se te gjith jeni cop cop ...sa kam pa asnjerin sja ndjen me se cfare behet me ne server.......posht spiunat e albasoulit .
  Ka Pas Aop Te Mire Dhe Me Te Miret Ne Chatet Shqiptare

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une kam respekt per te gjithe.Nuk me duken tipa te bezdisur.Edhe mua me kan fshir shkrime po normale dhe vet e kuptoja qe kisha dal nga tema.S'kam pse hankohem per gabimet e mia.Kush ankohet per stafin ben mire te analizoj me pare shkrimet e tija.Ajde suksese stafit se punojne vertet mire per te mbajtur shkrimet brenda temave.
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Une kam respekt per te gjithe.Nuk me duken tipa te bezdisur.Edhe mua me kan fshir shkrime po normale dhe vet e kuptoja qe kisha dal nga tema.S'kam pse hankohem per gabimet e mia.Kush ankohet per stafin ben mire te analizoj me pare shkrimet e tija.Ajde suksese stafit se punojne vertet mire per te mbajtur shkrimet brenda temave.
  Elona Behet Fjale Per Stafin E Irc.Albasoul.Com Jo Te Forumi Shqiptar
  Irc.Albasoul.com Eshte Chati i ForumiShqiptar , Dhe Tjeter Staf Ka Forumi ,Tjeter Staf Ka Chati.

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Vendndodhja
  DTs
  Postime
  406
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga FK-PaRtiZoNi Lexo Postimin
  Elona Behet Fjale Per Stafin E Irc.Albasoul.Com Jo Te Forumi Shqiptar
  Irc.Albasoul.com Eshte Chati i ForumiShqiptar , Dhe Tjeter Staf Ka Forumi ,Tjeter Staf Ka Chati.
  Ta bej nje pyetje, pa te keq. Kur e rilexon ate qe ke shkruar, te duket e besdishme qe shtyp nje e dy shift. Nuk e ke iden sesa i lodhshem behet nje tekst kur kalon tre rrjeshta, dhe nje e dy shikon cdo fjale me germ kapitale. Mos ma merr per keq, po thjesht e vura ne dukje, qe ndonjehere nuk te lexohen postime, po thjesht ja kepusin sipas mendjes per te te kthyer pergjigje

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga ĘTIUS Lexo Postimin
  Ta bej nje pyetje, pa te keq. Kur e rilexon ate qe ke shkruar, te duket e besdishme qe shtyp nje e dy shift. Nuk e ke iden sesa i lodhshem behet nje tekst kur kalon tre rrjeshta, dhe nje e dy shikon cdo fjale me germ kapitale. Mos ma merr per keq, po thjesht e vura ne dukje, qe ndonjehere nuk te lexohen postime, po thjesht ja kepusin sipas mendjes per te te kthyer pergjigje
  Mua Nuk Me Duket E Besdisshme Dhe Pastaj Jam Mesuar Te Shkruaj Keshtu Gjithsesi Rrofsh

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Vendndodhja
  DTs
  Postime
  406
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga FK-PaRtiZoNi Lexo Postimin
  Mua Nuk Me Duket E Besdisshme Dhe Pastaj Jam Mesuar Te Shkruaj Keshtu Gjithsesi Rrofsh
  Edhe mua shkrimi im nuk me duket i besdisshem, ndonjehere beje gabime drejtshkrimore, ku dikush ma ben verejtje se i vriten syte. Ne kete rast, une vura re nje gabim dhe thash ta ve ne dukje. Nese te duket bukur dhe mire, atehere ke te drejten tende ta besh si te duash

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga FK-PaRtiZoNi Lexo Postimin
  Elona Behet Fjale Per Stafin E Irc.Albasoul.Com Jo Te Forumi Shqiptar
  Irc.Albasoul.com Eshte Chati i ForumiShqiptar , Dhe Tjeter Staf Ka Forumi ,Tjeter Staf Ka Chati.

  me falni.Neper chate s'ja vle me u fut fare jo me mbajt regull.Te fort jan dhe ata.
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime
  me falni.Neper chate s'ja vle me u fut fare jo me mbajt regull.Te fort jan dhe ata.


  O goce behet llaf per ne irc jo ne forum ne irc dhe nese mer ban hyn me proxy

  ndersa ne forum nese mer ban duhet te nderrosh Ip Domain
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 19. #19
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Hyhet me proxy dhe ketu, nje qe di te hyje
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 20. #20
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga ToNi-R_B-BoY Lexo Postimin
  Kush mendoni qe eshte @aopi me i mire ne stafin Albasoul.
  na i bete keto tema si fasule pilaf
  sa behet dikush gati te thote x apo y eshte me i miri i stafit ndodh cudia qe nuk eshte me ne staf :P
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •