Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 69 prej 69
 1. #61
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  A u lodhet o cuna ?
  Feel the pump √

 2. #62
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Si perfundim kush e fitoi ???

 3. #63
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Fituam une e ti e ne te dy . LooL
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 4. #64
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  31
  Postime
  204
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Bravo Keni Fitu NJe Thekse Buke Me Dru
  Dio C'č

 5. #65
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Ma va bello .

 6. #66
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Postime
  814
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  desha te falenderoj kta drejtuesit e stafit qe e kan kthy ket forum ne forumin me banal dhe te degjeneruar ne Albania...kto stafi duken si polic me shum se si drejtus forumi..tamam si qeveria jon....kaosssssssssssssssssssss

 7. #67
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Erindi Lexo Postimin
  Bravo Keni Fitu NJe Thekse Buke Me Dru
  hhahahhahhahhahaha
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 8. #68
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Vetem une dhe Albaguard spaskemi mor pjes te kjo tema :P


  Po vendin e par kush e fitoi se morem vesh
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #69
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Cuan jeni te gjithe te kqij hahaha Mos t'ju ngel hatri, keni fjalor te papar dmth flisni fjale qe si permban fjalori i perditshem normal i shoqeris hahaha
  Tamam sic e ke thene te tere jan mbam se rrash
  vajten cunat/vajzat 50 vjece akoma chat se kuptoj si kan nerva
  te tere flasin per operator me te mire por harojn se thjeshte jan kota biskota
  se shefi eshte Albo hahah
  Partizoni

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •