Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 69
 1. #41
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga _-^VLoNjate^-_ Lexo Postimin
  ska leh ala qai burr or taj

  He mo te pifsha dollin-ėė )
  Feel the pump √

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Anėtarėsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me i miri jam vete , se luan as topi Mato Grudes ))))

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga oret_e_vona Lexo Postimin
  Me i miri jam vete , se luan as topi Mato Grudes ))))
  HaHaHaHaHa Ja ke fut kot se Blendi_Kosovar ta fut ėshtė mė i miri nė Irc.AlbaSouL.Com


  Pastaj mos harro se mė i miri nga mė tė mirėt ėshtė Albaguard

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e CupKe_KorCaree
  Anėtarėsuar
  11-02-2010
  Vendndodhja
  Ne fund te botes
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  aop me e mir jam un sdiskutohet.... shembullore :P

 5. #45
  ▒[kreJzi dOra veT]▒ Maska e Crazy_Girl
  Anėtarėsuar
  10-02-2005
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  33
  Postime
  122
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  me e mire jam un mja bet gam gam kot

  AOPE ME FLET LAVDERIM :P hahahahaahahah ehh ju keni ik po se merni vesh
  Merrja TeMirėn Tė ArdhmesHidhja Te KeqenTė kaluarės. ★☆••٠·˙

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Anėtarėsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahahahahhaah , Crazy Girl , mire ne kemi ik , po t ke ardh

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-11-2009
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga CupKe_KorCaree Lexo Postimin
  aop me e mir jam un sdiskutohet.... shembullore :P

  CupKe_KorCaree Pupupupup Ti CupKe_KorCaree Shko Mil Lopen Dhe Pastaj Hajde Thuj Qe Jam Me E Mira E Chatit :P

 8. #48
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga CupKe_KorCaree Lexo Postimin
  aop me e mir jam un sdiskutohet.... shembullore :P
  /me I than buskat Cupke_Korcaree


  Mjaft tani, me i miri i me te mireve eshte Albaguardi. Jane ca vende bosh dhe pastaj vjen njeri, e kam sekret kte te dytin.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e CupKe_KorCaree
  Anėtarėsuar
  11-02-2010
  Vendndodhja
  Ne fund te botes
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  /me I than buskat Cupke_Korcaree


  Mjaft tani, me i miri i me te mireve eshte Albaguardi. Jane ca vende bosh dhe pastaj vjen njeri, e kam sekret kte te dytin.
  /me I than Buskat MaDeBer

  hahahhaha... :P

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e CupKe_KorCaree
  Anėtarėsuar
  11-02-2010
  Vendndodhja
  Ne fund te botes
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BoKja-I-VloReS Lexo Postimin
  CupKe_KorCaree Pupupupup Ti CupKe_KorCaree Shko Mil Lopen Dhe Pastaj Hajde Thuj Qe Jam Me E Mira E Chatit :P
  bokeee lopen ta kam len ty se kam respekttt

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Franc31
  Anėtarėsuar
  28-01-2008
  Vendndodhja
  Se Them Se Jom Ne Kerkim
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga CupKe_KorCaree Lexo Postimin
  aop me e mir jam un sdiskutohet.... shembullore :P
  Aope e mire mund te jesh po kshu nga paraqitja te mer ne qaf
  Muahhhhhhhhh Tkom fiksim shumtaraqja imeeeeee
  Si TiRoNa Se Bo NoNa

 12. #52
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Macja kapi miun qenka ber ketu.Kur te hapen kutit do zgjidhet dhe me i miri
  Feel the pump √

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e [MaRiO]
  Anėtarėsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Asaj Qe Dua :)
  Postime
  1,133
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  kush esht jabanxhi ai esht me i miri stafit (Albaguardi)
  Kur e ke kėmbėn jashtė gremines ėshtė e lehtė tė japėsh kėshilla

 14. #54
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  I fshatit apo i staffit?Se nuk e kup mir une... )
  Feel the pump √

 15. #55
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Ore mistrec, do rrish mir ti apo si? Ku je mo ku ke humbur.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 16. #56
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Ne ēdo vend ku ka jete..... )

  Gjths,te miret e stafit do ngelen te gjith ata qe deri ne oret e para te mengjesit nuk ndaheshin dot nga pc-ja,vitet 98-2003 nuk harrohen kurr,vizitor dhe operator.

  Tjeta!
  Feel the pump √

 17. #57
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Kush Nga Aop-at qe jan bejn me shume floode :P ose kan pas ber :P hahahahah

  Aop me i mire o Partizoni palla :P pederi gagagagaga

 18. #58
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga _Kingu^Tirones_ Lexo Postimin
  Kush Nga Aop-at qe jan bejn me shume floode ose kan pas ber hahahahah

  Aop me i mire o Partizoni palla :P pederi gagagagaga
  Normal qė jam mė i miri ke inot ti gay ? xD
  Edhe pse tė shaj tė du shumė peder xD

  Ps. Tė mungoj nei ēik tani qė ke ik nė Greqi ?

 19. #59
  Gate 7 Maska e Noerti
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  35
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga FK-PaRtiZoNi Lexo Postimin
  Normal qė jam mė i miri ke inot ti gay ? xD
  Edhe pse tė shaj tė du shumė peder xD

  Ps. Tė mungoj nei ēik tani qė ke ik nė Greqi ?

  Jo jo jo edhe ketu fjalor banal ti Pato?
  Ku ėshtė besa aty ėshtė dhe shpresa.

 20. #60
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Noerti Lexo Postimin
  Jo jo jo edhe ketu fjalor banal ti Pato?
  Noerti po ktu punon komanda shun ?

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •