Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 69
 1. #21
  AlbxTeam INC Maska e KoRn_
  Anėtarėsuar
  15-04-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  34
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pse Vetem Aop-a Ka Stafi Po nga IRCop-et Kush Eshte Me I Miri

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga KoRn_ Lexo Postimin
  Pse Vetem Aop-a Ka Stafi Po nga IRCop-et Kush Eshte Me I Miri
  HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHa


  Mo i Miri Osht [A-SHKODRANI]

 3. #23
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga FK-PaRtiZoNi Lexo Postimin
  HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa HaHaHaHaHaHaHa


  Mo i Miri Osht [A-SHKODRANI]
  :
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 4. #24
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga KoRn_ Lexo Postimin
  Pse Vetem Aop-a Ka Stafi Po nga IRCop-et Kush Eshte Me I Miri
  hugssssssssssssssssssssssss una tyveeeeeee

  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 5. #25
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Pffffffffffffffffffffffffffffff
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 6. #26
  ShkOdrAne ForEver Maska e Adaes
  Anėtarėsuar
  06-01-2009
  Vendndodhja
  HeRe... TheRe... NoWheRe...
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Une them me i miri eshte Blendi_Kosovar ... e rrujt zoti aty ku eshte

  MaDaBeR.... pfffffffffff???...hahahahhaha
  Really Dude... Get A Life!!!

 7. #27
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Adaes, ku je ti? Ec dil nje xhiro andej se do me mare malli
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 8. #28
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nuk jam dakort.......
  Every time I find the meaning of life, they change it

 9. #29
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga Adaes Lexo Postimin
  Une them me i miri eshte Blendi_Kosovar ... e rrujt zoti aty ku eshte

  MaDaBeR.... pfffffffffff???...hahahahhaha
  Po tani qe nuk eshte me ky si do ja besh per te votuar ti?
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 10. #30
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  irrcope ohu sa shuMe paska ketu, hajde vlonjatja eshte me e mira dhe tema u mbyll

 11. #31
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  E hengre Romantejshen
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 12. #32
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga FK-PaRtiZoNi Lexo Postimin
  Tono ke qen mo i miri kur ne staf ishin t`gjith te mire , Tani S`ka Staf

  Tani mendoj se mo i miri ne Staf osht Albaguard dhe Blendi_Kosovar qe te ve ban se i fol me notice qe per me teper nuk di as me bo ignore
  Po ti me e shumta dy jave ke qene @. Nuk konsiderohesh ti si nje aop sepse ke qen versioni free dhe prov. Prandaj mos bej hackersin ketu sikur me qen vet ckrakuesi i IRC. Ti je me user se une prandaj shut up vajz e mbare
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 13. #33
  menefregist Maska e WaRrIoR
  Anėtarėsuar
  04-09-2003
  Vendndodhja
  Me nei plazh tropikal
  Postime
  286
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Loool 10 vjet po kshu temash shef ktu
  E kujt i hyn npun kush eshte me i miri?
  Te kishte nei cmim tpakten, ne lavatrice hd a nei makine rroje me bluetooth...
  Nejse une boj tifozllik per pllumin gjithsesi
  Cheers!

 14. #34
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  LoooL

  Ore na rregullo Supermanin leri kto, se gjith nje ... jane
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 15. #35
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  37
  Postime
  281
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime
  hhaahha ore po mua me harruat mire mire se do me kerkoni ndonje + ne privat :PPPP

  une votoj veten time pastaj nocen :P
  Na mbyten servilat.com

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Cuan jeni te gjithe te kqij hahaha Mos t'ju ngel hatri, keni fjalor te papar dmth flisni fjale qe si permban fjalori i perditshem normal i shoqeris hahaha
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 17. #37
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime

  Re telef ti ....

  Citim Postuar mė parė nga WaRrIoR Lexo Postimin
  Loool 10 vjet po kshu temash shef ktu
  E kujt i hyn npun kush eshte me i miri?
  Te kishte nei cmim tpakten, ne lavatrice hd a nei makine rroje me bluetooth...
  Nejse une boj tifozllik per pllumin gjithsesi
  Cheers!
  per pllumin :P ai ka bust nuk diskutohet hihihihhi
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 18. #38
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Kush eshte me i forti ketu ?
  Feel the pump √

 19. #39
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime nė 3 postime
  ska leh ala qai burr or taj
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 20. #40
  $ Qeveri Mė Vete $
  Anėtarėsuar
  02-02-2005
  Postime
  63
  Faleminderit
  17
  0 falenderime nė 0 postime
  pse funksionon akoma chati e

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •