Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016

  Mafiozi Rama hedh ne gjyq kryeministrin

  Banditi punisto-mafioz Edvin Rama ka bere hatane e rradhes : ka hedhur ne gjyq kryeministrin Salibei Berisha me sebepin se ky i fundit paska shpifur. Sipas Berishes, Edi Rama eshte kreu i Mafias ne kryeqytet. (ne rrethet jane te tjere krere mafioze por qe emrat i di vetem kryeministri)

  Ne akt-padine e dorezuar ne prokurori personalisht nga Rama kerkohet provat dhe faktet qe mbeshtesin akuzat e kryeministrit se kreu i bashkise dhe i PS, na qenka edhe kreu i Mafias. Trepunesimi nuk eshte ne natyren time pertace u tha Rama te pranishmeve.

  Nderkohe neve, Keshilli i Ministrave jemi teper i indinjuar per kete mynxyre te Edi Rames. Sepse Berishen, vertet qe i ftohur nga moti mund ta kete zene ndonje kolle e shpifur, por qe te kete shpifur kurrsesi asesi.

  Faktet qe Rama ka lidhje me Mafian vertetohen nga kompjuteri i tij ne zyre ku eshte zbuluar nga qeveria se ai ne orar te punes luan Mafia Wars ne Facebook.

  Dhe gjithmone aty merr rolin e kreut duke vrare dhe masakruar te pafajshmit.

  Kete e verteton edhe fotoja e Rames mes mafiozeve e cila po publikohet per here te pare.

  Keshilli i Ministrave i jep afat 24 ore Edi Rames te terheqe akt-padine ndaj te paditurit dhe te na beje me dije per kete. Ne te kundert ne do te publikojme edhe foto te tjera.

  Per te kuptuar se sa poshte ka rene Edi Rama duke u perpjekur te cenoje figjuren e paster te kryeministrit, ju ftojme te lexoni dicka mbi vepren e tij ne aktivitetet te tij, por duhet ta gjeni vet.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga davidd : 24-12-2009 mė 05:34
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e juanito02
  Anėtarėsuar
  09-07-2007
  Postime
  2,964
  Sdini as te beni lufte pale sa keq jeni katandisur.
  Bllofe luani bllofet ju plasin ne dore.
  Sipas llogjike tende prej kalamani te luash lojen e njohur Assassin's Creed qenke vrases.
  Kete bllofin e fundit te Taiwanit ja plasen ne dore ne menyren me origjinale sa i nxoren dordolece te mbaruar si Saline, si Jozin, si kapobanden e ministrise se transporteve.
  Me qesharake se kjo qe shkruan ti sme kane zene syte se luaka Rama lojen Mafia Wars na dilka mafioz.
  A ke luajtur ndonjehere ne komjpjuter o i luajtur nga mendte qe na qet kesi hyneresh qesharake.
  Pse nuk mer te lexosh Mafia History se duhet ta keshe dhe ne shqip e behu dhe tiu mafioz duke lexuar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga juanito02 : 24-12-2009 mė 06:45
  Albania Uber Alles

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016
  Shaka eshte aman
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e juanito02
  Anėtarėsuar
  09-07-2007
  Postime
  2,964
  A me fal se e lexova me te shpejte sja kuptova kontextin.
  Albania Uber Alles

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016
  E verteta eshte se Rama i ka dorzuar Ina Rames padine, dhe e di ti se cfare ka bere diktatori Salibei Berisha, e ka shkarkuar nga detyra Ina Ramen se e di qe do ti hiqet imuniteti per ndyresirat qe ka bere ne shqiperi
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Postime
  4,061
  po rama me inen kan nai lidhje ne ket mesele ??!!
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016
  jo vetem kane nje mbiemer, me sa e di une Rama i PS-se eshte me origjine shkodrane. nuk e di se qe nga vjen Ina me origjin
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga davidd : 24-12-2009 mė 07:04
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260
  Po mos shani burra Edvinin!
  Shani vetėm Salėn dhe jeni nė rregull!

 9. #9
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,589
  Citim Postuar mė parė nga juanito02 Lexo Postimin
  A me fal se e lexova me te shpejte sja kuptova kontextin.
  Mjafto qe te permendet Rama per keq se ti sja ke iden se ca shkruhet neper artikuj.  Ne ca niveli ka arrit Edi ne mafia wars?
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-12-2009
  Postime
  489
  aiiiiiiiiii nuk o mire ky njeri,,, thuaji po vazhdoi keshtu do cmendet ai ose e gjith Shqiperia...

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •