Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -14 deri 0 prej 31
 1. #1
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Postime
  2,202

  Exclamation Nese te pyesin per mua:

  perSHENDETje
  Me ne fund vendosa dhe une te prezantohem te "miqt e mi te panjohur".
  Qe mos t'iu lodh shume , me quajne Eri kam lindur ne Tirane nga ku u largova ne moshen 16 vjecare drejt nje bote te panjohur, drejt mergimit.Sepse mergimi te njejten "fytyre" nxjer si ne USA si ne Angli si ne Greqi (ku tani ndodhem) si dhe kudo tjeter. Tani jam 20 vjec dhe po studjoje ne nje ishull mahnites te Greqise, por mendja ime eshte gjithmon atje, te "rruget me balte" ku kalova femijerine.Endra ime eshte qe nje dite une dhe ju te kthehemi dhe t'i pastrojme ato "rruget me balte".
  Saper karakterin tim , nuk do flas, se kam vene re qe njerezit kur flasin per veten e tyre tregojne ate "qe duan te jene" dhe jo ate "qe jane".Megjithate ju them se deshira ime me e madhe eshte te udhetoje gjith Mesdheun dhe nje dite (kur koka ime do jet mbushur me thinja) te kthehem ne atdheun tim dhe te kenaqem me ato qe do shohe dhe te mos ndjehem "pishman" per kthimin.
  Jam i kenaqur qe jam anetar i te njejtit Forum me ju dhe ketu kam kuptuar se "e ardhmja" e Shqiperise do jet me e mire se "e kaluara". Gjithashtu te ky forum (te prezantimet) kam kuptuar se ne Shqiptaret qekemi popull i bukur.
  Me falni qe ju lodha dhe falemiNDERit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Postime
  31
  ERO befsh qejf kudo qe te jesh

 3. #3
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Postime
  559
  Eri mire se erdhe...
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Shijakse
  Anėtarėsuar
  21-12-2002
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  97
  Suksese Eri dhe kalofsh mire
  E pasur behesh me dituri, e jo me pasuri

  E Mencur behesh me mend, e jo me moshe

 5. #5
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Postime
  1,700
  mire se erdhe lal

 6. #6
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Pershendetje dhe te uroj tja kalosh mire midis nesh.

  Kam kohe qe jam ne kete forum dhe, juve jeni nga te paktet qe vini me nje prezantim, te cilter qe del nga zemra e nje djali qe ja din kimetin atij vendi me balte ku u rrit. Me pelqeu ajo qe thua per vendin tone, sepse shpesh here behemi mendjemdhenj sikur kemi lindur ne Londer, Paris, apo USA.

  Gjithe te mirat dhe suksese pa fund.

 7. #7
  idush_lepurushi Maska e bambolina_el
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  te shpia ime ....
  Postime
  98
  mire se erdhe lal. bafsh qef ne forum pacim
  Sado delikat qofte njeriu ne dashuri, fal me shum falje se ne miqesi!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,609
  Miresevjen midis nesh!Te uroj suksese!
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 9. #9
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Postime
  2,202
  perSHNDETje
  Faleminderit per urimet e perzemerta!
  (seshpejti mund te shfaq ndonje foto)
  I'a kalofshit edhe ju mire kudo qe te jeni!

 10. #10
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Anėtarėsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Postime
  367
  Mireserdhe Eri,

  U be me te vertete kohe qe nuk kemi lexuar nje prezantim te tille te cilter dhe te sinqerte.
  Besoj se aty ku jeton ti, shumica e forumit paguan me mijera qe te kaloj 2 jave pushime.
  Ja dhe foto e Erit:

  Pershendetje te sinqerta

  Rezi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  Student Shqiptar Maska e Enri
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Nė ėndėrrim pėr njė botė ideale
  Postime
  604

  Erjusit...

  Mire se vjen Eri.
  Une ta kam thene dhe nga afer kete gje pasi ndodhemi te dy ne te te njejtin vend.
  Per ata qe s'e dine po vazhdoj une te pershkruaj pak, me aq sa kam mundesi karakterin e tij pasi e njoh plot nje 1 vit e gjysem.
  Eshte goxha cun i pjekur ne mendime dhe veprime.
  Eshte i cilter.
  E do shume vendlindjen dhe shpesh here flet per te.
  Teper i shoqerueshem
  Luan futboll. Ose me sakte vrapon ne futboll se per gje tjeter s'e kena... HAHAHAH . Pa ofendime Ero. Ti me njeh.
  Bashke me Erin jemi dy Shqiptaret e vetem ne Universitetin Egje te Rodosit per MArrdhenie Nderkombetare prandaj keta greket qe kemi ketu na mbajne ne pellembe te dores.
  Erit i pelqen gjithashtu te merret dhe me ceshtje gjuhesore, kryesisht te gjuhes shqiptare.
  Kam pershtypjen qe kur te rritet do behet nje patriot i flakte.
  Ero ciao plako.
  S'po ju them me sekrete se do me rrafesh pastaj .
  Rregullorja e Forumit Shqiptar | Te Drejtat e Anetareve | Pyetje - Pergjigje |

  Verejtje dhe Keshilla| Te Drejtat e Stafit | Probleme? Klikoni ketu...
  |
  __________________

  Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria !
  __________________
  Ah moj Shqipni e mjera Shqipni!
  Kush t'ka qit me krye ne hi?
  Ti ke pas ken nje zonj e rand...
  Burrat e dheut te thirrshin NANE...
  (Pashko Vasa)

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e huggos
  Anėtarėsuar
  02-08-2002
  Vendndodhja
  Hell-As
  Postime
  869
  Vetem kete kuptimin e nick-ut nuk na e the Ero,

  ..eshte dhe i veshtire per tu shqiptuar

  Nejse, po ju pres per kafe une ketej. Egine?


  krejt miqesisht,
  huggos
  detyra ime ėshtė qė me gjithė fuqinė time t'i shėrbej kėtij brezi; duke bėrė kėshtu, njėkohėsisht, kam dhėnė kontributin tim mė tė mirė edhe pė brezin e ardhshėm... - george mueller

 13. #13
  Student Shqiptar Maska e Enri
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Nė ėndėrrim pėr njė botė ideale
  Postime
  604

  Huggos.

  Te presim ne ketu ne vere per pushime , se Pireu s'eshte dhe aq i paster sa Rodosi.
  Ketu ne vere ti e di qe eshte Parajse.
  Miqesisht.
  Rregullorja e Forumit Shqiptar | Te Drejtat e Anetareve | Pyetje - Pergjigje |

  Verejtje dhe Keshilla| Te Drejtat e Stafit | Probleme? Klikoni ketu...
  |
  __________________

  Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria !
  __________________
  Ah moj Shqipni e mjera Shqipni!
  Kush t'ka qit me krye ne hi?
  Ti ke pas ken nje zonj e rand...
  Burrat e dheut te thirrshin NANE...
  (Pashko Vasa)

 14. #14
  Student Shqiptar Maska e Enri
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Nė ėndėrrim pėr njė botė ideale
  Postime
  604

  Se harrova Khalid, mu kujtoua nje vjershe.

  Nese pyet neneja per mua,
  I thuaj qe u martua,
  Nese pyet se c'nuse mori,
  Dy plumba kraharori.
  Nese pyet se c'krushq i vane,
  Shgabat e sorrat e hane.

  Ciao plako.
  Rregullorja e Forumit Shqiptar | Te Drejtat e Anetareve | Pyetje - Pergjigje |

  Verejtje dhe Keshilla| Te Drejtat e Stafit | Probleme? Klikoni ketu...
  |
  __________________

  Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria !
  __________________
  Ah moj Shqipni e mjera Shqipni!
  Kush t'ka qit me krye ne hi?
  Ti ke pas ken nje zonj e rand...
  Burrat e dheut te thirrshin NANE...
  (Pashko Vasa)

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-01-2003
  Vendndodhja
  LONDON
  Postime
  16
  suksese Eri dhe ja kalofsh mir kudo qe te shkosh suksese dhe nje here
  Zgjohu o shqitar prej gjumi coni
  E te tan si vllezer nje bes shterngonu
  Mos ta lam shqiprin mes grops
  Eta cojm dret Europs

  good luck Eri
  nga shkodra
  shqiptar kemi lind e ashtu do vedesim te gjith per nje shqiperi te bashkuar

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pergjigje ndaj atyre qe jane kundra Medh'hebeve.
  Nga Acid_Burn nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 04-10-2009, 05:34
 2. KUR'ANI nė gjuhėn shqipe
  Nga RaPSouL nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 114
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 08:29
 3. Prifeterinjte Pyesin Hoxhallaret Pergjigjen
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 07:33
 4. Dashuria nė dy kohė
  Nga whisper nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 329
  Postimi i Fundit: 13-04-2005, 13:31
 5. Grup intelektual ne Komunitetin e Shqiptareve e Italise pyesin
  Nga FATJON SOFTA nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-10-2002, 05:04

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •