Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Si t veproj kur m kan vjedhur llogarin n forum?

  Ka ardh ne vemendjen teme qe Smajlii asht ne gjendje me perdor llogarin teme dhe te postojn shkrime ne emrin tem ne temen shqiptaret ne kin. Aty un i jam pergjigj vetem 4 her. Heren 3 i kam dhan paralajmrim heren e katert ka marr at qe ka meritu. Por ai ka perdor llogarin teme per te me ofendu prap...duket a thua un po shaj vetin. Ai duhet te jet moderator ose ka arrit me hack llogarin teme.
  Un kerkoj vemendjen e menjehershme te stafit te f shqiptar per identifikimin dhe neutralizimin e ketij problemi sa ma shpejt se demton mua dhe shkatrron rreputacionin e formuit shqiptar.
  Ndryshuar pr her t fundit nga GANGO of SG : 15-12-2009 m 14:01
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime n 643 postime
  Tre jane menyrat se si dikush tjeter mund te perdori llogarine tuaj per te shkruajtur ne forum:

  1. Kur perdorni nje kompjuter publik qe nuk eshte personal, ju harroni qe te dilni nga forumi kur ngriheni nga kompjuteri, duke e lene keshtu emrin tuaj te identifikuar ne forum.

  2. Kur i keni dhene ose iu kane vjedhur fjalekalimin e llogarise suaj.

  3. Kur dikush iu ka vjedhur fjalekalimin e llogarise se email me te cilen jeni regjistruar ne forum.


  Zgjidhja e problemit:

  1. Ta beni si praktike, sa here qe ngriheni nga kompjuteri apo mbaroni se frekuentuari forumin shqiptar, duhet te klikoni mbi ate lidhjen qe lexon: "Dalja" ne krye te forumit djathtas, ne menune horizontale.

  2. Duhet te ndryshoni fjalekalimin ne nje fjalekalim te ri qe nuk e di askush tjeter pervec jush dhe nuk e keni perdorur ne asnje llogari tjeter: Pasi te identifikoheni, vizitoni kete faqe nga Paneli i Anetarit per te ndryshuar fjalekalimin: http://www.forumishqiptar.com/profil...o=editpassword

  3. Persa i perket adreses se email me te cilen jeni regjistruar ne forum, eshte e rendesishme qe ta ndryshoni urgjentisht. Perdorni nje fjalekalim sekret qe permban germa dhe numra dhe eshte me i gjate se 8 germa. Kjo ben e ben te veshtire thyerjen e fjalekalimit.


  Si te veproj kur dikush me ka vjedhur llogarine ne forum?


  Nisni urgjentish nje email tek administratori i forumit ne adresen webmaster@forumishqiptar.com dhe jepni sa me shume informacion mbi llogarine tuaj ne menyre qe administratori te hetoje problemin.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •