Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 40

Tema: Mashtruesi

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  kudo dhe i pakapshem :P
  Postime
  13

  Hi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ju pershendes te gjitheve ne kete forum si vajza dhe djem
  shpresoj te akomodohemi shpejt dhe te kem nje mirseardhje te ngrohte nga ju .
  dicka rreth vetes :
  jam cun klas
  jam king fare
  jam shum i mire
  po per te zgjut bababababa si jam izer fare .......
  jom pak mashtrus por pa qeder
  sidomos kur mashtroj na nji femer
  ishalla gjej na nji qe te jet si une
  pra te bejme nje dyshe klasike mashtrusish
  oreeeeeeeeee po ju them te ken menien se pa e keput na nji ne kete forum skom me lon ,o kepus na nji femer o bije vdes ose me e keqja fare do heq dore nga profesioni im i dashur i mashtrusit
  looooooooooooooooool

  if i could be anything i would be your tears
  so that i could be born in your eyes live down your cheeks and die in your lips

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Mireseerdhe mashtrues!Te uroj ta kalosh sa me mire ketu midis nesh po pa mashtrime
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 3. #3
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  aha vetem mua smund te me mashtosh sepse vete jam mushtruesja...hahaha jus kiddin' Mire se erdhe mashtrues...ruju gocave qe duken si te urta se ato jane si gjarper kur vjen puna per punen lol

  Ciaoo

  Karamel Eyez
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  e_ BoTeS
  Anėtarėsuar
  02-01-2003
  Vendndodhja
  PLAYA-LAND
  Postime
  128
  Mashtrus ti??? hhhhhmmmmmm.... i should check myself in the mirror than.. LOL se e mbaaaaja veten.. por jo me... HIHIHI se bej shaka... mireseerdhe,,, dhe kalofsh mir ktu
  back-fo-BAD?;)

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  BOSTON
  Mosha
  37
  Postime
  166
  Mashtrus Tirone....pse yllo ka te nershem tirona? aha jk Hajde bofsh qef ene meqe je mashtrus as nji gjo nga ato qe ke shkrujt me lart sti besoj....hihihihi

  Pershendetje
  What da hell?

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Grindavecja
  Anėtarėsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  Gjermani
  Mosha
  39
  Postime
  20
  Mirseerdhe mashtruso
  na nji do me kput ti mer? futju te gjithave me rradhe,fillo me te urtat, se se ka keq karamel eyez
  Ne dore nje zog une mora,
  dhe pas vetes fort e shtrengova,
  i uritur, i raskapitur zogu me tha,
  Pse valle kjo bote e tille u nda??

  ------------------------------------------------
  somewhere there is someone who dreams of your smile, and finds in your presence that lifem is worth while, so when you are lonely remember this is true, somebody somewhere is thinking OF YOU!!!

 7. #7
  Inxhenier Maska e hiedi
  Anėtarėsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  37
  Postime
  65
  Mire se vjen o mashtrus
  por ta dish se ma mashtrus se HieDi
  nuk ka
  pertej shakave
  mire se vjen
  sepse edhe une jam i ri

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  35
  Postime
  8
  ckemi mashtruso
  mire se erdhe ne forum
  po sna the njehere ku jeton
  se mos takohemi, se ku i dihet jetes
  lol

 9. #9
  mire se vjen ne Forum Mashtrus,
  edhe ishalla po te ec per se mbari

 10. #10
  MiStReCe^BR Maska e KaMeLaaa
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  FoRuM hihihi ;)
  Postime
  184
  Mire se erdhe mashtruso ... ia kalofsh sa me mire !!!

  Po, dhe Hana do t'a dije
  Edhe Dielli do t'ket pa
  Se per qark ksaj rrokullije
  Si Shqypnija 'I vend nuk ka

 11. #11
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  37
  Postime
  559
  mashtrus mire se erdhe
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  kudo dhe i pakapshem :P
  Postime
  13
  papapappaa vdiqa fare .....si te priskan ketu babababa
  vetem me fjal boshe du vepra une jo llafe :P lol
  if i could be anything i would be your tears
  so that i could be born in your eyes live down your cheeks and die in your lips

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  kudo dhe i pakapshem :P
  Postime
  13
  Postuar mė parė nga Karamel Eyez
  aha vetem mua smund te me mashtosh sepse vete jam mushtruesja...hahaha jus kiddin' Mire se erdhe mashtrues...ruju gocave qe duken si te urta se ato jane si gjarper kur vjen puna per punen lol

  Ciaoo

  Karamel Eyez
  pse per cfare pune e ke ti fjalen :P
  nejse rrofsh lal per sugjerimin do ta kem parasysh mos u boj merak.......
  ne kur fillova me mashtru gjoja e pare qe kom mesu eshte ajo qe the ti ......pra per mu eshte e vjeter .......ka me te reja ke na nji ti te re ...je e mirpritur per sugjerime....
  if i could be anything i would be your tears
  so that i could be born in your eyes live down your cheeks and die in your lips

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  kudo dhe i pakapshem :P
  Postime
  13
  Postuar mė parė nga Tironcja---
  Mashtrus Tirone....pse yllo ka te nershem tirona? aha jk Hajde bofsh qef ene meqe je mashtrus as nji gjo nga ato qe ke shkrujt me lart sti besoj....hihihihi

  Pershendetje
  jo se ska por ata qe ka i ka si i ka :P
  ne ta dish tina tashti qe ne se do me provu ne jon te vertate ....
  po mile e ke ti se pa von doren ne plag ........hihihihihi
  pse joooooooooo vene se po ste dogji tyna ihihihhhiiiiii :PPPPPP
  lol
  if i could be anything i would be your tears
  so that i could be born in your eyes live down your cheeks and die in your lips

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  kudo dhe i pakapshem :P
  Postime
  13
  Postuar mė parė nga keti C
  ckemi mashtruso
  mire se erdhe ne forum
  po sna the njehere ku jeton
  se mos takohemi, se ku i dihet jetes
  lol
  ::PPPPPPPPP
  se ca me kujton muve tina hihihihiihhiii
  sdashke gjo sen tina
  vetem ku jetoj papappaa ne cu pa pas neja se ku rri una ne kur te boj na nji te pa bome te me denancojne ne polici ahahahahaha
  pse mi e ha daja teken pffffffffffffff

  ne nji gjo ti sic duket paske dy emra papapapapa
  edi vete tina po he ihihihihiihi
  if i could be anything i would be your tears
  so that i could be born in your eyes live down your cheeks and die in your lips

 16. #16
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Mireserdhe Byrazer!!
  Ja kalofsh mire!!

  Ciao!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  BOSTON
  Mosha
  37
  Postime
  166

  Talking

  Postuar mė parė nga Mashtrus_Tirone
  jo se ska por ata qe ka i ka si i ka :P
  ne ta dish tina tashti qe ne se do me provu ne jon te vertate ....
  po mile e ke ti se pa von doren ne plag ........hihihihihi
  pse joooooooooo vene se po ste dogji tyna ihihihhhiiiiii :PPPPPP
  lol
  mire e ke ti po e provoj iher......jom tu e vu lol
  What da hell?

 18. #18
  ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  *** Same plaCe I was Last niGht ***
  Postime
  805
  mirese erdhe Mashtrus
  ****************************************

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  kudo dhe i pakapshem :P
  Postime
  13
  kamela, blondie 18 thnx per mir se ardhjen qe me thate ............

  hihihihihihhiiiiiiii tironcia.......do me e porovu hihihihi do me u dieg leni mi te tjeret ēke tina pse do me dal e para hihihihihihi
  ishalla ke fat looooooooooooooooooll
  if i could be anything i would be your tears
  so that i could be born in your eyes live down your cheeks and die in your lips

 20. #20
  idush_lepurushi Maska e bambolina_el
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  te shpia ime ....
  Postime
  98
  mireserdhe lal! have fun
  Sado delikat qofte njeriu ne dashuri, fal me shum falje se ne miqesi!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Lajme tė pėrditshme nga Kosova
  Nga Qendi nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 230
  Postimi i Fundit: 09-10-2016, 18:40
 2. Vargje nga mėrgimtari Xh.Ferizi
  Nga angert nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 754
  Postimi i Fundit: 06-04-2010, 03:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •