Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 89 prej 89

Tema: Qyfyre [+18]

 1. #81
  Polici trafikut


  Polici trafikut ne autostraden Tirane - Durres ndalo menjehere tre makina qe po ecnin shume shpejt dhe i thote te rreshtohen anash rruges. Shkon te i pari dhe i thote

  - Po ecje me shpejtesi mbi limitin e lejuar. Si e ke emrin?

  - Qemal - i thot ky.

  - E di c'ke! Po ta fal ksaj rradhe, po me avash her tjeter - i thot polici.

  Shkon te i dyti

  - Po ecje me shpejtesi te madhe, do marresh gjobe. Si e ke emrin?

  - Qazim - i thote shoferi

  - E mir ik ik se po ta fal dhe ty ksaj rradhe - i thote polici.

  Shkon te i treti

  - Po ecje me shpejtesi mbi limitin e lejuar zoteri. Si e ke emrin?

  - Shefqet - i thote ky i treti.

  Shkruan gjoben polici shpejt e shpejt dhe ja jep ne dore.

  - Po pse vetem mua gjobe o shoku polic? - pyet shoferi

  - Nuk e di si shkruhet "Q" e madhe

  qyfyre.webs.com

 2. #82
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-11-2012
  Postime
  131

  Pėr: Qyfyre [+18]

  Llogjika nuk vlen. Femrat kane gjithmone te drejte
  Ne nje proces divorci gjykatesi pyet palet per kujdestarine e femijes:

  Zonja Mira, pse besoni se femija duhet te jete ne kujdestarine tuaj?
  - Zoti gjykates, argumenti im i fundit eshte qe, ky femije ka dale nga une, keshtu qe eshte i imi!. Po ju zoti Beni, cafre argumenti keni?
  - Zoti gjykates, dua t'ju pyes vetem kete: nese vendosni nje monedhe ne aparatine e kafese, kafja qe del eshte e juaja apo e aparatit?

 3. #83
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,923
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Qyfyre [+18]

  Nji burri i dhimbte shume penisi, e shkon te vizitohet te doktori..
  Doktori pasi e viziton mire e mire, i thot nuk ka ndonje problem po gjithsesi pyet nje here te familjes.
  Shkon burri ne shtepi dhe pyet gruan
  Grua mos ke luajtur gje me veglen time mbreme? Jo i thote ajo..
  Shkon tek djali po ashtu edhe ai..
  Ne nje moment shikon vajzen, e i thote:
  Te keqen babi mos ke luajt gje me veglen e babit?
  Vajza: Vet e kishte fajin o ba..
  Babi: Pse te keqen babi?
  Vajza: Une e perkeledha, ai me peshtyti, une i shkula floket

 4. #84
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pėr: Qyfyre [+18]

  nje italjan, nje shqiptar dhe dy hollandez ishin ne autobuz! meqe autobuzi lekundej dy hollandezet, dihet qe hollandezet jane pederasta dhe rrine dyshe dyshe, filluan te qi..shin ne b.th kuse italjani qe kishte nje kunj te vjeter me shqiptarin i vodhi portofolin. shqiptari qe nuk po i duronte dot hollandezet u tha pse nuk e beni me radhe. Jo ore, tha ai qe ishte siper, pse ne ta beme me hile ty?!

 5. #85
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pėr: Qyfyre [+18]

  shkoi dikush te Zoti dhe i tha sesa ma shet Boten mua!
  Per asgje ne qiej - i tha Zoti!
  Po rusine? Nuk ta shes dot
  Po Evropen? Evropa u shit cifuteve!
  Po Ameriken? 1 milion dollare - i tha Zoti

 6. #86
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pėr: Qyfyre [+18]

  tre veta, nje kurvar, nje murg dhe nje llupes hames po benin muhabet njeri me tjetrin:
  -Sa here shoh gra te bukura, une prishem tha kurvari!
  -Kur adhuroj Shen Marine dhe vellain e saj Zotin, une prishem, tha murgu
  -Kurse une tha llupesi sa here bej meutin, prishem!

 7. #87
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-11-2021
  Postime
  8

  Pėr: Qyfyre [+18]

  Ky podcast me shkaterron fare.
  https://www.youtube.com/watch?v=vrmY-10rlQI

 8. #88
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-11-2021
  Postime
  8

  Pėr: Qyfyre [+18]

  Di ti cfare do te thote Antinatalizmi?
  https://youtu.be/QZ-azkDk-5g

 9. #89
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-11-2021
  Postime
  8

  Pėr: Qyfyre [+18]

  Nqs doni te qeshni dhe keni nje sens humori te zi shume te zi

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 27-11-2021 mė 22:58

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •