Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 86

Tema: Qyfyre [+18]

 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  arbengos
  gjithe ato gjera trashanike qe ke shkruajtur mua nuk me bejne per te qeshur fare, madje me vjen per te vjelle , humor bajat

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime

  pershendetje nga gjermania

  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  arbengos
  gjithe ato gjera trashanike qe ke shkruajtur mua nuk me bejne per te qeshur fare, madje me vjen per te vjelle , humor bajat
  Vallahi Marya une vetem rrjeshti e par lexova dhe me mjaftio.Nuk e dita c'ka pati per te qeshur.

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Homoseksuali ne dyqanin e mishit

  Nje homoseksual shkon ne dyqani i mishit. I thote shitesit:

  - Me jep nje sallam.

  Shitesi e pyet:

  - E do te ta pres me feta?

  Homoseksuali pergjigjet:

  - Po une nuk e kam by.then me xhetona

  nga qyfyre.webs.com

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Virgjeria

  Djali 16 vjecar shkon ne shtepi dhe i gezuar i thot babit:

  - Babi babi, sot e humba virgjerine

  Babi i pergjigjet:

  - Bravo te keqen babi, ulu dhe me trego gjithcka

  - Jo babi kam dhimbje, nuk ulem dot

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Pse u prishen dhembet shqiptareve?

  - Pse u prishen dhembet shqiptareve?

  - Se rrin presin 2 ore te zjejn groshet, po nuk presin dot 5 minuta sa te ftohen

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Cift jevgjish

  Nji cift kevgjish behen me bebe. Kur shef jevgu qe bebja kishte flok bjond e sy bojqielli

  - O jevge - i thot grus, - cne me flok bjond e sy boqielli cuni? Me ke tradhtu?

  - Jo jevgo joti eshte

  - Mos me genje, - i thot grus.

  - I joti eshte jevgo per ke te ze be - i thot jevga

  - O jevge do te hy ne dru po trego te verteten

  - Mir mir nuk esht i joti. Hidhe, hajd bejm tjeter

  nga qyfyre.webs.com

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e kleos
  Anėtarėsuar
  28-04-2006
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  NJe femije zezak vdes dhe shkon e parajse.
  Zoti e sheh dhe i thote 'Ti i fitove krahet e tua '
  Dhe i jep femijes nje pale krahe .
  Femija ngre koken dhe pyet 'A jam une nje engjell tani ?'
  Zoti shef poshte dhe i thote .
  Jo mer xax , ti je nje lakuriq nate tani .

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e kleos
  Anėtarėsuar
  28-04-2006
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Nje here e njekohe , nje djale e pyeti vajzen , 'A deshiron te martohesh me mua ?' Vajza tha 'Jo'! dhe djali jetoi i lumtur pas kesaj , ai bleu nje motorciklete , shkoi per peshkim , per gjueti , luajti futboll sa deshi me shoket , piu birra dhe uiski , shkoi me sa femra deshiroi , pati plot para ne banke , se ngriti asnjehere kapakun e tualetit dhe p.o.r.d.h.i sa here i deshi qejfi.

  FUND

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e kleos
  Anėtarėsuar
  28-04-2006
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Nje bisedim midis nenes dhe femijes .

  Perse nuk me le te vesh taka ?

  Nena: Sepse nuk mundesh.

  Me ler te ve makjazh at'here .

  Nena: Jo .

  Po une dua ta vesh ate fustanin e shkurter qe bleva o ma .

  Nena : Jo .

  Po une i kam mbushur 18 .

  Nena (duke psheretire ) : Ahhh , e di mor bir e di .

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga kleos Lexo Postimin
  Nje bisedim midis nenes dhe femijes .

  Perse nuk me le te vesh taka ?

  Nena: Sepse nuk mundesh.

  Me ler te ve makjazh at'here .

  Nena: Jo .

  Po une dua ta vesh ate fustanin e shkurter qe bleva o ma .

  Nena : Jo .

  Po une i kam mbushur 18 .

  Nena (duke psheretire ) : Ahhh , e di mor bir e di .
  hahahahhah e forte kjo
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga kleos Lexo Postimin
  Nje bisedim midis nenes dhe femijes .

  Perse nuk me le te vesh taka ?

  Nena: Sepse nuk mundesh.

  Me ler te ve makjazh at'here .

  Nena: Jo .

  Po une dua ta vesh ate fustanin e shkurter qe bleva o ma .

  Nena : Jo .

  Po une i kam mbushur 18 .

  Nena (duke psheretire ) : Ahhh , e di mor bir e di .

  Lol. E hidhur, e hidhur.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Pordha ne burg

  Nje burre denohet me 10 vjet burg. E fusin ne nje qeli me ca te burgosur qe kishin kohe aty. Duke ndenjur ne heshtje degjon ky nje zhurme te lehte pordhe poooooooohhhhhhhh..!! Pastaj nje tjeter pooohhhh qe mezi degjohej.

  - Bobo ca u boka ketu - tha ky me vete - kerciska pordha sheshit, burg hesapi..

  I vjen dhe ketij nje pordhe perccccc me gjith ate zhurme. Te gjithe kthyen koken nga ky dhe njeri nga ata bertet :

  - Kapeni se qenka i paprish...!

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Zezaku vogel ne parajse

  NjJe femije zezak vdes dhe shkon e parajse. Zoti e sheh dhe i thote:

  - Ti i fitove krahet e tua tani

  Dhe i jep femijes nje pale krahe. Femija ngre koken dhe pyet

  - Tani jam engjell une o Zot?

  Zoti shef poshte dhe i thote .

  - Jo mer xax , ti tani je nje lakuriq nate

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Selami2006
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Te ?
  Mosha
  41
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Te keqen mami

  I thote mamaja vajzes se vet: te keqen mami, nese nje djal te kap nga by-tha ti thuaji MOS, kurse po te kapi nga gjoksi thoji NDALO!

  Vajza i thote mami po dje nje cun mua me kapi edhe nga by-tha edhe nga gjoksi dhe une i thashe MOS NDALO!
  Mos lejoni qė imtėsitė t’ua prishin disponimin

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Makina e prishur dhe kali

  Po ecte njeri me makine ne nje rruge. Duke ecur ky, i fiket makina. Hap kofanon edhe po kontrollonte. Duke levizur ato mrrokllat e makines degjon nje ze nga mrapa:

  - Mos u lodh kot plako se ke djeg motorrin.

  S'i vuri shume mend edhe vazhdoi prape. Prape zeri nga mrapa i tha:

  - Mos u lodh se ke djegur motorrin.

  Kthen ai koken per te pa edhe shef nje kal. Ja fut vrapit 2 ore i tmerrum derisa pa nje shtepi. I bie deres me grushta derisa doli i zoti. I tregoi se cfare i ndodhi i tromaksur akoma. E pyet i zoti kesaj shpise:

  - Mos ishte kal i zi me lara te bardha?

  - Po, - i thote ky.

  - E mo mire, - i thote ai i zoti i shpise, - mos u tremb se ai kali nuk merr vesh fare nga motorri. Coje te nje mekanik njeher.

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Fshatari dhe treni

  Na ishte nje fshatar qe nuk njihte trenin se si ishte. Nje dite pret bileten per te udhetuar me tren dhe mbasi e pret, pyet nje udhetar dhe i thote:

  - Te lutem me trego pak se si eshte treni?

  Udhetari i thote:

  - Eshte i gjate, i zi dhe nxjerr tym.

  Fshatari i shkret qe nuk njihte trenin vazhdon rrugen per te kapur trenin dhe duke ecur shikon nje zezak te gjate duke pire duhan. Fshatari vrapon dhe i hidhet zezakut ne shpine. Zezaku i trembur e pyet:

  - Ku hypen ti ore?

  Fshatari thote:

  - Ec ec para se e kam prere bileten.


  nga Qyfyre.webs.com

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Ne nje pallat ne Gjirokaster

  Goca rrinte ne kat te peste cuni ne kat te pare. Goca i thote cunit:

  - Kur te mos kem njeri ne shtepi do hedh nje 5 leksh nga ballkoni, ti degjo zhurmen e tringellimes dhe ngjitu me vrap larte.

  Del goca hedh 5 lekshin nga ballkoni. Kalojne nja 5 min cuni s'povinte, 10 min, 15 min. Me ne fund kjo del ne ballkon per te pare cakish bere vaki. Sheh te dashurin qe se ca po kerkonte te hyrja epallatit.

  - Hajde mo.

  - Ja se erdha.

  - Te ka humbur gje?

  - Jo.

  - Ca kerkon mo,5 lekshin?

  - Ehe.

  - Po ate e kam une ,e kisha lidhur me spango

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Gagaci dhe qorri duke peshkuar
  Posted by qyfyre at 06:42 PM on January 09, 2010

  Shkojne Gagaci me Qorrin per te kap peshk. Qorri gagacit:

  - Degjo, kur te shohesh nje peshk do me thuash mua dhe une do te hidhem ta kap.

  Gagaci:

  - Mi.. mi.. mire.

  Rrine sa rrine. Gagaci:

  - Pe... pe... peshku.

  Hidhet qorri po se kap dot dhe i thote gagacit:

  - Rradhen tjeter sa te thuash ti pe un do te hidhem.

  Gagaci:

  - O.. o.. o.. ok.

  Gagaci:

  - Pe pe...

  Qorri hidhet menjehere ne det.

  Gagaci:

  - Pe.. Pe.. Peshkaqeni!

  nga Qyfyre.webs.com

 19. #59
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Anėtarėsuar
  29-08-2009
  Mosha
  30
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Taksixhiu

  Klienti prek taksixhiun nė shpatull pėr ti thėnė qė tė ndalojė makinėn. Taksixhiu menjėher humb kontrollin, pėr pak sa nuk pėrplaset me njė kamion dhe del nga rruga, rrutullohet disa herė dhe frenon ca centimetra para njė muri. Pasi merr vetem taksixhiu i thot klinetit:
  - Mos mė prek mor shok nė shpatull se desh na vrave tė dyve.
  - Pse - i thotė klinenti - hera e parė ėshtė qė i jep makinės ?
  - Jo mor jam shofer i vjetėr, 36 vjet eksperienc.
  - Po ē'pate atere ? - e pyet klienti.
  - 35 vjet kam qėn shofer makine funerali.
  O nene ! Kjo eshte batuta me e bukur qe kam degjuar ndonjehere ! Kam qeshur me lote ! Uee e pa pare

  Citim Postuar mė parė nga arbengos Lexo Postimin
  po shtoj dhe un ca....
  Ne kohen e luftes ne kosove dy ushtar te uck kapen nje gazetare franceze...
  - ju lutem me ndihmoni i thot kjo gazetarja se po me kapen serbet do me vrasin...
  - te ndihmojm i thon keta por me nje kusht..
  - cfar kushti thot gazetarja...
  - po deshe te marrin dhe te nxjerrim ne maqedoni por do na lesh te qi-m njeher....
  - jo sbehet thot kjo..
  - po deshe ose te kapin serbet dhe te vrasin...
  ca te bente kjo deshi sdeshi pranoi..
  - por me nje kusht thot kjo qe te perdorni kondom ( prezervativ ) se mos ngel shtatzan...
  - ca esht kondomi thot njeri...
  - esht nje si plasmas qe e ven ke ka-ri dhe kjo nuk ngel shtatzan...
  dhe kshu vejn plasmasat dhe ja kerrcasin ksaj gazetares.....
  kur mbas tre ditesh shkon njeri nga keta ushtaret ke shpia e ktij tjetrit dhe i thot...
  - oshoku ne dac te ngeli francesja shtatzan ne dac jo un se mbaj me ket plasmasin se vdiqa prej shurres shoku....
  Hahahhahahhahahaha edhe ne fshatrat e Tiranes nuk ja kane idene prezervativit , e quajne "klluf" hahahhah

  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  arbengos
  gjithe ato gjera trashanike qe ke shkruajtur mua nuk me bejne per te qeshur fare, madje me vjen per te vjelle , humor bajat
  Po sikur te jete ngjarje reale ?
  Ishte shume realiste batuta , mua me pelqeu .

  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Virgjeria

  Djali 16 vjecar shkon ne shtepi dhe i gezuar i thot babit:

  - Babi babi, sot e humba virgjerine

  Babi i pergjigjet:

  - Bravo te keqen babi, ulu dhe me trego gjithcka

  - Jo babi kam dhimbje, nuk ulem dot  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Pordha ne burg

  Nje burre denohet me 10 vjet burg. E fusin ne nje qeli me ca te burgosur qe kishin kohe aty. Duke ndenjur ne heshtje degjon ky nje zhurme te lehte pordhe poooooooohhhhhhhh..!! Pastaj nje tjeter pooohhhh qe mezi degjohej.

  - Bobo ca u boka ketu - tha ky me vete - kerciska pordha sheshit, burg hesapi..

  I vjen dhe ketij nje pordhe perccccc me gjith ate zhurme. Te gjithe kthyen koken nga ky dhe njeri nga ata bertet :

  - Kapeni se qenka i paprish...!
  Ueee , kjo ishte shume per te qeshur . Qyfyre ti qenke figur fare .


  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Ne nje pallat ne Gjirokaster

  Goca rrinte ne kat te peste cuni ne kat te pare. Goca i thote cunit:

  - Kur te mos kem njeri ne shtepi do hedh nje 5 leksh nga ballkoni, ti degjo zhurmen e tringellimes dhe ngjitu me vrap larte.

  Del goca hedh 5 lekshin nga ballkoni. Kalojne nja 5 min cuni s'povinte, 10 min, 15 min. Me ne fund kjo del ne ballkon per te pare cakish bere vaki. Sheh te dashurin qe se ca po kerkonte te hyrja epallatit.

  - Hajde mo.

  - Ja se erdha.

  - Te ka humbur gje?

  - Jo.

  - Ca kerkon mo,5 lekshin?

  - Ehe.

  - Po ate e kam une ,e kisha lidhur me spango
  Hahahhahahhahahahaha , avash se nuk jane kaq keq jo .

  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Gagaci dhe qorri duke peshkuar
  Posted by qyfyre at 06:42 PM on January 09, 2010

  Shkojne Gagaci me Qorrin per te kap peshk. Qorri gagacit:

  - Degjo, kur te shohesh nje peshk do me thuash mua dhe une do te hidhem ta kap.

  Gagaci:

  - Mi.. mi.. mire.

  Rrine sa rrine. Gagaci:

  - Pe... pe... peshku.

  Hidhet qorri po se kap dot dhe i thote gagacit:

  - Rradhen tjeter sa te thuash ti pe un do te hidhem.

  Gagaci:

  - O.. o.. o.. ok.

  Gagaci:

  - Pe pe...

  Qorri hidhet menjehere ne det.

  Gagaci:

  - Pe.. Pe.. Peshkaqeni!

  nga Qyfyre.webs.com
  Hahahahhahahhahahahahha


  Definivisht , tema me e bukur e forumit pas temes se Interit .
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Jevgu banakier

  Shkon njeri ne nje bar dhe i thot banakierit

  - O jevg me jep nje birr

  Banakieri i jep birren dhe i thote

  - Te lutem mos me ofendo

  Mbaron birren ky dhe i thote prap banakierit

  - Ore gabel me jep dhe nje tjeter

  - Na birren, por te lutem mos me shaj me

  Mbaron dhe te dyten ky dhe i thot prap banakierit

  - O xax me jep dhe nje tjeter

  Banakieri nuk duron dot me dhe nxehet

  - Ore ca ke qe shan. Si do te vinte ty sikur te ishe banakier dhe te vija une te lokali jot dhe te shaja?

  - Hajde e provojm - i thot klienti. Dhe del mbrapa banakut qe luante rolin e banakierit

  Jevgu del perjasht dhe futet ne bar duke luajtur rolin e klientit.

  - Ore debil me jep nje birre - i thote

  - Me vjen keq nuk u sherbejme gabelve ketu

  qyfyre.webs.com

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •