Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 86

Tema: Qyfyre [+18]

 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Ne ferr

  Ishte njoni dhe vdiq e shkoi ne ferr. aty u del djalli para dhe u thot qe keni 3 opsione, dhoma 1, 2 ose 3 dhe hap te tre dyret djalli. te dhoma par shofim kta qe te gjith po rrinin me kok posht ne nji tapet. te dhoma dyt te gjith po rrinin me kok posht ne cimento. kurse te dhoma tret ishin te zhytur ne m*t deri ne gju dhe po pinin kafe.

  Hadj thot ky, do maj cik er po t pakten s'do me bi gjaku ne koke dhe po ne kafe. dhe zgjedh dhomen e tret e futet brenda. ku sapo mbyllej dera djalli u thot: - hajd tani maroi pushimi, kok posht shpejt

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Kembet blu

  Shkon njeri te doktorri dhe i thote si eshte nxire kemba djathte. Ja shef doktorri dhe i thot qe duhet ta presin qe mos kaloj te kemba tjeter. Dhe ja presin kemben kti mikut. Kur pas nje jave vje prap ky dhe i thot doktorrit se i eshte nxire dhe kemba majte tani. Doktorri i thote se nuk e paskan kapur aq shpejt sa duhet heren e pare dhe paska shkuar dhe tekemba tjeter, keshtu qe e presin dhe tjetren. Pas nje jave vje prap ky dhe i thot doktorrit qe tani i jane nxire bythet. Doktorri i thote "Ore mos i blen xhinset te gabelt ti, se me duket se te leshojn boj".
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 04-12-2009 mė 13:16

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Futbollistat e verber

  Nje autobuz me femij te verber po shkonte te nje qytet tjeter per nje ndeshje. Ne gjys te rruges ndalon autobuzi per te pushu pak dhe trajneri ulet ne nje lokal kurse femijet i len te luajne te nje fush aty para. Trajneri fillo muhabet me njerin qe e pyt se si arrijn te lujn futboll kalajt e verber. Trajneri i shpjego se ven nje zile ne top qe ta degjojn kalajt dhe keshtu e ndjekin topin. Kur ne muhabet e siper vjen nje tjeter me vrap ne lokal dhe shkon te trajneri

  - Me ty jan ata kalamajt e verber? - i thot trajnerit gjith inat

  - Po. Pse ke ndonje gje kunder te verberve? - i pergjigjet trajneri i indinjuar.

  - Jo si kam problem ne pergjithsi, po hajde merri se mi ben delet lesh me shqelma

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Gruaja e semure

  Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.

  - Si e ke mbiemrin? - i thot infermeirja

  - Hoxha - i thot burri

  - Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose Alzhemier (si puno memoria).

  - Po un ca te bej tani? - i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.

  - Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Hundet e zezakut

  - Pse zezaket i kane aq te medha vrimat e hundes?

  - Se nga vrimat e hundes i mbante zoti kur i lyente

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Gruaja e semure

  Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.

  - Si e ke mbiemrin? - i thot infermeirja

  - Hoxha - i thot burri

  - Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose Alzhemier (si puno memoria).

  - Po un ca te bej tani? - i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.

  - Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*

  LOL

  E djallezuar, goxha.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Analizat

  Nje pacient vajti ne spital per te ber disa analiza. Doktori i kerkon te mbush 1 epruvet me urine. Pasi dalin analizat doktori i thot:

  - Te lutem zoteri mos pi kafe ne mengjes se duhet te jesh esell per analizat.

  Po ky si e kuptoi qe kisha pi klafe me mengjes une mendo ky. Dhe vendosiqe ta testonte doktorin. Te nesermen i fut nje pilaf dhe shkon ben prap analizat. Vijn rezultat.

  - Te lutem - i thot doktori - mos ha pilaf para analizave, duhet te jesh esell.

  Ouuuuuuuuu u habit pacienti. Tani do ta corientoj fare mendo pacienti. I mer vajzes se tij 17 vjecare nje pruvet me urinen e saj pak vaj nga motorri i makines, i perzien dhe ja con doktorit. Pasi dalin analizat doktori i thot:

  - Zoteri ju keni 2 problem. 1-vajzen e ke shtatzane dhe 2-makines ndrroi vajin.

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Polici dhe femija

  Nje polic shikon nje femij duke pir cigare dhe fillon e qorton :

  - A e di qe duhani te shkurton jeten? - i thot polici.

  - Jo - i pergjigjet femija.

  - Sa vjec je ti? - e pyet polici.

  - 10 vjec - i pergjigjet femija.

  - E shikon , - i thot polici - po te mos kishe nisur cigaren do ishe 15 vjec!


  nga qyfyre.webs.com

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Tap

  2 burra te merzitur vendosen te pine qe te hiqnin stresin. Pas 3 oresh qe te 2 tape, dolen nga bari dhe filluan te ecnin, deri sa arriten te shinat e trenit.

  - Boooooo sa te gjata keto shkallet - tha njeri

  - Mos u merzit - ia ktheu tjetri - se po vjen anshensori.

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e agonny
  Anėtarėsuar
  02-08-2008
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  @qyfyre : kurr si kam degju ma heret keto tuat kshtu qe vazhdo posto ksi lloj humori

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-05-2006
  Vendndodhja
  afėr kojshisė
  Postime
  229
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Futbollistat e verber

  Nje autobuz me femij te verber po shkonte te nje qytet tjeter per nje ndeshje. Ne gjys te rruges ndalon autobuzi per te pushu pak dhe trajneri ulet ne nje lokal kurse femijet i len te luajne te nje fush aty para. Trajneri fillo muhabet me njerin qe e pyt se si arrijn te lujn futboll kalajt e verber. Trajneri i shpjego se ven nje zile ne top qe ta degjojn kalajt dhe keshtu e ndjekin topin. Kur ne muhabet e siper vjen nje tjeter me vrap ne lokal dhe shkon te trajneri

  - Me ty jan ata kalamajt e verber? - i thot trajnerit gjith inat

  - Po. Pse ke ndonje gje kunder te verberve? - i pergjigjet trajneri i indinjuar.

  - Jo si kam problem ne pergjithsi, po hajde merri se mi ben delet lesh me shqelma
  E padegfjueme. Te lumte!@

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Terhiqe Balee, Terhiqe

  Njeri me makin duke ec ne autostrad Tiran-Durres bie ne nje kanal anash autostrades. Aty qellon nje fshatar me nje kal dhe vjen ta ndihmoje. I lidh nje litar kalit dhe e lidh dhe me makinen dhe i thot kalit "Terhiqe Dilo, terhiqeee". Hic nuk leviz kali. Pastaj i thot "Terhiqe Mile, terhiqee". Prap hic kali. Pastaj i thot "Terhiqe Bale, terhiqeeee" dhe kali e terheq makinen dhe e nxjerr nga kanali.

  Shoferi e falenderon, por kurioz, e pyt fshatarin"

  - Po ti si ka mundsi qe nuk i di emrin kalit tend?

  - Ja di ore ja di, po eshte qorr dhe po ta dinte qe po e terhiqte vetem, as do mundohej fare

  nga qyfyre.webs.com

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Cimi dhe Loni ne gjyq

  Cimi hedh Lonin ne gjyq dhe shkojne ne gjyq civil. Ceshtja ishte per nje aksident me makin ku Cimit i ngordhi lopa dhe u demtua edhe vete, sipas tij. Gjykatesi pyet Cimin

  - Pse e hedh ne gjyq tani Lonin ti dhe kerkon lek, kur pas aksidentit the qe ishe ne rregull.

  - Degjo o zoti gjykates te ta shpegoj historine - i thote Cimi. - Isha duke ecur rruges une me kamion dhe lopen e kisha mrapa. Kur vjen loni kalon ne korsine time. makin a merr kot e un perfundoj nga nje ane e rruges e lopa nga na ana tjeter.

  - Po ti i the policit qe je ne rregull - ngul kembe gjykatesi

  - Po prit o zoti gjykates te mbaroj... Vjen polici ne vendin e ngjarejes dhe ne fillim shkon andej nga lopa. E shef qe ishte ber copash lopa e ishte duke renkuar dhe i fut nje plumb ballit. Pastaj vjen nga ana ime dhe me pyet "po ti mire je?". Te ishe ti o gjykates, ca do i thoshe?

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  batutat e pijanecit


  ishte nje here nje pijanec dhe shkonte cdo dite ne bar dhe i thoshte barmanit
  - 3 gota raki o shoko
  - 3 gota?
  - po, 3 gota , 1 per mua , 1 gote per ty dhe 1 gote per sateme
  diten e dyte, vete prap pijaneci dhe kerkon te njejten gje
  - 3 gota raki o shoko
  - 3 gota, pyet barmani
  - po 3 gota, 1 per mua , 1 gote per ty dhe 1 gote per sateme
  diten e trete vete prap pijaneci dhe kerkon te njejten gje, barmani nuk duroi dot dhe e rrahu telef.
  Diten e 4 shkon prap pijaneci me syrin e nxire dhe kerkon
  - 2 gota raki ju lutem
  - 2 gota?
  - po, 2 gota , 1 per mua dhe 1 per sateme,per ty jo se ty te terbon pija

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  batutat e pijanecit


  ishte nje here nje pijanec dhe shkonte cdo dite ne bar dhe i thoshte barmanit
  - 3 gota raki o shoko
  - 3 gota?
  - po, 3 gota , 1 per mua , 1 gote per ty dhe 1 gote per sateme
  diten e dyte, vete prap pijaneci dhe kerkon te njejten gje
  - 3 gota raki o shoko
  - 3 gota, pyet barmani
  - po 3 gota, 1 per mua , 1 gote per ty dhe 1 gote per sateme
  diten e trete vete prap pijaneci dhe kerkon te njejten gje, barmani nuk duroi dot dhe e rrahu telef.
  Diten e 4 shkon prap pijaneci me syrin e nxire dhe kerkon
  - 2 gota raki ju lutem
  - 2 gota?
  - po, 2 gota , 1 per mua dhe 1 per sateme,per ty jo se ty te terbon pija
  hahahahahah

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Cifti blond

  Ishte nje here nje cift, te dy shume bjond me flok me vetulla me krejt te bardha. Edhe e bejne nje femi, por femija komplet i kuq, floket e kuq e vetllat e kuqe. Te cuditur prindrit shkojne te mjeku edhe e pyesin pse keta te dy komplet bjond kurse femija u ka dal kuqo. Mjeku pasi ben lloj lloj testesh dhe nuk gjen asgje, i pyet;

  - Sa here beni seks?

  - 1 her ne muaj - thone ata.

  - Ahhh, eshte faji i ndryshkut

 17. #37
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Qyfyre, me ke shkri tu qesh, si kisha degju noj her kto..

  Te forta te gjitha, bravo.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  e lash politiken, ju futa qyfyreve

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-05-2006
  Vendndodhja
  afėr kojshisė
  Postime
  229
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  e lash politiken, ju futa qyfyreve
  Politika te ngre nervat, edhe kur je i zoti. Me mire "Qyfyre", se te zgjatet jeta, por t'mbetet bosh kuleta ...

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-12-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po shtoj dhe un ca....
  Ne kohen e luftes ne kosove dy ushtar te uck kapen nje gazetare franceze...
  - ju lutem me ndihmoni i thot kjo gazetarja se po me kapen serbet do me vrasin...
  - te ndihmojm i thon keta por me nje kusht..
  - cfar kushti thot gazetarja...
  - po deshe te marrin dhe te nxjerrim ne maqedoni por do na lesh te qi-m njeher....
  - jo sbehet thot kjo..
  - po deshe ose te kapin serbet dhe te vrasin...
  ca te bente kjo deshi sdeshi pranoi..
  - por me nje kusht thot kjo qe te perdorni kondom ( prezervativ ) se mos ngel shtatzan...
  - ca esht kondomi thot njeri...
  - esht nje si plasmas qe e ven ke ka-ri dhe kjo nuk ngel shtatzan...
  dhe kshu vejn plasmasat dhe ja kerrcasin ksaj gazetares.....
  kur mbas tre ditesh shkon njeri nga keta ushtaret ke shpia e ktij tjetrit dhe i thot...
  - oshoku ne dac te ngeli francesja shtatzan ne dac jo un se mbaj me ket plasmasin se vdiqa prej shurres shoku....

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •