Close
Faqja 74 prej 74 FillimFillim ... 2464727374
Duke shfaqur rezultatin 1,461 deri 1,464 prej 1464
 1. #1461
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime nė 462 postime

  Pėr: Aforizmat e Agim Metbalės

  - Njeriu ėshtė si bleta – mjalt tė ėmbėl tė dhuron, nėse e rrezikon, me gjithė vrazhdėsi tė thumbon!
  - Pasanikėt e mėdhenj (magnatėt), vėrtet mund tė blejnė shumė femra, por jo edhe dashiritė!
  - Krenaria, dinjiteti, burrėria, atdhedashuria...janė disa nga vyrtytet qė e karakterizojnė shqiptarin - tregoni nesėr gjatė VOTIMIT...

 2. #1462
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime nė 462 postime

  Pėr: Aforizmat e Agim Metbalės

  - Nėse hesht vazhdimisht, nuk di atėherė pėr ēfarė tė shėrben gjuha e goja!
  - Bėhu ambicioz deri nė masė sa nuk tė bėhet pengesė nė veprim!
  - Ambiciet e mėdha, pengesė nė ecje normale!
  - I vetmi dallim i fushatės sė sivjetme nga ato paraprake – partitė politike nuk i angazhuan kėngėtaret e lakuriquar!

 3. #1463
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime nė 462 postime

  Pėr: Aforizmat e Agim Metbalės

  - Mos lejo qė frika dhe zhgėnjimi, tė jenė pararojė e jetės tuaj!
  - Vota jote, ėshtė ėndrra dhe realiteti i jetės sate - VOTO!
  - Masakrim dhe harakiri tė gjuhės shqipe, e bėjnė mu ata qė duhet pėrkujdesur pėr avansim e pasurim – shumica nga mjetet radiodifuzive!
  - Pse tė mbetet vullneti dhe dėshira jote vetėm nė trurin dhe shpirtin Tuaj? Urdhėro e VOTO - do t'i ndihmosh vetes dhe atyre qė mendojnė si ti!

 4. #1464
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Aforizmat e Agim Metbalės

  Tema e ka tejkaluar kufirin e numrit te postimeve te lejueshme nga forumi.

  Po e mbyll kete teme dhe mund te hapesh nje te re.

  Gjithe te mirat

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Darius pėr postimin:

  Agim Metbala (05-07-2015)

Faqja 74 prej 74 FillimFillim ... 2464727374

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •