Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Antarsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573

  Mmdhe quhet toka...

  Ilustrim i poezise "Mmdhe" nga ajupi per zbukurimin e ekranit tuaj. Pergatitur per Albasoul. Foto te tjera artistike dhe 100% shqiptare mund ti gjeni ketu
  Ne te njejten faqe mund te mesoni si te beni ndryshimin per te zbukuruar kompjuterin.

  Mirepres te gjitha pyetjet qe mund te keni.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Edi

 2. #2
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  Ju lumt Edspace!
  Bravo ju qoft
  Nderime
  drini.

 3. #3
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Edi perse nuk dergon edhe punime te tjera te tuat, packa se jo te gjitha i jane kushtuar "Memdheut"...

  Jam e sigurt do ishte kenaqesi ndoshta dhe do shuaje "ndonje" kurreshtje midis vizitoreve te Forumit Shqiptar.


  Miqesisht :)

Tema t Ngjashme

 1. A mendoni t ktheheni n Shqipri ?
  Nga Arbushi n forumin Kultur demokratike
  Prgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 07:06
 2. Poezi Humoristike
  Nga new-man n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-03-2009, 17:15
 3. Mmdhe
  Nga marinI n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-07-2002, 08:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •