Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-12-2011
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  kreshniku

  Citim Postuar mė parė nga akrakadabra Lexo Postimin
  Mirdita ketu ke te gjith informacionin qe kerkove ne gjuhen shqipe
  http://www.immi.gov.au/living-in-aus...e/_pdf/alb.pdf
  po duam te dim si mund te vim se me mbrapa na duhen keto ju lutem na ndihmoni me ndonje garanci pune pavarsisht kostos di italisht dhe greqisht po shum pak anglisht kam profesjonin e hekurkthyesit prej 9 vjetesh amund te gjej pun me kete profesjon kush mund tme ndihmoje ju lutem j
  am na tirana num 00355683529072

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-10-2012
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Australi..!!!

  pershendetje shqipe! Una jetoj ne Itali prej vitesh dhe kam nenshtetsi italiane, jam duku u menduar qe te vi ne Australi me nje Working Holiday, ngaqe ne Itali nuk kam hic te arrdhme dhe jam veē 21 vjeē.
  Keni ndonje keshille per mu?

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Australi..!!!

  E kam une nje keshille per ty. Kur te nisesh mer aeroplan se shkon me shpejt se me traget

 4. #24
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  696
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Australi..!!!

  Pershendetje!! Eshte e veshtire te shkosh me studime ne australi nga shqiperia??
  She's the morphine queen of my vaccine.

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Australi..!!!

  Pershendetje si kaloni ne australi mund te me tregoni sa eshte paga mesatare , jeta esht e shtrejt ?

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-01-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Australi..!!!

  Pershendetje ! Desha tju pyes si eshte jeta ne australi ? A ja vlen te emigrosh ? flm

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •