Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se do t jet fajtor pr ndonj e keqe q do t ndodh n Shqipri.

Votues
12. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Prgjegjs do t jet Sali Berisha q nuk i hap kutit.

  3 25.00%
 • Prgjegjs do t jet Edi Rama q organizon protesta kunder Qeveris dhe krkon hapjen e kutive

  7 58.33%
 • A po populli q i prkrah kto thirrje.

  5 41.67%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221

  Pr fardo q t ndodh n Shqipri prgjegjs do jet Sali BERISHA apo Edi RAMA.

  Lexova me vmendje nj shkrim tek nj gazet ku publikisht doli kryeministri shqiptar Sali Berisha duke i'u drejtuar Edi Rames se "fardo q t ndodh n kt vend, prgjegjs do t jesh ti dhe vetm tij".

  Edhe pse jan paralajmruar protesta masive n shqiperi sic po shifet n t ardhmen do t jet nj gj shum e veshtir pr vendin dhe t ardhmen e Shqiperis q po mundohen t'ja ndalin dhe t'ja mbyllin dyert Europes q vetem i ka hapur gati pr Shqiperin.

  Si e shifeni ju situaten n shqiperi , a mendoni se do t ndodh dicka q vetm po pritet t organizohet nga Edi Rama n rast se nuk hapen kutit? Dhe kush mendoni se sht fajtor.

  • Edi Rama q organizon protestat


  • Sali Berisha q ngul kmb dhe nuk i plotson deshiren Edit.

  Ndryshuar pr her t fundit nga Nice_Boy : 26-11-2009 m 21:15

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Fajtore jane serbet apo te tjeret(me disa thonjeza) qe duan qe Shiperia te jete gjithmone e destabilizuar.
  Guret e shahut dihen.
  Mendimi im.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e unikali
  Antarsuar
  06-03-2009
  Postime
  227
  citoj Nice Boy:
  Si e shifeni ju situaten n shqiperi , a mendoni se do t ndodh dicka q vetm po pritet t organizohet nga Edi Rama n rast se nuk hapen kutit? Dhe kush mendoni se sht fajtor.

  * Edi Rama q organizon protestat


  * Sali Berisha q ngul kmb dhe nuk i plotson deshiren Edit.

  Nuk eshte keshtu!
  1. Protestat nuk i organizon Edi Rama, se nuk ka burre qe ben gjithe kete popull te mblidhet para Kryeministrise per qejf te vet, por populli kerkon dike te caktoj vetem vendin e daten, te tjerat i ben vete. Po te ishte aq i zoti Edi Rama, do fitonte 99% e nuk kishte nevoje tedilte ne protesta.
  2. Sali berisha nuk po ploteson deshiren e Edi Rames, por kerkesen legjitime te te gjithe asaj mase te madhe populli qe ishte e nuk ishte ne shesh.
  Po nuk pate nje te kaluar te besueshme, nuk mund te kesh nje te ardhme te sigurte.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •