Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Dr
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  ne perendim
  Postime
  338
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  gcompris ne shqip

  Miq
  Zbulova gcompris dhe eshte nje software fantastik edukativ per femije. A behet gje ta perktheme ne shqip...
  kjo eshte adresa:
  http://gcompris.net/
  Ta
  Koli

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e xubuntu
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ke provuar ta installosh nga Ubuntu software center?por me sa shoh nga linku qe ke postuar nuk eshte ne shqip
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xubuntu : 16-11-2009 mė 01:41

 3. #3
  Dr
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  ne perendim
  Postime
  338
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Po por paketa shqip nuk eshte aktive. Kerkova ne wiki dhe gjeta qe ky shoku laurenti@alblinux.net kishte bere perkthime po nuk jam i sigurte nese e ka perkthyer te teren apo jo.
  I kam cuar nje email, shofim mos na kthen pergjijge.
  Ta
  Koli
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga rachi : 16-11-2009 mė 04:19

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2002
  Vendndodhja
  -
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga rachi Lexo Postimin
  Miq
  Zbulova gcompris dhe eshte nje software fantastik edukativ per femije. A behet gje ta perktheme ne shqip...
  Ta
  Koli
  Sigurisht qė mund tė pėrkthehet nė shqip!

  Kush dėshiron, mund tė pėrkthejė nė linjė tek kjo faqe.

  Paraprakisht duhet tė kėrkoni user e password tek laurenti at alblinux.net
  -

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2007
  Postime
  833
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Eshte vetem per linux? Sherben per platformen WINDOWS?

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e BB_ose_bb
  Anėtarėsuar
  15-05-2005
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: gcompris ne shqip

  Mund tė kihet edhe pėr Vindoze apo Mac, http://gcompris.net/-Download-, me disa reduktime karshi versionit pėr GNU/Linux.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •