Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Editore video falas online dhe programe.

  Jaycut
  http://jaycut.com/
  --
  Video Thang
  http://www.videothang.com/support/download.php
  --
  Pixorial
  http://www.pixorial.com/
  --

  Krijo video Kujtim
  http://www.madeupmemories.com/
  ---
  Motion box
  http://www.motionbox.com/
  ---
  Zwei-Stein Video editor me 150 efekte program falas
  http://www.zs4.net/
  --
  Pinnacle VideoSpin version falas video editor.
  http://www.videospin.com/Redesign/
  ---
  Wax Program falas.
  http://www.debugmode.com/wax/
  --
  Avidemux program falas
  http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html
  ==
  Free Video Cutter.Ndaj ne copa videot.
  http://www.freevideocutter.com/
  ==
  Nje version i Moviemaker qe ka windowsi por eshte portativ me 76 efekte
  dhe 147 tranzicione.
  http://devrexster.googlepages.com/mmk
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2011
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Editore video falas online dhe programe.

  Sony Vegas 12 ose modele me te vjetra .
  Nuk eshte free te them te drejten por , nese kerkoni ne youtube apo ne ndonje vend tjeter mund ta merrni setup-in e tij poashtu me gjith crack .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •