Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 106
 1. #1
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  938

  Exclamation Nena me e vogel ne bote

  Nena me e vogel ne bote pret femijen e trete

  Ajo qė njihet si "mamaja mė e vogėl nė botė" ėshtė prapė shtatzanė! Mjekėt e kishin paralajmėruar se njė shtatzani tjetėr do ta vriste atė, por Stacey Herald, 35 vjeē, e riprovoi, - thotė tabloidi anglez the Sun.
  Doktorėt e kanė nėn mbikqyrje Stejsin nė Kentaki tė SHBA-ve, dhe ata vazhdojnė tė kėmėngulin se shtatzania mund tė jetė fatale pėr kushtet fizike tė 35 vjecares.
  Por Stejsi dhe bashkėshorti i saj Uilli (njė burrė mėse normal nė aspektin fizik) thonė se fėmija i tyre i tretė ėshtė dhuratė nga Zoti.
  Stejsi thotė: "Ne nuk kihsim planifikuar tė kishim mė shumė se dy fėmijė, por tani qė ndodhi ne mendojmė se kjo ėshtė njė dhuratė pėr dashurinė tonė. E shoh Uillin dhe ndihem e mbushur me dashuri pėr tė, ėshtė gjithcka qė dua nė jetė'.
  Stejsi dhe Uill kane dy vajza, Katerinėn dhe Makajan tė lindura nė 2008 dhe 2006.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 2. #2
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  o zot...

  cka nuk degjon njeriu....

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Mua me habit me shume fakti qe ajo ka marre nje mashkull normal nga fiziku per burre. Me habisin keto lidhje ekstreme. Per te pjell femer eshte dhe ajo. I uroj nje lindje pa komplikime per jeten e saj ne radhe te pare dhe te femijes.
  Feelings change - memories don't.

 4. #4
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Si dreqin arrin nje mashkull te lere shtatzane dicka te tille, (them dicka sepse sdi cfar ta quaj)?

  Meshkujt jan si qen rrugac, shkojn me ca tju dale para! Blah.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #5
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  shyqyr qe hogra perpara se ma shpifi kjo.

  mire e bente Hitleri qe i zhdukte.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Ky duhet ta uli ne tavolinen e bukes kete se une s'po arrij ta kuptoj akrobacine ,me fal jom e trash ahahahaha,
  Zoti eshte i madh ka dhe ajo riskun e vet ahahahaha
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  po burri ku eshte
  du ta shoh
  JO SEKS PARA MARTESE

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Sa do deshiroja te dilte Tiku tani te jepte ndonje mendim ahahaha.
  E Tiko rri rri beqar ti ,dunjaja jan me familje ahahaha
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 9. #9
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  ababababa sa gje e shpifme. Si i lejohet edhe kesaj te bej kalamaj, per gjynah tamama. Zdo mzej gjumi zdo mzej
  La vita č bella...

 10. #10
  ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,530
  Vet njeri nuk qeka ajo , ngjaka si Pat Qorre , Na e Shpifi
  Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


 11. #11
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,120
  nje spo arrij te kuptoj..!!!!!!!!!
  Si ka ngel shtatzane kjo??????????
  kesaj i hyn nga poshte e del te goja ............vallahi se mar vesht kete

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  I uroj sukse ne lindj,ta lind femiun shendosh e mire .i uroj ishalla djal,e ishalla bahen ni katun.

 13. #13
  -
  Anėtarėsuar
  15-08-2009
  Vendndodhja
  Graz
  Postime
  145
  edhe kjo e deshiron jeten si te gjithe ne
  inshAll-llah femijet jan te shendosh
  I'm MUSLIM and I'm proud

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  po burri ku eshte
  du ta shoh
  ndoshta Adam Green


 15. #15
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,912

  haha

  Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
  Ky duhet ta uli ne tavolinen e bukes kete se une s'po arrij ta kuptoj akrobacine ,me fal jom e trash ahahahaha,
  Zoti eshte i madh ka dhe ajo riskun e vet ahahahaha
  hahahahah,.... s'ėshtė punė risku mi saura, nuk e sheh si janė deklaruar ata: "Por Stejsi dhe bashkėshorti i saj Uilli (njė burrė mėse normal nė aspektin fizik) thonė se fėmija i tyre i tretė ėshtė dhuratė nga Zoti".

  Besoj ta kesh dėgjuar atė barcoletėn kur hoxha ėshtė rrėzuar nga minarja.

  P.S. Gjithė tė mirat saura. Me shumė ėndje lexoj shkrimet tua. Pėr humor... mos tė flasim ... mė shkon nė mendje mos je shkodrane. Respekt.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga projekti21_dk : 09-11-2009 mė 21:36
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 16. #16
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  872
  ishalla djal e ti behet mret.

 17. #17
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,355
  Citim Postuar mė parė nga barcelonist Lexo Postimin
  edhe kjo e deshiron jeten si te gjithe ne
  inshAll-llah femijet jan te shendosh
  Jam plotesisht dakort me ty per cfare shkrove! Zoti e ndihmofte.

  Ju te tjeret, mos e shtini shpirtin ne gjynaf duke bere komente kot se koti. Cdo njeri ka jeten e tij, cfare ju hyn ne xhep juve si e ka burrin, si ka ngelur shtatzene etc etc.

  Habitem me 4-5 persona qe njoh, qe jane moshe nga 35 vjec e siper. U habita kur pashe komentet e ketyre (e din vete se kush jane)

  Duke ju kthyer temes, Zoti keshtu e beri te shkreten, ajo jeton me aq sa Zoti i ka dhene. Asnje para se te linde nuk e zgjedh fizikun etc etc.

  Urime Stacey, shpetofsh mire.

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Citim Postuar mė parė nga suadabolzano Lexo Postimin
  Jam plotesisht dakort me ty per cfare shkrove! Zoti e ndihmofte.

  Ju te tjeret, mos e shtini shpirtin ne gjynaf duke bere komente kot se koti. Cdo njeri ka jeten e tij, cfare ju hyn ne xhep juve si e ka burrin, si ka ngelur shtatzene etc etc.

  Habitem me 4-5 persona qe njoh, qe jane moshe nga 35 vjec e siper. U habita kur pashe komentet e ketyre (e din vete se kush jane)

  Duke ju kthyer temes, Zoti keshtu e beri te shkreten, ajo jeton me aq sa Zoti i ka dhene. Asnje para se te linde nuk e zgjedh fizikun etc etc.

  Urime Stacey, shpetofsh mire.
  Adam Green e ka pranue vullnetarisht se ka pas mardhanje me nje femer siq asht kjo ne foto
  nuk kam posuar diqka qe ta poshtersoj ate grua shkaku i gjendjes se saj fizike ...
  perkundrazi ndihem mirė sepse ajo e ka gjet gezimin e saj ....

 19. #19
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,355
  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin
  Adam Green e ka pranue vullnetarisht se ka pas mardhanje me nje femer siq asht kjo ne foto
  nuk kam posuar diqka qe ta poshtersoj ate grua shkaku i gjendjes se saj fizike ...
  perkundrazi ndihem mirė sepse ajo e ka gjet gezimin e saj ....
  Fjalia e fundit qe shkrove me pelqeu shume.

  Nuk e kisha aspak me ty busavata
  Pasi lexova te gjitha komentet, u zhgenjeva shume nga ..... (e dine vete ata )
  Busavata te pershendes se kishte kohe qe nuk te rastisja ketu ne forum!

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 20. #20
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,355
  Harrova te shtoj dicka!!!

  Eshte per tu admiruar dashuria e saj per femijet... duke rrezikuar dhe jeten e saj.
  Gjendja e saj fizike mund te quhet fatkeqesi, por Zoti i dha fatin te behet nene.

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •