Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-11-2009
  Postime
  2

  Shqiptare ne Dubai

  Tung te gjithe...

  A ka ndokush qe jeton ne Dubai?
  Une jame ne Dubai qe 1 vit edhe po du me taku ndonje shqiptar tjeter.

  I kom 27 vjet

  Tung tung
  Labi

 2. #2
  Labi, si eshte jeta ne Dubai? Per pune si eshte? Niveli i jeteses ne pergjithesi si eshte? Po mos te jesh myslyman, a mund te jetosh dot aty dhe te besh nje jete normale?

  Flm

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
  Labi, si eshte jeta ne Dubai? Per pune si eshte? Niveli i jeteses ne pergjithesi si eshte? Po mos te jesh myslyman, a mund te jetosh dot aty dhe te besh nje jete normale?

  Flm

  Dubai eshte mbushur me te huaj qe jetojne dhe punojne aty ,amerikan ,gjerman ,frances,italian,etj etj.
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,261
  Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
  Dubai eshte mbushur me te huaj qe jetojne dhe punojne aty ,amerikan ,gjerman ,frances,italian,etj etj.
  Sa njohje ka kjo goca....ehehehehehhe....

 5. #5
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,753
  Citim Postuar mė parė nga Besoja Lexo Postimin
  Sa njohje ka kjo goca....ehehehehehhe....
  Ehehe-Beso Ju duhet te mburreni me gocat e forumit,apo te them me GOCAT SHQIPTARE!
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar mė parė nga Besoja Lexo Postimin
  Sa njohje ka kjo goca....ehehehehehhe....
  Pse vetem ti te shetisish sa ne Greqi ,sa ne Belgjike
  S'ke faj ti se shetit me leket e Radios ,po ne te tjeret qe duhet ti nxjerrim nga xhepi ahahahaahaha.
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,261
  Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
  Pse vetem ti te shetisish sa ne Greqi ,sa ne Belgjike
  S'ke faj ti se shetit me leket e Radios ,po ne te tjeret qe duhet ti nxjerrim nga xhepi ahahahaahaha.
  Sa kollaj nxehesh mi goce...ububuja......po ēa doje ti nė Dubai ti miiiiiiiiiii.....dil moj ka nji herė ka Tirana.......po sa mė vinė mendimet kur jam pa ngrėnė dardha.....
  Tė pėrshėndes!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar mė parė nga Besoja Lexo Postimin
  Sa kollaj nxehesh mi goce...ububuja......po ēa doje ti nė Dubai ti miiiiiiiiiii.....dil moj ka nji herė ka Tirana.......po sa mė vinė mendimet kur jam pa ngrėnė dardha.....
  Tė pėrshėndes!


  Nuk u nxefa mo ,sa me akuzon ahahahaha,dhe une te pershendes Beso .
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,261
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  Ehehe-Beso Ju duhet te mburreni me gocat e forumit,apo te them me GOCAT SHQIPTARE!
  Pėrshėndetje e panjohura!
  Natyrisht qė mburremi me tė gjitha gocat shqiptare.
  Tė uroj gjithė tė mirat!
  Kalofsh njė pasdite tė bukur!

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  zürich.swiss
  Postime
  1,134
  Pershendetje .

  Une di se ka nje Biznesmen shume te fuqishem Kosovare ne DUBAI , aij quhet MUSTAF BAJRAMI .. 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  zürich.swiss
  Postime
  1,134
  Une di se ka nje Biznesmen shume te fuqishem Kosovare ne DUBAI , aij quhet MUSTAF BAJRAMI ..
 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  zürich.swiss
  Postime
  1,134
  Une di se ka nje Biznesmen shume te fuqishem Kosovare ne DUBAI , aij quhet MUSTAF BAJRAMI ..


 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  zürich.swiss
  Postime
  1,134
  Une di se ka nje Biznesmen shume te fuqishem Kosovare ne DUBAI , aij quhet MUSTAF BAJRAMI ..
 14. #14
  hallall ja boft Zoti po eshte njeri kaq i zot pse jo . urime dhe suksese te metejshme !

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  zürich.swiss
  Postime
  1,134
  Shoqata Shqiptare nė Lindjen e Mesme

  http://www.aa-me.org

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  zürich.swiss
  Postime
  1,134
  Edhe nje biznesmen i Fuqishem shqiptare ne DUABAI Bujar Lepaja pronare i kompanise Ecolog International..

  ECOLOG NE DUBAI
  www.ecolog-international.com

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e gjirfabe
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  576

  Shqiptaret neper bote...

  Djali i xhaxhait tim ka kunatin ne Dubai. Dhe ai (kunati) eshte shqiptar lindur ketu ne USA dhe ka vajtur ne Dubai me kontrate pune 3-vjeēare.

  Dean Muhedin B..., kusheriri im i pare (lindur ketu 50 vjet me pare) me tha para dy ditesh, se shqiptaret ishin mbledhur ne nje mbremje te madhe per te festuar 28 Nendorin se bashku ne Dubai.

  Ndofta ndonje nga pjesmaresit e kesaj mbremje mund te na postoj disa foto ketu.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-09-2009
  Postime
  143
  po te na tregon be dikush si eshte atje dhe si me ardhe me punu dicka

 19. #19
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Pershendes shqiptaret qe kane emigruar ne Dubai !
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,712
  te gjith atyre shqiptarve qe kan arritur suksese ne biznes bravo ju qoftė per aftesitė e tyre ne profesion

  ata edhe takohen por habitem perse nuk kordinojnė qe te zgjerojnė rjrjetin e shqiptarve qe sa ma shum shqiptar te ket te aft e te inkuadruar ne forcene biznesit po e them hapur se

  armiqt e kombit shqiptar rusetz sillen me valigje plot me para e greket e serbet e agjenturat tjera si hijenat rreth trojeve shqiptare dhe me para duan te blejene kombinton per ta skjlalveruar e per ta nxitur ne veprime tradhtie si te duan ata vet duke i ble shqiptart

  mendoj se biznesmenet tanė detyra kresore patriotike e tyre duhet te jet qe te zgjerojn rrjetin e shqiptarve te pasur
  qe kombi shqiptar te mos rrezikohet nga varfria e paraja
  gjithqka qe po behet e po shemtohet shkakkatere po del varfria -
  prandaj duhet te zgjerohet rrjeti i pasanikve shqiptar qe do te ket fz uqi ta punsoj komplet kombin shqiptar dhe asnji shqiptar te mos e len ne varfri
  por te gjith shqiptarėt te jen njerzt me te pasur t e botes ky duhet te jet qellimi i biznesmenve shqiptar dhe vetem ket shteg shpetimi ekemi sepse na kan rrrethuar sllavt e grekt me para dhe ne rrezik jemi per shkak se varfria ts sjell thiken ne fyt -
  pasaniket dhe biznesmenet shqiptar kursesi nuk ben te jen vetiak egoist por te ndihmojn me kordinime speciale kombin e vet ata duhet ti organizojn rrjetine shqiptarve neper biznese dhe fitime qe shqiptarėt te behen te gjith milionrer
  pastaj ata e stabilizojn atdheun kur te punsohen e pasuroeh merr garancion shqiperia etnike dhe pozicion te fuqishem dhe ruhet ma teper nga bashksia nderkombtare
  i kushtohet shum me shum rendesi -
  por shqiptaret pastaj krijojn ma shum dashuri e vetdije per atdhe e bahskim kombtar prandaj detyra patriotike e biznesmenve eshtq e te kontaktojn rrjetin e shqiptarve per biznese

  ku shum shqiptar mund te aftesohen ne tregti e biznese ne shkollime biznesesh si brez i i ri e ne kordinime biznesesh mendoj se shqiptarėt nese nuk jan fort te lidhur dhe te pasur nuk do ti perballojn gjith keto agjentura qe u jan sulur si bishat per ti

  shkatrrua

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •